Regional Südwest

24th October 2018

Game 1 X 2
Rayo Vallecano vs Athletic Bilbao 18:00
Estudiantes vs Newells Old Boys 23:30
PSV Eindhoven vs Tottenham 17:55
Club Brugge vs Monaco 17:55
Dortmund vs Atlético Madrid 20:00
Lokomotiv Moscow vs Porto 20:00
Galatasaray vs Schalke 20:00
Barcelona vs Inter 20:00
Liverpool vs Red Star Belgrade 20:00
PSG vs Napoli 20:00
Al Ahli vs Al Wasl 16:30
FC Goa vs Mumbai City 15:00
Cruzeiro vs Ceara 23:30
Leeds United vs Ipswich Town 19:45
Bristol City vs Hull City 19:45
Preston vs Brentford 19:45
Bolton vs Nottingham Forest 20:00
West Bromwich vs Derby County 20:00
Crewe Alex vs Nottingham Forest 13:00
Pro Piacenza vs Robur Siena 19:30
Pontedera vs Novara 19:30
Ternana vs Rimini 19:30
Pro Vercelli vs Piacenza 19:30
Lyngby vs Fremad Amager 17:00
SKA Energiya vs Kaliningrad 10:00
Spartak Moscow II vs Luch Energiya 12:30
Tom Tomsk vs Shinnik 12:30
Novosibirsk vs Torpedo Armavir 13:00
Tumen vs Rotor Volgograd 15:00
Krasnodar II vs FC Nizhny Novgorod 15:00
Mordovia Saransk vs Zenit II 16:00
FK Tambov vs FC Khimki 16:30
FC Sochi vs Avangard Kursk 17:00
Chertanovo Moscow vs Fakel Voronezh 17:00
Merstham vs Leatherhead 19:45
Northern Ireland vs Slovakia 11:00
Raków Cz?stochowa vs ?KS ?ód? 16:00
Puszcza N vs Sandecja Nowy 16:00
GKS Jastrzebie vs Podbeskidzie 17:00
LKS Nieciecza vs Stomil Olsztyn 17:00
Odra Opole vs Warta Poznan 18:00
Freiburg vs Hoffenheim 14:00
Bayern Munich vs FFC Frankfurt 17:15
Werder Bremen vs Turbine Potsdam 18:00
Essen-Schönebeck vs SC Sand 18:00
Leverkusen vs MSV Duisburg 18:30
Elana Torun vs Ruch Chorzów 14:00
FC Unterföhring vs TSV Schwabmünchen 18:30
Pachuca vs Monterrey 03:05
As Vita Club vs El Masry 17:00
Raja Casablanca vs Enyimba Aba 20:00
Leatherhead vs Hitchin Town 19:45
Taunton vs Billericay Town 19:45
Gavorrano vs Prato 14:00
Montevarchi vs Ponsacco 14:00
Ghivizzano vs Sporting Trestina 14:00
ASD Trastevere vs Lupa Roma 14:00
Pineto Calcio vs Jesina 14:00
Roccella vs Citta di Messina 14:00
Giulianova vs Sangiustese 14:00
Campobasso vs ASD Savignanese 14:00
Scandicci vs Sangiovannese 14:00
Virtus Flaminia vs Avellino 14:00
Bastia Calcio vs San Donato Tavarnelle 14:00
Cesena vs Forlì 19:45
CD Lealtad vs Real Sporting B 17:30
Zamudio vs Real Unión Irún 19:00
Free State vs Golden Arrows 18:30
Vicenza vs Triestina 18:30
Alcudia vs Pena Sport 16:00
River Melilla vs Martos CD 17:00
VSS Košice vs FC ViOn Zlaté Moravce 13:30
MFK Košice vs FC ViOn Zlaté Moravce 13:30
MFK Skalica vs FK AS Tren?ín 17:00
Decic Tuzi vs FK Lovcen 12:30
Iskra Danilovgrad vs Sutjeska Niksic 12:30
OFK Titograd vs OFK Petrovac 12:30
Grbalj Radonovic vs Zeta 12:30
FK Kom vs Mladost Ljeskopolje 12:30
