National League Betting UK Odds

For National League Betting UK odds on correct scores and first goal scorers, please select the match you require.

Regional Südwest

19th October 2018

Game 1 X 2
Ein Frankfurt vs Dussledorf 19:30
Lyon vs Nimes 19:45
Piast Gliwice vs Lechia Gda?sk 17:00
Jagiellonia Bia?ystok vs Pogo? Szczecin 19:30
Celta vs Alaves 20:00
Velez vs Gimnasia LP 23:00
Defensa y Justicia vs Talleres de Córdoba 23:00
Guadeloupe vs Saprissa 03:05
Norrby vs Orgryte 18:00
Sheff Wed vs Middlesbrough 19:45
Deportivo Riestra vs CD San Telmo 19:00
Talleres Remedios vs Almirante Brown 19:30
Tristan Suarez vs Sacachispas 19:30
Arsenal de Sarandi vs CD Morón 19:30
Almagro vs Ferro Carril 19:30
Rionegro Aguilas vs Nacional Medellin 02:00
Rionegro Aguilas vs Atletico Nacional 02:00
Millonarios vs Leones 02:00
Spezia vs Pescara 20:00
CRB vs Goias 23:15
Auxerre vs AS Beziers 19:00
Nancy vs Grenoble 19:00
Clermont Foot vs Red Star 93 19:00
Troyes vs Sochaux 19:00
Metz vs Niort 19:00
Paris FC vs Chateauroux 19:00
Orleans vs Valenciennes 19:00
Ajaccio vs Le Havre 19:00
SV Sandhausen vs Ingolstadt 17:30
Dynamo Dresden vs Erzgebirge Aue 17:30
Jong Ajax vs Wallwijk 19:00
TOP Oss vs Den Bosch 19:00
EVV Eindhoven vs Volendam 19:00
Roda vs Sparta Rotterdam 19:00
Dordrecht vs Jong AZ 19:00
Maastricht vs Jong PSV 19:00
Almere City vs Go Ahead 19:00
Telstar vs Nijmegen 19:00
Cambuur vs Helmond Sport 19:00
Galatasaray vs Bursaspor 18:30
Esbjerg vs Hobro 18:00
Vereya Stara Zagora vs Botev Vratsa 18:00
Bohemians vs Viktoria Plze? 17:00
Denizlispor vs Afjet Afyonspor 17:00
Real Salt Lake vs New England 02:00
SC Vila Real vs Porto 20:15
Elche vs Malaga 20:00
Club Brugge vs Waasland 19:30
Anzhi vs CSKA Moscow 16:00
Lokomotiv Moscow vs Rostov 18:30
Barry Town vs Llanelli AFC 19:45
Caernarfon Town vs Newtown 19:45
Budejovice vs Hradec Kralove 17:00
SC Znojmo vs Pardubice 17:00
U N Labem vs FK MAS Taborsko 17:00
Inter Zapresic vs Rijeka 17:00
VC Westerlo vs Oud Heverlee 19:30
Luki Energiya V vs Tekstilshik 16:00
Mumbai City vs Pune City 15:00
ASK/BSC Bruck Leitha vs SV Leobendorf 18:00
St Polten II vs Admira Wacker 18:00
SC Neusiedl vs FCM Traiskirchen 18:00
FC Marchfeld Donauauen vs Wiener SC 18:30
ASK Ebreichsdorf vs SC Parndorf 18:30
SV Schwechat vs Stadlau 18:30
Slavia Kromeriz vs SK Uni?ov 17:00
Lubeck vs Werder Bremen II 18:30
Kolding vs Ringkøbing IF 18:00
Kolding IF 2 vs Ringkøbing IF 18:00
Winterthur vs FC Vaduz 19:00
Carl Zeiss Jena vs Aalen 18:00
Borussia Mgladbach II vs Bonner SC 18:30
Viktoria Köln vs Lippstadt 08 18:30
SV Rodinghausen vs Wuppertaler 18:30
SV Wals-Grünau vs TSV St Johann 18:00
SV Grödig vs Pinzgau Saalfelden 18:00
Seekirchen vs SCR Altach 18:00
SC Schwaz vs Kufstein 18:00
SK Bischofshofen vs USK Anif 18:00
Seekirchen vs SCR Altach 2 18:00
Garbarnia Kraków vs LKS Nieciecza 17:00
Sandecja Nowy vs Wigry Suwa?ki 18:10
Stal Mielec vs Katowice 19:45
FSV Frankfurt vs Hoffenheim II 18:00
Pirmasens vs Kickers Offenbach 18:30
BFC Viktoria vs RW Erfurt 18:00
Austria Lustenau vs Austria Wien II 18:10
WSG Wattens vs FC Juniors OO 18:10
SV Lafnitz vs Ried 18:10
Ska Klagenfurt vs SKU Amstetten 18:10
Blau Weiss Linz vs SV Horn 18:10
Wiener Neustadt vs FC Liefering 18:10
STK 1914 Samorin vs Inter Bratislava 13:30
Lokomotiva Kosice vs Tatran Liptovsky 13:30
