UEFA Nations League

22nd March 2019

Game 1 X 2
Fortuna Köln vs Aalen 18:00
Memmingen vs FC Schweinfurt 19:30
Korea vs Bolivia 11:00
FK Senica vs SC Znojmo 10:00
Japan vs Colombia 10:20
Muang Thong Utd vs Army United 11:00
Puskás FC vs Osijek 13:00
Brescia vs Lugano 14:00
Argentina vs Venezuela 20:00
USA vs Ecuador 01:00
Katowice vs Vitkovice 10:00
Szombathelyi Haladás vs Mosonmagyarovari 10:00
Uzbekistan vs Uruguay 12:35
Sturm Graz vs Kapfenberg 13:30
Nurnberg vs Mladá Boleslav 13:30
AaB vs Odd Grenland 14:00
Rapid Vienna vs Wiener Neustadt 14:00
Stal Mielec vs Cracovia Kraków 14:30
Slaven Belupo vs NK Krsko 15:00
Bielefeld vs Hannover 17:00
Vik Aschaffenburg vs Darmstadt 18:30
Újpest FC vs Gyimrót 11:00
Flora Paide vs HIFK 13:30
Linz vs Ska Klagenfurt 14:00
TSV Hartberg vs SV Horn 14:00
Vålerenga vs Lillestrom 18:15
Al Faisaly vs Shbab Alordon 17:00
Mexico vs Scotland 16:00
Khimik Novomoskovsk vs FC Kaluga 11:00
Samtredia vs Chikhura Sachkhere 11:00
Botev Plovdiv vs Lokomotiv Sofia 12:00
Opava vs Zbrojovka Brno 13:00
Austria Wien II vs St Pölten 14:30
Pirin 1922 vs Belasica Strumica 12:00
Sevilla vs Schalke 19:45
Olympiacos Nicosia vs Doxa Katokopias 09:00
Bulgaria vs Montenegro 17:00
England vs Czech Republic 19:45
Moldova vs France 19:45
Luxemburg vs Lithuania 19:45
Andorra vs Iceland 19:45
Albania vs Turkey 19:45
Portugal vs Ukraine 19:45
BSV Rehden vs St Pauli II 18:00
Tenerife vs Osasuna 20:00
Dep La Coruna vs Almeria 21:00
Den Bosch vs Telstar 19:00
Volendam vs Cambuur 19:00
Wallwijk vs Helmond Sport 19:00
EVV Eindhoven vs Dordrecht 19:00
Almere City vs TOP Oss 19:00
Malawi vs Morocco 13:00
Nigeria vs Seychelles 15:00
Tunisia vs Swaziland 18:15
Botswana vs Angola 17:00
Burkina Faso vs Mauritania 17:00
Algeria vs Gambia 19:45
Senegal vs Madagascar 23:00
Sudan vs Equatorial Guinea 14:00
Lommel vs Oud Heverlee 19:30
Joinville vs Hercilio Luz 00:30
Dungannon vs Linfield 19:45
Radnik Sesvete vs Cakovec 15:30
Partick vs Inverness 19:00
Cobh Ramblers vs Shelbourne 19:30
Wexford Youths vs Bray Wanderers 19:45
Athlone vs Longford Town 19:45
Galway vs Drogheda 19:45
Prestatyn Town vs Bangor City 20:30
Ammanford AFC vs Haverfordwest 20:30
TNS vs Bala Town 19:45
Llandudno Town vs Aberystwyth 19:45
Finn Harps vs Shamrock Rovers 20:00
Elche Ilicitano vs CD Roda 16:30
San Juan vs CD Beti Onak 20:30
PSV Eindhoven vs FC Zwolle 19:30
Ajax vs FC Twente 19:30
Achilles vs Excelsior 19:30
Heerenveen vs AZ Alkmaar 19:30
USA vs France 14:00
Holland vs Mexico 18:00
Germany vs Portugal 19:30
SV Babelsberg vs Oberlausitz N 19:00
BFC Dynamo vs Hertha Berlin II 19:00
VfB Auerbach vs Optik Rathenow 19:00
SC Eltersdorf vs Spvgg Ansbach 19:00
WSC Hertha Wels vs SC Kalsdorf 19:00
Georgia vs Slovenia 15:00
Slovakia vs Greece 17:00
Northern Ireland vs Bulgaria 12:00
Ukraine vs Macedonia 13:00
Russia vs Sweden 16:00
Finland vs Norway 18:00
Iceland vs Czech Republic 12:00
Kazakhstan vs Latvia 14:00
Switzerland vs Croatia 19:00
VFL 05 Hohenstein-Ernstthal vs VFC Plauen 18:00
Al Wehda vs Al Ahli 16:30
Orsomarso vs Cortulua 01:00
America Cali vs Atletico Cali 00:30
Quindio vs Atletico Huila 01:00
Carmelita vs Herediano 02:00
Guadeloupe vs Cartaginés 02:00
Botafogo vs Portuguesa 00:30