Buducnost Podgorica vs Rudar 16:00
Urawa vs Tosu 11:00
Kawasaki Frontale vs Yamagata 11:00
Iwata Jubilo vs Sendai 11:00
Barcelona vs Levante 17:00
Kjellerup IF vs Hjørring 16:30
Victoria Sulejowek vs Sokol Ostroda 16:00

25th October 2018

Game 1 X 2
Karabagh vs Vorskla Poltava 17:55
FC København vs Slavia Praha 17:55
FC Spartak Trnava vs Dinamo Zagreb 17:55
Salzburg vs Rosenborg 17:55
Dudelange vs Olympiakos 17:55
FC Zurich vs Leverkusen 17:55
Anderlecht vs Fenerbahce 17:55
AC Milan vs Betis 17:55
RB Leipzig vs Celtic 17:55
Sporting CP vs Arsenal 17:55
Zenit vs Bordeaux 17:55
AEK Larnaca vs Ludogorets Razgrad 17:55
St Liege vs FC Krasnodar 20:00
Sevilla vs Akhisar Beled 20:00
Ein Frankfurt vs Apollon Limassol 20:00
Chelsea vs BATE Borisov 20:00
Baumit Jablonec vs FC Astana 20:00
Besiktas vs Racing Genk 20:00
Sparta Sarpsborg vs Malmo FF 20:00
Sarpsborg 08 vs Malmo FF 20:00
Marseille vs Lazio 20:00
Villarreal vs Rapid Vienna 20:00
Rennes vs Dynamo Kiev 20:00
Rangers vs Spartak Moscow 20:00
PAOK vs MOL Vidi FC 20:00
Al Jazeera vs Al Ittihad 14:00
Al-Dhafra vs Emirate 14:05
Al-Dhafra vs Ras Al Khaimah 14:05
North East United vs Jamshedpur FC 15:00
Fredericia vs Viborg 17:30
Al Nassr vs Al-Jahra 15:40
Al Kuwait vs Al Qadasiya 18:00
Kazan vs Dinamo Moscow 17:00
Once Caldas vs Nacional Medellin 01:00
SC Parndorf vs St Polten II 18:00
DSC Mithlinger vs SV Allerheiligen 18:00
Gleisdorf 09 vs SC Weiz 18:00
Cruz Azul vs Leon 02:30

26th October 2018

Game 1 X 2
Hoffenheim II vs SC Freiburg II 16:00
Astoria Walldorf vs Steinbach 18:00
SSV Ulm 1846 vs FC Saarbrücken 18:30
Nimes vs Saint Etienne 19:45
Valladolid vs Espanyol 20:00
CA Tigre vs Lanus 23:00
Freiburg vs Borussia Mgladbach 19:30
Londrina vs Vila Nova 23:15
Palermo vs Venezia 20:00
Lorient vs Metz 19:00
Chateauroux vs Ajaccio 19:00
Valenciennes vs Nancy 19:00
Grenoble vs Troyes 19:00
Sochaux vs Niort 19:00
Red Star 93 vs Orleans 19:00
Auxerre vs Paris FC 19:00
Ajaccio GFCO vs AS Beziers 19:00
Magdeburg vs Hamburg 17:30
Darmstadt vs Greuther Fürth 17:30
Wallwijk vs Jong Utrecht 19:00
FC Twente vs Almere City 19:00
Volendam vs Jong Ajax 19:00
Jong AZ vs Roda 19:00
Den Bosch vs EVV Eindhoven 19:00
Helmond Sport vs Maastricht 19:00
Nijmegen vs TOP Oss 19:00
Jong PSV vs Dordrecht 19:00
Go Ahead vs Cambuur 19:00
Sparta Rotterdam vs Telstar 19:00
SønderjyskeE vs OB 18:00
NK Rudeš vs Lokomotiva Zagreb 17:00
Braunschweig vs Osnabruck 18:00
Bursaspor vs Alanyaspor 18:00
FK Teplice vs Baník Ostrava 15:00
Cherno More Varna vs Dunav Ruse 15:30
Levski Sofia vs Vereya Stara Zagora 17:45
Al Fujairah vs Dibba Al Fujairah 13:55
Ajman vs Al Ain 14:00
Al Nassr vs Al Wehda 16:30
Al Sharjah vs Banni Yas 16:30