Kashiwa vs Grampus Eight 11:30
Zweigen Kanazawa vs Ehime FC 11:00
Al Duhail vs Myanmar 15:45
Dibba Al Fujairah vs Al Ahli 14:00
Banni Yas vs Ras Al Khaimah 14:05
Banni Yas vs Emirate 14:05
Al Ittihad vs Al Fujairah 16:45
Al Wasl vs Al Nassr 16:45
Roma vs Palermo 14:00
Juventus vs Chievo 18:00
Newry vs Institute 20:00
SC Eltersdorf vs SpVgg Bayern Hof 18:00
Union Vöcklamarkt vs SC Lendorf 18:00
FC Wels vs TUS Bad Gleichenberg 18:00
VST Völkermarkt vs Gleisdorf 09 18:00
FC Nöttingen vs Germania Friedrichstal 18:00
Greuther Furth II vs B Munich II 18:00
TSV Buchbach vs Bayreuth 18:00
Augsburg II vs VfR Garching 18:00
Memmingen vs FV Illertissen 18:30
Tottenham vs Leicester City 12:00
Barnsley vs Leeds United 14:00
Watford vs Bristol City 15:00
Brighton vs Blackburn 19:00
Fulham vs West Bromwich 19:00
Middlesbrough vs Reading 19:00
Manchester Utd vs Sunderland 19:00
Southampton vs Wolves 19:00
Baník Ostrava vs Vyso?ina Jihlava 12:00
Karvina vs Fastav Zlín 12:00
Karlsruher SC vs Hoffenheim 17:30

20th October 2018

Game 1 X 2
Roma vs Spal 1907 14:00
Juventus vs Genoa 17:00
Udinese vs Napoli 19:30
América-MG vs Gremio 20:00
Botafogo vs Bahia 20:00
Sport vs Vasco da Gama 23:00
Sao Paulo vs Atletico Paranaense 23:00
Chelsea vs Manchester Utd 12:30
West Ham vs Tottenham 15:00
Newcastle vs Brighton 15:00
Wolves vs Watford 15:00
Man City vs Burnley 15:00
Cardiff City vs Fulham 15:00
Bournemouth vs Southampton 15:00
Huddersfield vs Liverpool 17:30
FC Orenburg vs Yenisey Krasnoyarsk 09:30
Ural vs Kryliya Sovetov 12:00
FC Ufa vs Kazan 14:30
St Mirren vs Kilmarnock 15:00
Motherwell vs St Johnstone 15:00
Livingston vs FC Dundee 15:00
Hearts vs Aberdeen 15:00
Celtic vs Hibernian 15:00
Llandudno Town vs Aberystwyth 14:30
Carmarthen vs Bala Town 14:30
Cefn Druids vs Cardiff Met 14:30
TNS vs Connahs Quay 19:30
FK Qabala vs Neftchi 14:00
Karabagh vs Sabail FC 14:00
Wolfsburg vs Bayern Munich 14:30
Stuttgart vs Dortmund 14:30
Augsburg vs RB Leipzig 14:30
Leverkusen vs Hannover 14:30
Nurnberg vs Hoffenheim 14:30
Schalke vs Werder Bremen 17:30
Salzburg vs Wacker Innsbruck 16:00
TSV Hartberg vs Rapid Vienna 16:00
Linz vs SCR Altach 16:00
PSG vs Amiens 16:00
Caen vs Guingamp 19:00
Strasbourg vs Monaco 19:00
Reims vs Angers 19:00
Nantes vs Toulouse 19:00
Dijon vs Lille 19:00
Zaglebie Sosnowiec vs Miedz Legnica 14:30
?l?sk Wroc?aw vs Arka Gdynia 17:00
Lech Pozna? vs Korona Kielce 19:30
Real Madrid vs Levante 12:00
Valencia vs Leganes 15:15
Villarreal vs Atlético Madrid 17:30
Barcelona vs Sevilla 19:45
Colon vs River Plate 01:15
Godoy Cruz vs Aldosivi 17:15
Lanus vs Patronato Parana 19:30
Boca Juniors vs Rosario Central 21:45
Atlas vs Veracruz 03:00
Querétaro vs Cruz Azul 23:00
GAIS vs Landskrona 15:00
Degerfors vs Östers IF 15:00
PSV Eindhoven vs Emmen 17:30
Excelsior vs Vitesse 17:30
Heerenveen vs Ajax 19:45
Utrecht vs AZ Alkmaar 19:45
Zhejiang Greentown vs Yanbian 08:30
Beijing EG vs Nei Mongol FC 08:30
Heilongjiang Lava vs Zhejiang Yiteng 08:30
Liaoning vs Shanghai Shenxin 08:30
Meizhou Meixian Techand vs Qingdao 08:30
Blackburn vs Leeds United 12:00
Brentford vs Bristol City 15:00
Aston Villa vs Swansea 15:00
Hull City vs Preston 15:00
Ipswich Town vs QPR 15:00
Nottingham Forest vs Norwich 15:00
Rotherham vs Bolton 15:00
Stoke City vs Birmingham 15:00