23rd March 2019

Game 1 X 2
Munster vs Unterhaching 13:00
Karlsruher SC vs Hansa Rostock 14:00
Carl Zeiss Jena vs KFC Uerdingen 13:00
Hallescher FC vs Wehen 13:00
1860 München vs SV Meppen 13:00
Lecce vs Ascoli 17:00
VfR Garching vs Ingolstadt 04 II 14:00
1860 Rosenheim vs Greuther Furth II 14:00
Cucuta vs Atletico Nacional 23:00
Alianza Petrolera vs Dep Cali 22:30
Maidstone United vs Ebbsfleet Utd 15:00
Braintree vs Bromley 15:00
Salford City vs Barnet 15:00
Halifax vs Solihull Moors 15:00
Chesterfield vs Sutton Utd 12:30
Dag-Red vs Dover Athletic 15:00
Hartlepool vs Wrexham 15:00
Boreham Wood vs Aldershot 15:00
Barrow vs Harrogate 15:00
Mexico vs Chile 02:15
Brazil vs Panama 17:00
Guatemala vs Costa Rica 01:00
Peru vs Paraguay 01:00
Georgia vs Switzerland 14:00
Gibraltar vs Rep of Ireland 17:00
Malta vs Faeroe Islands 17:00
Spain vs Norway 19:45
Liechtenstein vs Greece 19:45
Bosnia vs Armenia 19:45
Sweden vs Romania 17:00
Italy vs Finland 19:45
Leones vs Bogota FC 21:00
Hamburg B vs Hansa Luneburg 13:00
Wolfsburg Am vs Weiche Flensburg 13:00
Germania Egestorf vs Hannover 96 II 14:00
Werder Bremen II vs Lupo-Martini Wolfsburg 14:00
Lugo vs Albacete 17:00
Elche vs Alcorcón 15:00
Pistoiese vs Olbia 13:30
ASDC Gozzano vs Novara 13:30
Cuneo vs Alessandria 13:30
Arezzo vs Piacenza 19:30
Virtus Entella vs Robur Siena 19:30
Dallas Burns vs Colorado 21:30
Philadelphia Union vs Columbus 23:30
NY Red Bulls vs Orlando City 23:30
Niger vs Egypt 15:30
Ivory Coast vs Rwanda 17:00
Mali vs South Sudan 19:00
Ghana vs Kenya 18:00
Guinea-Bissau vs Mozambique 16:30
Zambia vs Namibia 16:30
Kolding vs Odder IGF 12:00
Jammerbugt vs FC Sydvest 13:00
Marienlyst vs Slagelse 13:00
Skive IK vs Dalum 14:00
Brabrand vs Vejgaard B 15:00
HIK vs B 93 12:00
Aarhus Fremad vs Kjellerup IF 13:00
Niigata vs Fukuoka 05:00
Omiya Ardija vs Mito 05:00
Kashiwa vs Fagiano Okayama 06:00
Yokohama FC vs FC Gifu 05:00
Kofu vs Zweigen Kanazawa 05:00
Ehime FC vs V-Varen Nagasaki 08:00
Instituto vs Los Andes 00:00
Arsenal de Sarandi vs Gimnasia y Esgrima 17:30
Chacarita vs Guillermo Brown 19:00
Arsenal de Sarandi vs Gimnasia Mendoza 21:00
CA Temperley vs Atletico Rafaela 22:00
Santamarina vs Central Cordoba 23:00
Acassuso vs Estudiantes BA 19:30
Tristan Suarez vs Fenix 19:30
CA Atlanta vs All Boys 19:30
Institute vs Coleraine 13:00
Ards vs Crusaders 15:00
Cliftonville vs Glentoran 16:00
Newry vs Glenavon 17:30
Ballymena Utd vs Warrenpoint Town 15:00
Stockport vs AFC Fylde 16:00
AFC Telford vs Leyton Orient 16:00
Needham Market vs Coalville 16:00
Redditch Utd vs Tamworth 16:00
Hitchin Town vs Bedworth Utd 16:00
Salisbury vs Chesham Utd 16:00
Merthyr Town vs Staines Town 16:00
Kings Langley vs Wimborne Town 16:00
Weymouth vs Swindon Supermarine 16:00