Vitoria vs Sao Paulo 23:30
AA Gent vs Charleroi 19:30
KFCO Wilrijk vs Oud Heverlee 19:30
Vitkovice vs Viktoria Zizkov 16:00
Vyso?ina Jihlava vs FK Prostejov 17:00
SKU Amstetten vs WSG Wattens 18:10
Austria Wien II vs Blau Weiss Linz 18:10
SV Horn vs Wacker Innsbruck B 18:10
SV Lafnitz vs Ska Klagenfurt 18:10
Vorwärts Steyr vs FC Juniors OO 18:10
Caernarfon Town vs Connahs Quay 19:45
Llandudno Town vs Cefn Druids 19:45
Llanelli AFC vs Aberystwyth 19:45
Bohemians vs Dundalk 20:45
Waterford vs Limerick 20:45
St Pauli II vs Hamburg B 17:00
Lubeck vs Weiche Flensburg 18:30
QPR vs Aston Villa 19:45
VfB Auerbach vs BFC Viktoria 17:00
SV Babelsberg vs VSG Altglienicke 18:00
SC Verl vs Viktoria Köln 18:00
Bonner SC vs Wuppertaler 18:30
Borussia Mgladbach II vs Aachen 18:30
Al Shabab vs Kazma 15:40
Al-Ttadamon vs Al Arabi 15:40
Landskrona vs IFK Eskilstuna 18:00
Sporting Gihon vs Cordoba 20:00
Trelleborg vs Elfsborg 18:00
IFK Göteborg vs Sundsvall 18:00
Miedz Legnica vs ?l?sk Wroc?aw 17:00
Jagiellonia Bia?ystok vs Legia Warsaw 19:30
Nacional vs Portimonense 19:00
Guimaraes vs Braga 21:15
Chrobry G?ogów vs Bytovia Bytow 17:00
Emmen vs Venlo 19:00
FK Pohronie vs STK 1914 Samorin 19:00
Aarau vs Wil 19:00
SV Leobendorf vs SC Neusiedl 13:30
FCM Traiskirchen vs ASK Ebreichsdorf 16:00
Wiener SC vs SV Schwechat 18:30
TUS Bad Gleichenberg vs ATSV Stadl-Paura 15:00

27th October 2018

Game 1 X 2
Stuttgart 2 vs Kickers Offenbach 13:00
Homburg vs TSG Balingen 13:00
Hessen Dreieich vs FSV Frankfurt 13:00
Elversberg vs Mannheim 13:00
Wormatia Worms vs Pirmasens 13:00
Atalanta vs Parma 14:00
Empoli vs Juventus 17:00
Torino vs Fiorentina 19:30
Vasco da Gama vs Internacional 01:30
Santos vs Fluminense 20:30
Gremio vs Sport 20:30
Corinthians vs Bahia 23:00
Chapecoense vs América-MG 23:00
Flamengo vs Palmeiras 23:00
Slavia Praha vs Viktoria Plze? 10:00
Braintree vs Dover Athletic 15:00
Maidenhead vs AFC Fylde 15:00
Salford City vs Ebbsfleet Utd 15:00
Maidenhead vs Solihull Moors 15:00
Maidstone United vs Solihull Moors 15:00
Boreham Wood vs Bromley 15:00
Gateshead vs Aldershot 15:00
Dag-Red vs Harrogate 15:00
Hartlepool vs Sutton Utd 15:00
Halifax vs Eastleigh 15:00
Leyton Orient vs Havant Water 15:00
Barrow vs Barnet 15:00
Chesterfield vs Wrexham 15:00
Angers vs Lyon 16:00
Lille vs Caen 19:00
Amiens vs Nantes 19:00
Guingamp vs Strasbourg 19:00
Toulouse vs Montpellier 19:00
Monaco vs Dijon 19:00
Girona vs Rayo Vallecano 12:00
Athletic Bilbao vs Valencia 15:15
Celta vs Eibar 17:30
Levante vs Leganes 17:30
Atlético Madrid vs Real Sociedad 19:45
Huracan vs Colon 01:00
Santos Laguna vs Monterrey 01:00
Veracruz vs Pachuca 03:00
Necaxa vs Atlas 23:00
Mainz vs Bayern Munich 14:30