Wigan vs West Bromwich 15:00
Reading vs Millwall 15:00
Derby County vs Sheffield Utd 17:30
Morton vs Falkirk 15:00
Ross County vs Ayr United 15:00
Dundee United vs Inverness 15:00
Alloa vs Partick 15:00
Dunfermline vs Queen of South 15:00
Växjö BK vs Hammarby 12:45
Kristianstad vs Göteborg Women 14:00
Kalmar vs Bunkeflo IF 14:00
Atletico Rafaela vs Olimpo 01:00
Los Andes vs Guillermo Brown 16:00
CA Atlanta vs Fenix 17:05
Acassuso vs Barracas Central 19:30
UAI Urquiza vs CA San Miguel 19:30
CSD Flandria vs CA Estudiantes 19:30
Comunicaciones vs Defensores Unidos 19:30
Deportivo Español vs All Boys 19:30
Agropecuario vs Independiente Rivadavia 22:00
Jaguares de Cordoba vs Ind Medelin 21:15
Bucaramanga vs Boyaco Chico 23:30
Ascoli vs Carpi 14:00
Cittadella vs Brescia 14:00
Cosenza vs Foggia 14:00
Crotone vs Padova 17:00
Sao Bento vs Criciuma 00:30
Ponte Preta vs Figueirense 01:30
Avaí vs Oeste 20:30
Boa Esporte vs Guarani 20:30
Vila Nova vs Juventude 20:30
Fortaleza vs Paysandu 23:00
Brest vs Lorient 14:00
FC Heidenheim 1846 vs Magdeburg 12:00
Holstein Kiel vs FC Köln 12:00
Bielefeld vs Greuther Fürth 12:00
Malmo FF vs Hammarby 12:00
Dalkurd FF vs Örebro 15:00
Kasimpasa vs Akhisar Beled 11:30
Istanbul BB vs Kayserispor 14:00
Sivasspor vs Fenerbahce 17:00
FC Nordsjælland vs FC Midtjylland 15:00
Slavia Sofia vs Septemvri Sofia 13:00
Botev Plovdiv vs Cherno More Varna 15:15
Ludogorets Razgrad vs Levski Sofia 18:00
Panathinaikos vs Panionios 14:00
PAS Giannina vs Panaitolikos 16:15
Apollon Smyrnis vs AEK Athens 17:00
Larisa vs Lamia 18:30
FC Zurich vs Y B Bern 18:00
Luzern vs Thun 18:00
Kerala Blasters vs Delhi Dynamos 15:00
Chongqing Lifan vs Hebei Zhongji 12:35
Guizhou Zhicheng vs Dalian Yifang 12:35
Shandong Luneng vs Tianjin Teda 12:35
Shanghai Shenhua vs Tianjin Songjiang 12:35
Guangzhou Evergrande vs Beijing Renhe 12:35
Sigma Olomouc vs Fastav Zlín 14:00
FK P?íbram vs Baumit Jablonec 16:00
Baník Ostrava vs Karvina 16:00
FC Slovácko vs FK Teplice 16:00
Paralimni vs Anorthosis 15:00
Apollon Limassol vs Ermis Aradippou 16:00
AEK Larnaca vs Doxa Katokopias 17:00
Spartak Moscow II vs Chertanovo Moscow 12:30
Shinnik vs Luch Energiya 13:00
Fakel Voronezh vs FK Tambov 14:00
Avangard Kursk vs Tom Tomsk 14:00
Rotor Volgograd vs Mordovia Saransk 14:00
FC Khimki vs Tumen 14:00
FC Nizhny Novgorod vs Torpedo Armavir 14:00
FC Sochi vs Novosibirsk 15:00
Kaliningrad vs Krasnodar II 15:00
Zenit II vs SKA Energiya 15:00
Genclerbirligi vs Adana Demirspor 12:00
Balikesirspor vs Boluspor 17:30
Gazisehir Gaziantep vs Umraniyespor 17:30
Trapani vs Rieti 13:30
Paganese vs Catania 13:30
Vibonese vs Sicula Leonzio 15:30
Matera vs Casertana 17:30
Juve Stabia vs Monopoli 19:30
Triestina vs Ternana 19:45
Amora vs Belenenses 15:00
Cova de Piedade vs Portimonense 15:00
Valenciano vs Guimaraes 15:00
Espinho vs Academico Viseu 16:00
Loures vs Sporting CP 20:45
Atibaia vs CA Votuporanguense 19:00
Red Bull Brasil vs Santo Andre 19:00
Olimpia vs CA Juventus 19:00
Ferroviaria vs Sao Bernardo 19:00
Ituano vs Grêmio Novorizontino 19:00
EC Taubate vs XV de Piracicaba 19:00
Sao Caetano vs Rio Claro 19:00
Mirassol vs Audax 19:00
Mirassol vs GE Osasco 19:00
Real Oviedo vs Osasuna 15:00
Las Palmas vs Numancia 17:00
Alcorcón vs Granada 17:00
Cordoba vs Dep La Coruna 19:00