Beaconsfield vs Gosport Borough 16:00
Hendon vs Hartley Wintney 16:00
Royston Town vs Stourbridge 16:00
Barwell vs Rushden Diamonds 16:00
Basingstoke vs Met Police 16:00
Harrow Borough vs Frome Town 16:00
Halesowen Town vs Leiston 16:00
Taunton vs Poole Town 16:00
Wingate & Finchley vs Potters Bar T 16:00
Corinthian Casuals vs Dorking Wanderers 16:00
Merstham vs Harlow Town 16:00
Lewes vs Kingstonian 16:00
AFC Hornchurch vs Bishops Stortford 16:00
Lancaster vs Hednesford 16:00
Stafford vs Warrington Town 16:00
Gainsborough vs Marine 16:00
Stalybridge vs North Ferriby 16:00
South Shields vs Hyde Utd 16:00
Nantwich Town vs Grantham Town 16:00
Bamber Bridge vs Farsley Celtic 16:00
Buxton vs Scarborough 16:00
Billericay Town vs Hungerford 15:00
Dartford vs Hampton Richmond 15:00
Eastbourne Borough vs Bath City 15:00
Woking vs Slough Town 15:00
Oxford City vs Dulwich Hamlet 16:00
Weston S M vs Welling 15:00
Wealdstone vs Chippenham 15:00
Truro City vs Chelmsford City 15:00
Hemel Hempstead vs East Thurrock 15:00
St Albans vs Gloucester City 15:00
Concord Rangers vs Torquay United 16:00
HNK Sibenik vs NK Hrvatski 15:30
NK Kustosija vs NK Solin 15:30
Walsall vs Barnsley 12:00
Bradford vs Blackpool 15:00
Burton Albion vs Accrington 15:00
Luton Town vs Doncaster 15:00
Coventry City vs Oxford United 15:00
Wimbledon vs Gillingham 15:00
Peterborough vs Southend 15:00
Shrewsbury vs Portsmouth 15:00
Rochdale vs Scunthorpe 15:00
Plymouth vs Bristol Rovers 15:00
Port Vale vs Forest Green 15:00
Cheltenham vs Northampton 15:00
Colchester vs Tranmere 15:00
Grimsby vs Bury 15:00
Swindon vs Morecambe 15:00
MK Dons vs Yeovil 15:00
Notts County vs Exeter 15:00
Crawley Town vs Lincoln City 15:00
Mansfield vs Crewe Alex 15:00
Macclesfield vs Stevenage 15:00
Carlisle Utd vs Cambridge 15:00
Dundee United vs Alloa 15:00
East Fife vs Brechin 15:00
Stranraer vs Arbroath 15:00
Raith vs Dumbarton 15:00
Airdrieonians vs Forfar 15:00
Montrose vs Stenhousemuir 15:00
Clyde vs Annan Athletic 15:00
Cowdenbeath vs Queens Park 15:00
Edinburgh City vs Peterhead 15:00
Elgin vs Albion 15:00
Stirling vs Berwick 15:00
Brackley Town vs Kidderminster 15:00
Chorley vs Leamington 15:00
Ashton United vs Blyth Spartans 15:00
Spennymoor Town vs Alfreton Town 15:00
York vs Boston United 15:00
Nuneaton Borough vs Darlington 15:00
Southport vs Bradford Park 15:00
Hereford vs Guiseley 15:00
Curzon Ashton vs FC United of Manchester 15:00
MFK Skalica vs Lokomotiva Kosice 15:00
Tatran Presov vs MŠK Žilina B 15:00
Odeva Lipany vs FK Poprad 15:00
Tatran Liptovsky vs Slavoj Trebišov 15:00
Cardiff Met vs Carmarthen 15:30
Barry Town vs Caernarfon Town 14:30
Llanelli AFC vs Cefn Druids 15:30
SC Freiburg II vs Wormatia Worms 14:00