Dussledorf vs Wolfsburg 14:30
Dortmund vs Hertha 14:30
Hannover vs Augsburg 14:30
Hoffenheim vs Stuttgart 17:30
Wacker Innsbruck vs Austria Vienna 16:00
TSV Hartberg vs Sturm Graz 16:00
Mattersburg vs SCR Altach 16:00
Fleetwood Town vs Blackpool 15:00
Coventry City vs Doncaster 15:00
Wimbledon vs Luton Town 15:00
Gillingham vs Bradford 15:00
Walsall vs Wycombe 15:00
Burton Albion vs Peterborough 15:00
Accrington vs Portsmouth 15:00
Rochdale vs Charlton 15:00
Scunthorpe vs Plymouth 15:00
Barnsley vs Bristol Rovers 15:00
Oxford United vs Shrewsbury 15:00
Sunderland vs Southend 15:00
Juventude vs Sampaio Correa 00:30
Fortaleza vs Ponte Preta 00:30
Goias vs Avaí 01:30
Sao Bento vs CRB 20:30
Boa Esporte vs Atletico GO 20:30
Guarani vs Oeste 20:30
Figueirense vs Criciuma 20:30
Paysandu vs Coritiba 22:30
Benevento vs Cremonese 14:00
Livorno vs Ascoli 14:00
Foggia vs Lecce 14:00
Pescara vs Cittadella 14:00
Padova vs Spezia 14:00
Brescia vs Cosenza 14:00
Verona vs Perugia 17:00
Le Havre vs Lens 14:00
Erzgebirge Aue vs Bielefeld 12:00
FC Köln vs FC Heidenheim 1846 12:00
Paderborn vs SV Sandhausen 12:00
Southampton vs Newcastle 15:00
Liverpool vs Cardiff City 15:00
Brighton vs Wolves 15:00
Fulham vs Bournemouth 15:00
Watford vs Huddersfield 15:00
Leicester City vs West Ham 17:30
Ural vs FC Ufa 12:00
Arsenal Tula vs FC Orenburg 14:30
Rostov vs Anzhi 17:00
Newtown vs TNS 14:30
Bala Town vs Barry Town 14:30
Aberdeen vs Livingston 15:00
St Johnstone vs St Mirren 15:00
Kilmarnock vs Hamilton 15:00
AC Horsens vs FC Nordsjælland 15:00
Inter Zapresic vs HNK Gorica 14:00
FC Istra vs Osijek 16:30
Energie Cottbus vs Carl Zeiss Jena 13:00
Unterhaching vs Karlsruher SC 13:00
KFC Uerdingen vs Sportfreunde Lotte 13:00
Würzburger vs Hallescher FC 13:00
Hansa Rostock vs Fortuna Köln 13:00
Wehen vs FSV Zwickau 13:00
Larisa vs OFI Crete 15:15
Lamia vs Levadiakos 17:00
Grasshoppers vs Basel 18:00
Y B Bern vs Sion 18:00
Erzurumspo vs Kasimpasa 11:30
Konyaspor vs Istanbul BB 14:00
Antalyaspor vs Trabzonspor 17:00
Opava vs FK P?íbram 14:00
Karvina vs Sigma Olomouc 14:00
Mladá Boleslav vs Bohemians 14:00
Fastav Zlín vs AC Sparta Praha 16:00
Omonia vs AE Paphos 15:00
Alki Oroklini vs Apoel Nicosia 17:00
Lokomotiv Plovdiv vs Vitosha Sofia 10:30
Beroe Stara Zagora vs CSKA Sofia 13:00
Botev Vratsa vs Botev Plovdiv 15:30
Zulte-Waregem vs Mouscron-Peruwelz 17:00
Lokeren vs Oostende 19:00
Cercle Brugge vs Kortrijk 19:00
Sint Truiden vs Club Brugge 19:30
Saint Gilloise vs Tubize 16:00
Mechelen vs Roeselare 19:30
Trinec vs Graffin Vlasim 09:15
Sokolov vs Pardubice 09:15
AFK Chrudim vs Budejovice 09:15
Trinec vs FC Sellier Bellot Vlašim 09:15
Hradec Kralove vs Zbrojovka Brno 16:15