Mouscron-Peruwelz vs St Liege 17:00
Antwerpen vs Lokeren 19:00
Kortrijk vs Sint Truiden 19:00
Racing Genk vs Eupen 19:30
Molde vs Sparta Sarpsborg 14:30
Molde vs Sarpsborg 08 14:30
Sandefjord vs Strømsgodset 17:00
Al Shabab vs Al-Ttadamon 15:45
Al Kuwait vs Al Nassr 18:05
Al Salmiyah vs Kazma 15:45
Barcelona B vs Villarreal B 17:30
Trinec vs AFK Chrudim 09:15
FK Prostejov vs Vitkovice 14:30
NK Rudeš vs Osijek 14:00
FC Istra vs Dinamo Zagreb 16:30
Zrinjski Mostar vs Željeznicar 14:00
FK Tuzla City vs Mladost Doboj Kakanj 14:00
Zvijezda vs GOSK Gabela 14:00
Sarajevo vs Sloboda Tuzla 16:00
Cliftonville vs Warrenpoint Town 15:00
Coleraine vs Crusaders 15:00
Ards vs Linfield 15:00
Ballymena Utd vs Dungannon 15:00
Glentoran vs Glenavon 15:00
Arna-Bjørnar vs Røa 14:00
Trondheims-Ørn vs Vålerenga 14:00
Avaldsnes vs Sandviken 14:00
Lyn vs Stabaek 14:00
Roeselare vs Saint Gilloise 16:00
Tubize vs Lommel 19:30
FK Leningradets vs Dnepr Smolensk 14:00
Znamya Truda vs Veles 14:00
FK Kvant Obninsk vs Dinamo Briansk 14:00
Khimik Novomoskovsk vs FC Khimki II 14:00
Strogino vs Torpedo Moscow 14:00
FC Ryazan vs Zorkiy Krasnogorsk 14:00
FC Kaluga vs Metallurg Lipetsk 14:00
Sokol vs Rotor Volgograd II 14:00
FC Pskov-747 vs FC Kazanka Moscow 14:00
Salyut Belgorod vs Saturn Ramenskoe 14:00
Wiener Linien vs Mattersburg 17:00
SK Prevysov vs Sokol Zapy 09:15
Frydek-Mistek vs Viktoria Otrokovice 09:15
Velké Mezirící vs RSM Hodonin 13:30
Spartak Hulin vs SK Lisen 13:30
FC Pisek vs Vyšehrad 09:15
Cesky Brod vs Odra Petrkovice 13:30
Slovan Velvary vs Kraluv Dvur 14:30
FK Dobrovice vs Loko Vltavin 14:30
Jiskra Rymarov vs MFK Vyskov 13:30
Wolfsburg Am vs Hannover 96 II 11:00
Hamburg B vs Lupo-Martini Wolfsburg 12:00
Sandviken vs Umeå 13:00
Sollentuna U vs Rynninge IK 14:00
Team TG FF vs Vasteras 15:00
Nyköpings BIS vs Carlstad Utd 13:00
TSV Rain/Lech vs 1860 München 2 13:00
SV Kirchanschöring vs TSV Nördlingen 13:00
Schwaben Augsburg vs TSV Kottern 14:00
FC Sonthofen vs DJK Vilzing 15:00
Hankofen Hailing vs TSV Dachau 1865 15:00
Regensburg II vs SV Pullach 14:00
Vejgaard B vs Jammerbugt 12:00
HIK vs Bronshoj 12:00
Kjellerup IF vs Odder IGF 12:30
Aarhus Fremad vs Brabrand 13:00
Hillerød vs AB Copenhagen 13:00
Marienlyst vs Vanløse 13:00
Middelfart vs Avarta 13:00
B 93 vs Skovshoved 14:00
FC Sydvest vs Skive IK 14:00
Lausanne Sport vs Schaffhausen 16:00
Rapperswil-Jona vs Kriens 17:00
Servette FC vs Aarau 18:00
Kuressaare vs Kalev Tallin 11:00
Trans Narva vs Flora Tallinn 14:00
Flora Paide vs Vaprus 11:00
Hallescher FC vs Unterhaching 13:00
Fortuna Köln vs Energie Cottbus 13:00
SG Sonnenhof vs SV Meppen 13:00
1860 München vs Braunschweig 13:00
Sportfreunde Lotte vs Osnabruck 13:00
Kaiserslautern vs KFC Uerdingen 13:00
Kaiserslautern vs Unterhaching 13:00
Aachen vs SV Straelen 13:00
SC Wiedenbrück vs Koln 2 13:00
B Dortmund II vs SC Verl 13:00
Duesseldorf II vs Kaan-Marienborn 13:00
RW Oberhausen vs TV Herkenrath 13:00
SPG Reichenau vs Hohenems 13:30
FC Langenegg vs FC Kitzbuhel 14:00
FC Dornbirn vs SV Worgl 15:00
?KS ?ód? vs GKS Jastrzebie 14:00
Stomil Olsztyn vs Puszcza N 14:30
Bytovia Bytow vs Odra Opole 15:00
GKS Tychy 71 vs Raków Cz?stochowa 16:45
Podbeskidzie vs Chojniczanka C 17:00
FC Saarbrücken vs Mainz 05 II 13:00
Hessen Dreieich vs Stuttgart 2 13:00
Mannheim vs Homburg 13:00