24th March 2019

Game 1 X 2
Kaiserslautern vs Osnabruck 12:00
Sportfreunde Lotte vs Braunschweig 13:00
Junior vs Atletico Huila 22:00
Ind Medelin vs Envigado 21:00
America Cali vs Jaguares de Cordoba 23:00
Tolima vs Union Magdalena 00:45
Kazakhstan vs Russia 14:00
Cyprus vs Belgium 19:45
Hungary vs Croatia 17:00
Poland vs Latvia 19:45
Northern Ireland vs Belarus 19:45
Holland vs Germany 19:45
Slovenia vs Macedonia 19:45
Wales vs Slovakia 14:00
Cortulua vs Pereira 20:00
Orsomarso vs Junior 21:00
Eintracht Norderstedt vs SV Drochtersen 14:00
Holstein Kiel II vs VfB Oldenburg 14:00
VfB Oldenburg vs SSV Jeddeloh 14:00
Sporting Gihon vs Real Oviedo 19:45
Rayo Majadahonda vs Numancia 11:00
Cadiz vs Cordoba 17:00
Gimnastic vs Malaga 15:00
Viterbese vs Vibonese 13:30
Monopoli vs Francavilla 18:30
Los Angeles FC vs Real Salt Lake 02:30
New England vs FC Cincinnati 20:00
Congo vs Liberia 14:00
Zimbabwe vs Congo 14:00
Central African vs Guinea 15:00
Rep of Ireland vs Luxemburg 17:00
Unionistas de Salamanca vs Fuenlabrada 17:00
Real Sociedad B vs Amorebieta 17:00
Durango vs CD Calahorra 17:00
Arenas Getxo vs Tudelano 17:00
UP Langreo vs CD Vitoria 17:00
Hercules vs UE Olot 17:00
Warta Poznan vs GKS Tychy 71 14:00
Ringkøbing IF vs Tarup-Paarup 13:00
Næstved vs Fremad Amager 12:45
FC Roskilde vs Thisted 12:45
Koge vs Hvidovre 12:45
Viborg vs Helsingør 12:45
Fredericia vs Nykøbing FC 12:45
Luch Energiya vs Tumen 05:00
Tom Tomsk vs Mordovia Saransk 08:00
Rotor Volgograd vs Novosibirsk 10:00
Shinnik vs Torpedo Armavir 11:00
Fakel Voronezh vs Kaliningrad 11:00
Chertanovo Moscow vs FK Tambov 11:00
FC Khimki vs Zenit II 12:00
FC Sochi vs SKA Energiya 11:00
Renofa Yamaguchi vs Tochigi Soccer 07:00
Tokushima vs Tokyo Verdy 05:00
Kagoshima United vs Machida Zelvia 04:00
Yamagata vs FC Ryukyu 05:00
JEF United vs Kyoto 05:00