FC Liefering vs Floridsdorf 13:30
Kapfenberger A vs Wiener Neustadt 19:20
Kapfenberg vs Wiener Neustadt 19:20
Germania Egestorf vs Wolfsburg Am 13:00
BSV Rehden vs Holstein Kiel II 14:00
SSV Jeddeloh vs Hansa Luneburg 15:00
Hannover 96 II vs Eintracht Norderstedt 12:00
Middlesbrough vs Derby County 12:30
Preston vs Rotherham 15:00
West Bromwich vs Blackburn 15:00
Millwall vs Ipswich Town 15:00
Bristol City vs Stoke City 15:00
Sheffield Utd vs Wigan 15:00
Swansea vs Reading 15:00
Norwich vs Brentford 15:00
Birmingham vs Sheff Wed 15:00
Bolton vs Hull City 15:00
Leeds United vs Nottingham Forest 17:30
Queen of South vs Falkirk 15:00
Ross County vs Morton 15:00
Partick vs Ayr United 15:00
Alloa vs Inverness 15:00
Dunfermline vs Dundee United 15:00
Rieti vs Siracusa 13:30
Cavese vs Trapani 13:30
Francavilla vs Rende 15:30
Monopoli vs Catanzaro 15:30
Reggina vs Juve Stabia 17:30
Sicula Leonzio vs Potenza 17:30
Bisceglie 1913 vs Paganese 19:30
Budissa Bautzen vs Wacker Nordhausen 12:30
Lokomotive Leipzig vs Optik Rathenow 12:30
MTK Budapest vs Újpest FC 13:30
Szombathelyi Haladás vs Budapest Honvéd 16:00
Diósgy?ri VTK vs Ferencvárosi TC 16:00
Debreceni VSC vs Puskás FC 16:00
Paksi SE vs Mez?kövesd-Zsóry SE 16:00
Notts County vs Swindon 15:00
Northampton vs Oldham 15:00
Mansfield vs MK Dons 15:00
Exeter vs Forest Green 15:00
Tranmere vs Crawley Town 15:00
Cheltenham vs Stevenage 15:00
Newport vs Morecambe 15:00
Crewe Alex vs Grimsby 15:00
Port Vale vs Bury 15:00
Colchester vs Lincoln City 15:00
Carlisle Utd vs Yeovil 15:00
Cambridge vs Macclesfield 15:00
Vik Aschaffenburg vs Augsburg II 13:00
FV Illertissen vs SV Heimstetten 13:00
Bayreuth vs 1860 Rosenheim 13:00
Schalding-Heining vs Memmingen 13:00
VfR Garching vs TSV Buchbach 13:00
VfB Eichstätt vs FC Nürnberg II 13:00
Ingolstadt 04 II vs Greuther Furth II 13:00
FC Pipinsried vs FC Schweinfurt 15:00
Southport vs Blyth Spartans 15:00
Bradford Park vs Chorley 15:00
FC United of Manchester vs Brackley Town 15:00
Altrincham vs Ashton United 15:00
Spennymoor Town vs Curzon Ashton 15:00
Stockport vs Nuneaton Borough 15:00
Chester vs Alfreton Town 15:00
Boston United vs Hereford 15:00
AFC Telford vs York 15:00
Leamington vs Darlington 15:00
Guiseley vs Kidderminster 15:00
RW Essen vs RW Oberhausen 13:00
TV Herkenrath vs SC Wiedenbrück 13:00
Koln 2 vs Duesseldorf II 13:00
SV Straelen vs B Dortmund II 13:00
Östers IF vs Helsingborg 12:30
IK Frej vs Degerfors 15:00
Academico Viseu vs Leixoes 15:00
SC Farense vs Cova de Piedade 15:00
Dep La Coruna vs CF Reus Deportiu 15:00
Mallorca vs Las Palmas 17:00
Granada vs Almeria 17:00
Lugo vs Cadiz 19:30
Tenerife vs Alcorcón 19:30
