First Division

Odds Format

First Division

10th September 2020

Hobro vs Viborg

  • 10th September
  • 17:00

11th September 2020

FC Helsingør vs Silkeborg

  • 11th September
  • 17:00

HB Køge vs Hvidovre

  • 11th September
  • 17:00

12th September 2020

Skive vs Esbjerg

  • 12th September
  • 12:00

Fremad Amager vs Vendsyssel

  • 12th September
  • 14:00

13th September 2020

Fredericia vs Kolding IF

  • 13th September
  • 12:00

16th September 2020

Hvidovre vs FC Helsingør

  • 16th September
  • 13:00

Silkeborg vs Skive

  • 16th September
  • 13:00

Esbjerg vs HB Køge

  • 16th September
  • 13:00

Vendsyssel vs Hobro

  • 16th September
  • 13:00

Viborg vs Kolding IF

  • 16th September
  • 16:30

17th September 2020

Fredericia vs Fremad Amager

  • 17th September
  • 16:00

20th September 2020

Fremad Amager vs Hvidovre

  • 20th September
  • 13:00

FC Helsingør vs Vendsyssel

  • 20th September
  • 13:00

Silkeborg vs Esbjerg

  • 20th September
  • 13:00

Hobro vs Fredericia

  • 20th September
  • 13:00

Viborg vs Skive

  • 20th September
  • 13:00

Kolding IF vs HB Køge

  • 20th September
  • 13:00

27th September 2020

Fredericia vs Silkeborg

  • 27th September
  • 13:00

Esbjerg vs FC Helsingør

  • 27th September
  • 13:00

Skive vs Fremad Amager

  • 27th September
  • 13:00

Hvidovre vs Hobro

  • 27th September
  • 13:00

Vendsyssel vs Kolding IF

  • 27th September
  • 13:00

HB Køge vs Viborg

  • 27th September
  • 13:00

30th September 2020

Viborg vs Vendsyssel

  • 30th September
  • 13:00

FC Helsingør vs HB Køge

  • 30th September
  • 13:00

Hobro vs Skive

  • 30th September
  • 13:00

Fremad Amager vs Esbjerg

  • 30th September
  • 13:00

Kolding IF vs Silkeborg

  • 30th September
  • 13:00

Hvidovre vs Fredericia

  • 30th September
  • 13:00

4th October 2020

HB Køge vs Fremad Amager

  • 4th October
  • 13:00

Fredericia vs FC Helsingør

  • 4th October
  • 13:00

Skive vs Kolding IF

  • 4th October
  • 13:00

Vendsyssel vs Hvidovre

  • 4th October
  • 13:00

Esbjerg vs Viborg

  • 4th October
  • 13:00

Silkeborg vs Hobro

  • 4th October
  • 13:00

18th October 2020

Hobro vs HB Køge

  • 18th October
  • 13:00

FC Helsingør vs Skive

  • 18th October
  • 13:00

Vendsyssel vs Fredericia

  • 18th October
  • 13:00

Hvidovre vs Silkeborg

  • 18th October
  • 13:00

Kolding IF vs Esbjerg

  • 18th October
  • 13:00

Viborg vs Fremad Amager

  • 18th October
  • 13:00

21st October 2020

Silkeborg vs Viborg

  • 21st October
  • 13:00

Fremad Amager vs FC Helsingør

  • 21st October
  • 13:00

HB Køge vs Fredericia

  • 21st October
  • 13:00

Esbjerg vs Hvidovre

  • 21st October
  • 13:00

Skive vs Vendsyssel

  • 21st October
  • 13:00

Kolding IF vs Hobro

  • 21st October
  • 13:00

25th October 2020

Hobro vs Esbjerg

  • 25th October
  • 14:00

FC Helsingør vs Kolding IF

  • 25th October
  • 14:00

Vendsyssel vs HB Køge

  • 25th October
  • 14:00

Hvidovre vs Viborg

  • 25th October
  • 14:00

Fredericia vs Skive

  • 25th October
  • 14:00

Fremad Amager vs Silkeborg

  • 25th October
  • 14:00

1st November 2020

Hobro vs Fremad Amager

  • 1st November
  • 14:00

Viborg vs FC Helsingør

  • 1st November
  • 14:00

Esbjerg vs Fredericia

  • 1st November
  • 14:00

Silkeborg vs Vendsyssel

  • 1st November
  • 14:00

HB Køge vs Skive

  • 1st November
  • 14:00

Kolding IF vs Hvidovre

  • 1st November
  • 14:00

8th November 2020

Vendsyssel vs Esbjerg

  • 8th November
  • 14:00

FC Helsingør vs Hobro

  • 8th November
  • 14:00

Fremad Amager vs Kolding IF

  • 8th November
  • 14:00

Fredericia vs Viborg

  • 8th November
  • 14:00

Skive vs Hvidovre

  • 8th November
  • 14:00

HB Køge vs Silkeborg

  • 8th November
  • 14:00

22nd November 2020

Hvidovre vs Vendsyssel

  • 22nd November
  • 14:00

Silkeborg vs FC Helsingør

  • 22nd November
  • 14:00

Viborg vs Hobro

  • 22nd November
  • 14:00

Fremad Amager vs HB Køge

  • 22nd November
  • 14:00

Kolding IF vs Fredericia

  • 22nd November
  • 14:00

Esbjerg vs Skive

  • 22nd November
  • 14:00

29th November 2020

Skive vs Fredericia

  • 29th November
  • 14:00

FC Helsingør vs Fremad Amager

  • 29th November
  • 14:00

Hobro vs Hvidovre

  • 29th November
  • 14:00

Viborg vs Silkeborg

  • 29th November
  • 14:00

HB Køge vs Esbjerg

  • 29th November
  • 14:00

Kolding IF vs Vendsyssel

  • 29th November
  • 14:00

6th December 2020

Vendsyssel vs Silkeborg

  • 6th December
  • 14:00

HB Køge vs FC Helsingør

  • 6th December
  • 14:00

Esbjerg vs Kolding IF

  • 6th December
  • 14:00

Fredericia vs Hvidovre

  • 6th December
  • 14:00

Fremad Amager vs Viborg

  • 6th December
  • 14:00

Skive vs Hobro

  • 6th December
  • 14:00

13th December 2020

Silkeborg vs Fredericia

  • 13th December
  • 14:00

FC Helsingør vs Esbjerg

  • 13th December
  • 14:00

Hvidovre vs Skive

  • 13th December
  • 14:00

Hobro vs Vendsyssel

  • 13th December
  • 14:00

Kolding IF vs Fremad Amager

  • 13th December
  • 14:00

Viborg vs HB Køge

  • 13th December
  • 14:00

20th December 2020

Vendsyssel vs Fremad Amager

  • 20th December
  • 14:00

FC Helsingør vs Viborg

  • 20th December
  • 14:00

Fredericia vs HB Køge

  • 20th December
  • 14:00

Hvidovre vs Esbjerg

  • 20th December
  • 14:00

Skive vs Silkeborg

  • 20th December
  • 14:00

Hobro vs Kolding IF

  • 20th December
  • 14:00