25th March 2019

Game 1 X 2
Independiente vs Once Caldas 01:00
Montenegro vs England 19:45
France vs Iceland 19:45
Portugal vs Serbia 19:45
Turkey vs Moldova 17:00
Luxemburg vs Ukraine 19:45
Kosovo vs Bulgaria 20:45
Lubeck vs TSV Havelse 20:15
Mallorca vs Zaragoza 20:00
Juve Stabia vs Rieti 19:45
Jong Ajax vs Jong Utrecht 19:00

26th March 2019

Game 1 X 2
Boreham Wood vs Solihull Moors 20:45
Maidenhead vs Havant Water 20:45
Leyton Orient vs AFC Fylde 20:45
Czech Republic vs Brazil 20:45
Armenia vs Finland 17:00
Romania vs Faeroe Islands 19:45
Norway vs Sweden 19:45
Rep of Ireland vs Georgia 19:45

27th March 2019

Game 1 X 2
Harrogate vs Salford City 20:45
Mexico vs Paraguay 03:00

28th March 2019

Game 1 X 2
Junior vs Union Magdalena 00:00
Tolima vs Atletico Nacional 02:00

29th March 2019

Game 1 X 2
Kryliya Sovetov vs Arsenal Tula 15:30
St Pauli vs MSV Duisburg 18:30
Brøndby IF vs OB 18:00
Hoffenheim vs Leverkusen 19:30
Chievo vs Cagliari 19:30
Rennes vs Lyon 19:45
KFC Uerdingen vs Kaiserslautern 19:00
Cremonese vs Verona 20:00
Karvina vs Baník Ostrava 17:00
Portimonense vs Moreirense 21:30
Lokomotiva Zagreb vs Rijeka 19:00
Cucuta vs Ind Medelin 00:00

30th March 2019

Game 1 X 2
Dinamo Moscow vs Lokomotiv Moscow 11:00
Rostov vs Ural 16:00
FC Akhmat Grozny vs Spartak Moscow 13:30
Fulham vs Man City 12:30
Leicester City vs Bournemouth 15:00
Burnley vs Wolves 15:00
West Ham vs Everton 17:30
Crystal Palace vs Huddersfield 15:00
Manchester Utd vs Watford 15:00
Hearts vs Aberdeen 15:00
Motherwell vs St Johnstone 15:00
Kilmarnock vs Hamilton 15:00
Bochum vs Hamburg 12:00
Union Berlin vs Paderborn 12:00
FC Midtjylland vs FC Nordsjælland 15:00
Freiburg vs Bayern Munich 14:30
Werder Bremen vs Mainz 14:30
RB Leipzig vs Hertha 17:30
Dortmund vs Wolfsburg 14:30
SCR Altach vs Mattersburg 16:00
QPR vs Bolton 15:00
Aston Villa vs Blackburn 15:00
Sheffield Utd vs Bristol City 15:00
Derby County vs Rotherham 15:00
Getafe vs Leganes 15:00
Barcelona vs Espanyol 15:15
Celta vs Villarreal 17:30
Alaves vs Atlético Madrid 19:45
Girona vs Athletic Bilbao 15:00
Monarcas Morelia vs Leon 01:00
Atlas vs Santos Laguna 03:00
Sampdoria vs AC Milan 19:30
Juventus vs Empoli 17:00
Marseille vs Angers 16:00
Brommapojkarna vs Vasteras 12:30
Orgryte vs Norrby 15:00
Trelleborg vs GAIS 15:00
Odd Grenland vs Brann 14:30
Vålerenga vs Mjondalen 17:00
Braunschweig vs 1860 München 14:00
Hansa Rostock vs FSV Zwickau 14:00
Würzburger vs Munster 14:00
Larisa vs Asteras Tripolis 17:30
Apollon Smyrnis vs Panathinaikos 17:00
Levadiakos vs PAS Giannina 15:15
Luzern vs Basel 18:00
Sion vs FC Zurich 18:00
Brescia vs Foggia 17:00
Salernitana vs Venezia 14:00
Miedz Legnica vs Zaglebie Sosnowiec 15:30
Start vs Aalesund 14:30
Opava vs Dukla Praha 14:00
Slavia Praha vs Slovan Liberec 16:30
Willem vs Fortuna Sittard 17:30
De Graafshap vs Heracles 18:45
AZ Alkmaar vs Groningen 19:45
Heerenveen vs Excelsior 19:45
Dinamo Zagreb vs Inter Zapresic 15:30
Greuther Furth II vs Memmingen 14:00