Dalkurd FF vs Häcken 13:00
Strømsgodset vs Vålerenga 17:00
Wis?a P?ock vs Piast Gliwice 14:30
Lechia Gda?sk vs Arka Gdynia 17:00
Pogo? Szczecin vs Lech Pozna? 19:30
Aves vs Santa Clara 15:30
Rio Ave vs Chaves 18:00
Belenenses vs Benfica 20:30
Katowice vs Warta Poznan 16:45
Odra Opole vs Podbeskidzie 17:00
Stomil Olsztyn vs Garbarnia Kraków 17:00
Raków Cz?stochowa vs Sandecja Nowy 18:00
MFK Ružomberok vs FK AS Tren?ín 12:45
Sport Podbrezova vs Slovan Bratislava 15:00
Zemplin Michalovce vs DAC Dunajská Streda 16:00
FK Senica vs SKF Sered 16:00
FC Nitra vs MŠK Žilina 16:00
Den Haag vs NAC Breda 17:30
Groningen vs PSV Eindhoven 18:45
De Graafshap vs Excelsior 18:45
FC Zwolle vs Heracles 19:45
Vanløse vs HIK 12:00
Skovshoved vs Slagelse 12:00
Frem vs Hillerød 13:00
Bronshoj vs Middelfart 14:00
Vanløse vs HIK 12:00
Skovshoved vs Slagelse 12:00
Tarup-Paarup vs Vejgaard B 12:00
Brabrand vs FC Sydvest 13:00
Odder IGF vs Aarhus Fremad 13:00
Dalum vs Kolding 13:00
Frem vs Hillerød 13:00
Bronshoj vs Middelfart 14:00
Skive IK vs Jammerbugt 14:00
Dalum vs Kolding IF 2 13:00
Tatran Liptovsky vs MŠK Žilina B 12:30
Dubnica vs MFK Skalica 12:30
FK Dukla Banská Bystrica vs Tatran Presov 12:30
Partizan Bardejov vs Lokomotiva Kosice 12:30
FC Vaduz vs Chiasso 15:00
Schaffhausen vs Winterthur 16:30
Kriens vs Servette FC 16:30
Rapperswil-Jona vs Lausanne Sport 17:00
Forfar vs Raith 15:00
Airdrieonians vs Stenhousemuir 15:00
Stranraer vs Arbroath 15:00
Dumbarton vs East Fife 15:00
Brechin vs Montrose 15:00
Albion vs Queens Park 15:00
Berwick vs Cowdenbeath 15:00
Clyde vs Peterhead 15:00
Stirling vs Edinburgh City 15:00
Elgin vs Annan Athletic 15:00

28th October 2018

Game 1 X 2
Mainz 05 II vs Eint Stadtallendorf 14:00
Sassuolo vs Bologna 11:30
Genoa vs Udinese 14:00
Cagliari vs Chievo 14:00
Spal 1907 vs Frosinone 14:00
AC Milan vs Sampdoria 17:00
Napoli vs Roma 19:30
Atletico Paranaense vs Botafogo 01:00
Cruzeiro vs Parana 01:00
Rennes vs Reims 14:00
Bordeaux vs Nice 16:00
Marseille vs PSG 20:00
Getafe vs Betis 11:00
Barcelona vs Real Madrid 15:15
Alaves vs Villarreal 17:30
Sevilla vs Huesca 19:45
Talleres de Córdoba vs San Martín 00:30
Union Santa Fe vs Godoy Cruz 00:30
Patronato Parana vs Rosario Central 14:00
Banfield vs Estudiantes 16:15
Velez vs Belgrano 18:30
Racing Club vs San Lorenzo 20:45
Atlético Tucumán vs Independiente 23:00
Guadalajara vs Monarcas Morelia 00:59
Tijuana vs Unam Pumas 00:59
Tigres vs Lobos BUAP 00:59
Cruz Azul vs Club America 03:00
Toluca vs Querétaro 19:00
Nurnberg vs Ein Frankfurt 12:30
RB Leipzig vs Schalke 14:30
Werder Bremen vs Leverkusen 17:00
Rapid Vienna vs Admira Wacker 13:30
Wolfsberger AC vs St Pölten 13:30
Admira Wacker vs St Pölten 14:30