TSG Balingen vs Wormatia Worms 13:00
Eint Stadtallendorf vs Astoria Walldorf 13:00
Steinbach vs Elversberg 13:00
Optik Rathenow vs Budissa Bautzen 12:30
Oberlausitz N vs Halberstadt 12:30
Hertha Berlin II vs Chemnitzer 12:30
Bischofswerdaer vs BFC Dynamo 14:00
Wacker Innsbruck B vs Kapfenberg 13:30
Tatran Presov vs Dubnica 13:30
Odeva Lipany vs FK Dukla Banská Bystrica 13:30
KFC Komarno vs FK Pohronie 13:30
MFK Skalica vs FC Petrzalka II 13:30
FK Poprad vs Partizan Bardejov 13:30
Shimizu vs Hiroshima 06:00
Sendai vs Tosu 06:00
Gamba Osaka vs Yokahama 07:00
Shonan vs Sapporo 08:00
Urawa vs Kashima 08:00
Kawasaki Frontale vs Vissel Kobe 11:00
FC Tokyo vs Cerezo Osaka 11:00
Kyoto vs Niigata 07:00
Potros UAEM vs Zacatepec 01:00
San Luis vs Cafetaleros de Tapachula 02:00
Venados FC vs Oaxaca 03:00
Tampico Madero vs Universidad Guadalajara 03:00
Mineros de Zacatecas vs Dorados 22:00
FC Cincinnati vs Nashville SC 21:00
Phoenix Rising vs Portland Timbers II 03:30
Real Salt Lake vs Reno 1868 FC 22:00
Siarka Tarnobrzeg vs Górnik ??czna 14:00
Ruch Chorzów vs Widzew ?ód? 17:00
Olimpia Elblag vs E ROW Rybnik 18:45
Szombathelyi Haladás vs MOL Vidi FC 16:00
Varda SE vs Mez?kövesd-Zsóry SE 16:00
MTK Budapest vs Budapest Honvéd 16:00
Debreceni VSC vs Paksi SE 16:00
Diósgy?ri VTK vs Újpest FC 16:00
Puskás FC vs Ferencvárosi TC 18:30
Doxa Dramas vs Iraklis 17:00
OFK Petrovac vs Sutjeska Niksic 17:00
FK Lovcen vs FK Mornar Bar 17:00
Rudar vs Grbalj Radonovic 17:00
Buducnost Podgorica vs OFK Titograd 17:00
Iskra Danilovgrad vs Zeta 17:00
Al Sharjah vs Ajman 14:00
Al Wehda vs Al-Dhafra 14:05
Al Ain vs Al Jazeera 16:45
FC Spartak Trnava vs FK Senica 12:45
FK AS Tren?ín vs FC Nitra 16:00
Slovan Bratislava vs FC ViOn Zlaté Moravce 16:00
SKF Sered vs MFK Ružomberok 16:00
DAC Dunajská Streda vs Sport Podbrezova 16:00
MŠK Žilina vs Zemplin Michalovce 16:00
Fiorentina vs Inter 12:00
Cagliari vs Atalanta 14:00
Empoli vs Sassuolo 14:00
AC Milan vs Torino 16:00
Plymouth vs Burton Albion 15:00
Peterborough vs Accrington 15:00
Luton Town vs Walsall 15:00
Doncaster vs Gillingham 15:00
Charlton vs Barnsley 15:00
Bristol Rovers vs Oxford United 15:00
Bradford vs Rochdale 15:00
Blackpool vs Wimbledon 15:00
Wycombe vs Scunthorpe 15:00
Southend vs Coventry City 15:00
Shrewsbury vs Sunderland 15:00
Portsmouth vs Fleetwood Town 15:00
Crawley Town vs Newport 15:00
Forest Green vs Cheltenham 15:00
Bury vs Notts County 15:00
MK Dons vs Northampton 15:00
Morecambe vs Colchester 15:00
Lincoln City vs Cambridge 15:00
Macclesfield vs Carlisle Utd 15:00
Oldham vs Port Vale 15:00
Grimsby vs Exeter 15:00
Stevenage vs Crewe Alex 15:00
Swindon vs Mansfield 15:00
Yeovil vs Tranmere 15:00
Dunston UTS vs Gateshead 12:30
Dunston UTS vs Chesterfield 12:30
Barnet vs Braintree 15:00
Alfreton Town vs St Neots Town 15:00
Blyth Spartans vs York 15:00
Billericay Town vs Taunton 15:00
Chippenham vs Maidenhead 15:00
Woking vs Welling 15:00
Boreham Wood vs Dag-Red 15:00
Witton Albion vs Solihull Moors 15:00
Weston S M vs Bath City 15:00
Marine vs Salford City 15:00
Maidstone United vs Leyton Orient 15:00
Southport vs Ashton United 15:00
Met Police vs Havant Water 15:00
Torquay United vs Winchester City 15:00
Hitchin Town vs Leatherhead 15:00
Hemel Hempstead vs Oxford City 15:00