31st March 2019

Game 1 X 2
Zenit vs FC Orenburg 12:00
Cardiff City vs Chelsea 14:05
Liverpool vs Tottenham 16:30
Greuther Fürth vs Bielefeld 12:30
FC Köln vs Holstein Kiel 12:30
Ingolstadt vs SV Sandhausen 12:30
AaB vs Randers 13:00
Vendsyssel FF vs Hobro 11:00
FC København vs Esbjerg 15:00
SønderjyskeE vs AC Horsens 17:00
Hannover vs Schalke 14:30
Ein Frankfurt vs Stuttgart 17:00
Salzburg vs Austria Vienna 16:00
Sturm Graz vs St Pölten 13:30
Wolfsberger AC vs Linz 16:00
Valladolid vs Real Sociedad 17:30
Levante vs Eibar 11:00
Real Madrid vs Huesca 19:45
Unam Pumas vs Guadalajara 19:00
Monterrey vs Cruz Azul 04:00
Necaxa vs Veracruz 04:00
Lobos BUAP vs Puebla 23:00
Parma vs Atalanta 11:30
Fiorentina vs Torino 14:00
Inter vs Lazio 19:30
Roma vs Napoli 14:00
Amiens vs Bordeaux 14:00
Monaco vs Caen 14:00
Saint Etienne vs Nimes 14:00
Toulouse vs PSG 20:00
AIK Stockholm vs Östersund 14:00
Kalmar vs Sirius 14:00
Strømsgodset vs Haugesund 17:00
Sarpsborg 08 vs Molde 17:00
Wehen vs Karlsruher SC 13:00
Aris vs OFI Crete 14:00
AEK Athens vs Panaitolikos 15:15
Xanthi vs PAOK 17:00
Olympiakos vs Atromitos 17:30
Y B Bern vs St Gallen 15:00
Grasshoppers vs Lugano 15:00
Xamax vs Thun 15:00
Lecce vs Pescara 20:00
Wis?a Kraków vs Legia Warsaw 17:00
Pogo? Szczecin vs Jagiellonia Bia?ystok 14:30
Nest-Sotra vs Raufoss 14:00
Sogndal vs Sandnes 17:00
Sandefjord vs KFUM 17:00
Baumit Jablonec vs FK P?íbram 14:00
Santa Clara vs Guimaraes 16:00
Boavista vs Belenenses 16:00
CS Funchal vs Nacional 16:00
Benfica vs CD Tondela 16:00
Chaves vs Sporting CP 16:00
Braga vs Porto 16:00
Feirense vs Setabul 16:00
NAC Breda vs Venlo 11:15
Ajax vs PSV Eindhoven 15:45

1st April 2019

Game 1 X 2
Arsenal vs Newcastle 20:00
Erzgebirge Aue vs Dynamo Dresden 19:30
AGF vs Vejle 18:00
Brage vs IK Frej 18:00
Malmo FF vs Häcken 18:00
Elfsborg vs Hammarby 18:00
Djurgården vs Sundsvall 18:00
Stabaek vs Lillestrom 18:00
Osnabruck vs Sportfreunde Lotte 18:00
Lamia vs Panionios 17:00

2nd April 2019

Game 1 X 2
Watford vs Fulham 19:45
Wolves vs Manchester Utd 19:45
Swansea vs Brentford 19:45
Middlesbrough vs Bristol City 19:45
Atlético Madrid vs Girona 18:30
Espanyol vs Getafe 19:30
Villarreal vs Barcelona 20:30
AC Milan vs Udinese 18:00
Cagliari vs Juventus 20:00
Paderborn vs Hamburg 17:30
Augsburg vs RB Leipzig 19:45
Jonkoping Sodra vs Halmstad 18:00

3rd April 2019

Game 1 X 2
Man City vs Cardiff City 19:45
Tottenham vs Crystal Palace 19:00
Chelsea vs Brighton 19:45
Eibar vs Rayo Vallecano 19:30
Athletic Bilbao vs Levante 18:30
Huesca vs Celta 19:30
Empoli vs Napoli 18:00
Spal 1907 vs Lazio 20:00
Genoa vs Inter 20:00
Frosinone vs Parma 20:00
Roma vs Fiorentina 20:00
Torino vs Sampdoria 20:00
Lokomotiv Moscow vs Rostov 14:00
Bayern Munich vs FC Heidenheim 1846 17:30
Schalke vs Werder Bremen 19:45
Linz vs Rapid Vienna 19:30
Montpellier vs Guingamp 18:00
Strasbourg vs Reims 18:00

4th April 2019

Game 1 X 2
Sevilla vs Alaves 18:30
Atalanta vs Bologna 20:00
Ural vs Arsenal Tula 14:00

5th April 2019

Game 1 X 2
Southampton vs Liverpool 20:00
Bielefeld vs Erzgebirge Aue 17:30
Regensburg vs Bochum 17:30

6th April 2019

Game 1 X 2
Bournemouth vs Burnley 15:00
Newcastle vs Crystal Palace 15:00
Holstein Kiel vs St Pauli 12:00
MSV Duisburg vs Ingolstadt 12:00
SV Sandhausen vs Paderborn 12:00
Randers vs Vendsyssel FF 15:00
Wolfsburg vs Hannover 14:30
Hertha vs Dussledorf 14:30
Bayern Munich vs Dortmund 17:30
Stuttgart vs Nurnberg 14:30
Blackburn vs Stoke City 15:00
Bolton vs Ipswich Town 15:00
Bristol City vs Wigan 15:00
Preston vs Sheffield Utd 15:00
Swansea vs Middlesbrough 15:00
Norwich vs QPR 12:30
Hull City vs Reading 15:00
Rotherham vs Nottingham Forest 15:00
Sheff Wed vs Aston Villa 15:00

7th April 2019

Game 1 X 2
FC Krasnodar vs Kryliya Sovetov 11:00
Anzhi vs Dinamo Moscow 11:00
Ural vs Yenisey Krasnoyarsk 11:00
FC Heidenheim 1846 vs FC Köln 12:30
Dynamo Dresden vs Union Berlin 12:30
Greuther Fürth vs Darmstadt 12:30
Augsburg vs Hoffenheim 14:30
Watford vs Wolves 16:00

8th April 2019

Game 1 X 2
Chelsea vs West Ham 20:00
Hamburg vs Magdeburg 19:30
FC Nordsjælland vs Brøndby IF 18:00

9th April 2019

Game 1 X 2
Liverpool vs Porto 20:00
Tottenham vs Man City 20:00

11th April 2019

Game 1 X 2
Slavia Praha vs Chelsea 20:00
Arsenal vs Napoli 20:00

14th April 2019

Game 1 X 2
Arsenal Tula vs Ural 11:00

24th April 2019

Game 1 X 2
Atalanta vs Fiorentina 20:00
AC Milan vs Lazio 20:00

1st May 2019

Game 1 X 2
AA Gent vs Mechelen 19:45

25th May 2019

Game 1 X 2
Barcelona vs Valencia 15:00

5th June 2019

Game 1 X 2
Portugal vs Switzerland 19:45

All odds were last updated on 2019-03-21 23:59:37 and are subject to change.