Stockport vs Altrincham 15:00
Wealdstone vs Sutton Utd 15:00
Warrington Town vs Halifax 15:00
Eastleigh vs Hampton Richmond 15:00
Eastbourne Borough vs Slough Town 15:00
Gloucester City vs Bromley 15:00
Ebbsfleet Utd vs Worthing 15:00
Haringey Borough vs Poole Town 15:00
Guiseley vs Stourbridge 15:00
Hartlepool vs Kidsgrove Ath 15:00
Harrogate vs Wrexham 15:00
AFC Fylde vs Chesterfield 15:00
Concord Rangers vs Dover Athletic 15:00
Chorley vs Barrow 15:00
Aldershot vs Kettering 15:00
Cowdenbeath vs Clyde 15:00
Stirling vs Queens Park 15:00
Albion vs Fortmartine Utd 15:00
Beith vs Linlithgow Rose 15:00
Berwick vs Gretna 15:00
Brora Rangers vs Coldstream 15:00
Cove Rangers vs Auchinleck Talbot 15:00
Cumbernauld Colts vs BSC Glasgow 15:00
Deveronvale vs Stirling Univ 15:00
East Kilbride vs Spartans 15:00
Edinburgh City vs Civil S Strollers 15:00
Edusport Academy vs Fraserburgh 15:00
Elgin vs Whitehill Welfare 15:00
Gala Fairydean vs East Stirling 15:00
Peterhead vs Kelty Hearts 15:00
Rothes vs Annan Athletic 15:00
Lunds BK vs Husqvarna FF 13:00
Åtvidaberg vs Angelholms FF 15:00
Skövde AIK vs Torns IF 15:00
Utsiktens vs Tvååker 15:00
Oskarshamns vs Grebbestads IF 15:00
Chesham Utd vs Tiverton Town 15:00
Staines Town vs Basingstoke 15:00
Hendon vs Wimborne Town 15:00
Merthyr Town vs Beaconsfield 15:00
Harrow Borough vs Dorchester 15:00
Hartley Wintney vs Kings Langley 15:00
Farnborough vs Salisbury 15:00
Frome Town vs Gosport Borough 15:00
Lowestoft Town vs Barwell 15:00
Kings Lynn vs Rushden Diamonds 15:00
Rushall Olympic vs St Ives 15:00
Stratford Town vs Leiston 15:00
Bedworth Utd vs Alvechurch 15:00
Banbury United vs Royston Town 15:00
Halesowen Town vs Needham Market 15:00
Biggleswade Town vs Coalville 15:00
Weymouth vs Walton Casuals 15:00
Biggleswade Town vs Stourbridge 15:00
AFC Hornchurch vs Tonbridge Angels 15:00
Bishops Stortford vs Corinthian Casuals 15:00
Carshalton vs Potters Bar T 15:00
Dorking Wanderers vs Wingate & Finchley 15:00
Lewes vs Folkestone I 15:00
Bognor Regis vs Margate 15:00
Kingstonian vs Harlow Town 15:00
Enfield vs Whitehawk 15:00
Stafford vs Hyde Utd 15:00
Nantwich Town vs Workington 15:00
Matlock Town vs Hednesford 15:00
Whitby Town vs Mickleover S 15:00
Stalybridge vs Farsley Celtic 15:00
Lancaster vs Scarborough 15:00
Buxton vs North Ferriby 15:00
Bamber Bridge vs Basford Utd 15:00
Gainsborough vs Warrington Town 15:00
Gala Fairydean vs East Stirling 15:00
Rothes vs Annan Athletic 15:00
Stirling vs Queens Park 15:00
Cowdenbeath vs Clyde 15:00
Albion vs Fortmartine Utd 15:00
Beith vs Linlithgow Rose 15:00
Berwick vs Gretna 15:00
Brora Rangers vs Coldstream 15:00
Cove Rangers vs Auchinleck Talbot 15:00
Cumbernauld Colts vs BSC Glasgow 15:00
Deveronvale vs Stirling Univ 15:00
East Kilbride vs Spartans 15:00
Edusport Academy vs Fraserburgh 15:00
Elgin vs Whitehill Welfare 15:00
Spvgg Ansbach vs TSV Neumarkt 13:30
Erlangen-Bruck vs Seligenporten 14:00
Jahn Forchheim vs FC Wurzburger Kicker II 14:00
DJK Gebenbach vs Würzburger 15:00
FC Sand vs TSV Aubstadt 15:00
Stenhousemuir vs Forfar 15:00
Raith vs Stranraer 15:00
Montrose vs Airdrieonians 15:00
East Fife vs Brechin 15:00
Arbroath vs Dumbarton 15:00
Kidderminster vs FC United of Manchester 15:00
Darlington vs Boston United 15:00
Curzon Ashton vs AFC Telford 15:00
Nuneaton Borough vs Bradford Park 15:00
Brackley Town vs Spennymoor Town 15:00
Dartford vs Dulwich 15:00
East Thurrock vs Hungerford 15:00
Dartford vs Dulwich Hamlet 15:00
WSC Hertha Wels vs ATSV Stadl-Paura 14:00
SC Weiz vs SC Kalsdorf 14:30
Union Gurten vs DSC Mithlinger 15:00
SV Allerheiligen vs Sturm Graz 18:00
Stuttgart Kickers vs SGV Freiberg 13:00
Goppinger SV vs Reutlingen 13:00
Normannia Gmünd vs 08 Villingen 13:00
FC Pforzheim vs TSG Backnang 13:00
TSV Ilshofen vs SV Linx 14:30
SV Oberachern vs FSV 08 Bissingen 14:30
Neckarsulmer SU vs FV Ravensburg 14:30
Bahlinger SC vs SV Spielberg 14:30
TuS Mechtersheim vs TSV Emmelshausen 14:30
Rot-Weiss Koblenz vs FC Hertha Wiesbach 16:00
Eintracht Trier vs Röchling V 16:00
FSV Jägersburg vs FV Engers 07 14:30
FC Karbach vs Kaiserslautern II 14:30
TSV Schott Mainz vs Ar Ludwigshafen 14:30
Pfeddersheim vs Rot-Weiss Koblenz 14:30
Idar-Oberstein vs VFB Dillingen 14:30
FV Diefflen vs Hassia Bingen 14:30
Richards Bay vs Uthongathi 14:30
Tshakhuma vs Mbombela United 14:30
TS Sporting FC vs Stellenbosch FC 14:30
Jomo Cosmos vs Uni of Pretoria 14:30
Cape Umoya United vs Witbank Spurs 14:30
Ajax Cape Town vs Ubuntu Cape Town 14:30
Royal Eagles vs TS Galaxy FC 14:30
Maccabi FC vs Real Kings 14:30
Asker vs Bærum 14:00
Alta vs Moss 14:00
Raufoss vs Fram Larvik 14:00
Nybergsund vs Hønefoss BK 14:00
Grorud vs Fredrikstad 14:00
Raufoss vs Fram Reykjavik 14:00
Vidar vs Stjørdals-Blink 14:00
Arendal vs Flekkerøy 14:00
Hødd vs Kjelsås 14:00
Skeid vs Bryne 14:00
Brattvag vs Nardo 14:00
Egersund vs Vard Haugesund 14:00
NK Lucko vs Radnik Sesvete 14:00
NK Kustosija vs Cakovec 14:00
Hudiksvalls vs IFK Luleå 13:00
IFK Umeå vs Ytterhogdals 13:00
Brandenburger vs T Borussia Berlin 13:00
Hansa Rostock II vs FC Strausberg 13:00
Torgelower SV vs Greifswalder FC 13:00
BSG Chemie Leipzig vs VFB 1921 Krieschow 13:00
Anker Wismar vs Malchower SV 13:00
FC Nürnberg II vs Vik Aschaffenburg 12:00
1860 Rosenheim vs Schalding-Heining 13:00
FC Schweinfurt vs Ingolstadt 04 II 13:00
SVW Burghausen vs VfB Eichstätt 13:00
SV Heimstetten vs FC Pipinsried 13:00
Karlbergs BK vs BKV Norrtälje 12:00
Kolding vs BSF 12:00
Man City vs Chelsea 12:00
Birmingham vs Bolton 12:00
Budejovice vs FK P?íbram 10:00
Viktoria Plze? vs Zbrojovka Brno 11:30
Mladá Boleslav vs Slavia Praha 10:00
FC Slovácko vs Pardubice 12:00
Hradec Kralove vs Dukla Praha 10:00
Kagoshima United vs Grulla Morioka 11:00
YSCC vs Fujieda MYFC 05:00
Gainare Tottori vs FC Ryukyu 10:00
FC Elva vs Tartu Santos 11:00
RB Leipzig vs Hannover 10:00
Ein Frankfurt vs FC Heidenheim 1846 10:00
Rangdajied United vs Malki SC 09:30
Verspah Oita vs Nara Club 05:00

21st October 2018

Game 1 X 2
Frosinone vs Empoli 11:30
Parma vs Lazio 14:00
Chievo vs Atalanta 14:00
Bologna vs Torino 14:00
Fiorentina vs Cagliari 17:00
Inter vs AC Milan 19:30
Vitoria vs Corinthians 20:00
Palmeiras vs Ceara 20:00
Fluminense vs Atletico Mineiro 20:00
Parana vs Flamengo 23:00
Cruzeiro vs Chapecoense 23:00
Everton vs Crystal Palace 16:00
Dinamo Moscow vs Zenit 12:00
Spartak Moscow vs Arsenal Tula 14:30
FC Krasnodar vs FC Akhmat Grozny 17:00
Hamilton vs Rangers 13:30
FK Sumqayit vs Sabah 14:00
Hertha vs Freiburg 14:30
Borussia Mgladbach vs Mainz 17:00
Mattersburg vs St Pölten 13:30
Admira Wacker vs Admira Wacker 13:30
Admira Wacker vs Wolfsberger AC 13:30
Austria Vienna vs Sturm Graz 16:00
Montpellier vs Bordeaux 14:00
Saint Etienne vs Rennes 16:00
Nice vs Marseille 20:00
Zag??bie Lubin vs Wis?a P?ock 14:30
Legia Warsaw vs Wis?a Kraków 17:00
Rayo Vallecano vs Getafe 11:00
Eibar vs Athletic Bilbao 15:15
Huesca vs Espanyol 17:30
Betis vs Valladolid 19:45
Newells Old Boys vs CA Tigre 00:00
Estudiantes vs Atlético Tucumán 17:15
Argentinos Juniors vs Union Santa Fe 19:30
Independiente vs Huracan 21:45
Pachuca vs Santos Laguna 01:00
Club America vs Tijuana 01:00
Necaxa vs Leon 03:00
Monterrey vs Toluca 03:06
Lobos BUAP vs Guadalajara 18:00
Unam Pumas vs Tigres 22:30
Herediano vs Pérez Zeledón 02:55
Santos de Guápiles vs Limon 01:00
AD Grecia vs Carmelita 18:05
Saprissa vs Alajuelense 22:00
IFK Eskilstuna vs Falkenberg 14:00
Brage vs Jonkoping Sodra 16:30
NAC Breda vs Willem 11:15
Heracles vs Groningen 13:30
Feyenoord vs FC Zwolle 13:30
Venlo vs Den Haag 13:30
Fortuna Sittard vs De Graafshap 15:45
Thisted vs FC Roskilde 12:45
Viborg vs Silkeborg 12:45
Næstved vs Lyngby 12:45
Nykøbing FC vs Fredericia 12:45
Fremad Amager vs Helsingør 12:45
Nea Salamis vs Omonia 15:00
Apoel Nicosia vs AEL 17:00
Vittsjö GIK vs Eskilstuna Utd 14:00
Tromsdalen vs Ham Kam 12:00
Ullensaker vs Kongsvinger 14:00
Åsane vs Sogndal 14:00
Notodden vs Stroemmen 17:00
Mjondalen vs Jerv 17:00
Levanger vs Florø 17:00
Sandnes vs Nest-Sotra 17:00
Platense vs Brown de Adrogue 00:00
Santamarina vs CA Temperley 00:00
Villa Dalmine vs Quilmes 00:05
Defensores de Belgrano vs Chacarita 18:35
Colegiales vs JJ Urquiza 19:30
Gimnasia Mendoza vs CA Sarmiento 21:00
Gimnasia Jujuy vs Mitre Santiago DE 21:00
Gimnasia Jujuy vs Club Villa Mitre 21:00
Independiente vs CD La Equidad 00:00
Patriotas FC vs Once Caldas 01:45
Tolima vs Leones 20:00
America Cali vs Rionegro Aguilas 22:00
Nacional Medellin vs Junior 23:15
Atletico Nacional vs Junior 22:00
Venezia vs Verona 14:00
Salernitana vs Perugia 14:00
Lecce vs Palermo 20:00
Sampaio Correa vs Londrina 01:00
Hamburg vs Bochum 12:30
Regensburg vs Darmstadt 12:30
Paderborn vs Union Berlin 12:30
Häcken vs Östersund 14:00
Djurgården vs AIK Stockholm 14:00
Elfsborg vs Sundsvall 16:30
Kalmar vs Norrkoping 16:30
Trelleborg vs Sirius 16:30
Rizespor vs Konyaspor 11:30
Alanyaspor vs Antalyaspor 14:00
MKE Ankaragc vs Malatyaspor 14:00
Goztepe vs Besiktas 17:00
Vendsyssel FF vs AC Horsens 11:00
Randers vs SønderjyskeE 13:00
Vejle vs FC København 15:00
AGF vs AaB 17:00
Dunav Ruse vs Lokomotiv Plovdiv 15:30
CSKA Sofia vs Etar 1924 Veliko 18:00
Levadiakos vs Xanthi 16:15
Aris vs PAOK 17:00
OFI Crete vs Olympiakos 18:30
Basel vs Xamax 15:00
Lugano vs St Gallen 15:00
Sion vs Grasshoppers 15:00
Jamshedpur FC vs ATK 15:00
Beijing Guoan vs Changchun Yatai 08:30
Jiangsu Suning vs Shanghai SIPG 12:35
Henan Jianye vs Guangzhou R&F 12:35
Dukla Praha vs Opava 14:00
Slovan Liberec vs Slavia Praha 16:00
Hatayspor vs Osmanlispor 12:00
Karabukspor vs Altayaspor 14:30
Istanbulspor vs Giresunspor 17:30
Siracusa vs Potenza 13:30
Gubbio vs Sudtirol 13:30
Monza vs Teramo 13:30
Fermana vs Vicenza 13:30
Albinoleffe vs Vis Pesaro 13:30
Arezzo vs ASD Albissola 15:30
Pordenone vs Renate 15:30
Imolese vs Rimini 17:30
Virtus Verona vs GIANA Erminio 17:30
Ravenna vs Feralpisalo 15:30
Fano vs Sambenedettese