Linz vs Salzburg 16:00
Crotone vs Salernitana 20:00
Ingolstadt vs MSV Duisburg 12:30
Union Berlin vs Dynamo Dresden 12:30
St Pauli vs Holstein Kiel 12:30
Crystal Palace vs Arsenal 13:30
Burnley vs Chelsea 13:30
Manchester Utd vs Everton 16:00
Yenisey Krasnoyarsk vs Lokomotiv Moscow 11:00
FC Akhmat Grozny vs Dinamo Moscow 13:30
CSKA Moscow vs FC Krasnodar 16:00
Cardiff Met vs Carmarthen 15:30
Hobro vs Vejle 11:00
Randers vs Esbjerg 13:00
FC København vs AGF 15:00
AaB vs Vendsyssel FF 17:00
Hajduk Split vs Rijeka 14:00
Slaven Belupo vs Dinamo Zagreb 16:30
1860 München vs SG Sonnenhof 12:00
SV Meppen vs Munster 13:00
Panionios vs Atromitos 16:15
Panaitolikos vs Asteras Tripolis 18:00
AEK Athens vs Aris 18:30
PAOK vs Panathinaikos 18:30
Xamax vs Luzern 15:00
St Gallen vs FC Zurich 15:00
Lugano vs Thun 15:00
Kayserispor vs Sivasspor 10:30
Malatyaspor vs Galatasaray 15:00
Fenerbahce vs MKE Ankaragc 17:30
Viktoria Plze? vs FC Slovácko 14:00
Baumit Jablonec vs Slovan Liberec 16:00
AEL vs Paralimni 16:00
FC Roskilde vs Viborg 13:45
Fredericia vs Fremad Amager 13:45
Koge vs Næstved 13:45
Nykøbing FC vs Thisted 13:45
Silkeborg vs Hvidovre 13:45
Lyngby vs Helsingør 13:45
FC Nizhny Novgorod vs SKA Energiya 11:00
Fakel Voronezh vs Luch Energiya 11:00
Avangard Kursk vs Novosibirsk 11:00
Zenit II vs Tumen 11:00
Kaliningrad vs Mordovia Saransk 11:00
Torpedo Armavir vs Krasnodar II 11:00
FC Khimki vs Chertanovo Moscow 11:00
Shinnik vs FC Sochi 11:00
Spartak Moscow II vs Tom Tomsk 11:00
Elazigspor vs Hatayspor 16:00
Afjet Afyonspor vs Gaziantep Bld 16:00
Adana Demirspor vs Karabukspor 16:00
Boluspor vs Genclerbirligi 16:00
Altayaspor vs Denizlispor 16:00
Etar 1924 Veliko vs Slavia Sofia 14:00
Septemvri Sofia vs Ludogorets Razgrad 16:30
Dep Cali vs Jaguares de Cordoba 23:00
CD La Equidad vs Patriotas FC 23:00
Atletico Huila vs Envigado 23:00
Ind Medelin vs Bucaramanga 23:00
Millonarios vs Tolima 23:00
Boyaco Chico vs Pasto 23:00
Once Caldas vs Atletico Nacional 23:00
Junior vs America Cali 23:00
Leones vs Independiente 23:00
St Liege vs Racing Genk 13:30
Eupen vs Anderlecht 17:00
Waasland vs Antwerpen 19:00
Lommel vs VC Westerlo 17:00
Varnsdorf vs U N Labem 13:30
FK MAS Taborsko vs SC Znojmo 13:30
Ried vs Austria Lustenau 09:30
VfB Oldenburg vs SV Drochtersen 14:00
Lupo-Martini Wolfsburg vs TSV Havelse 14:00
Olbia vs Arezzo 13:30
Cuneo vs Arzachena 15:30
Chemnitzer vs Oberlausitz N 13:30
RW Erfurt vs Bischofswerdaer 13:30
Yamagata vs Mito 05:00
Tokushima vs Yokohama FC 05:00
Oita vs Matsumoto Yamaga 05:00
Fukuoka vs Zweigen Kanazawa 05:00
Niigata vs Machida Zelvia 05:00
FC Gifu vs JEF United 05:00
Renofa Yamaguchi vs Tochigi Soccer 06:00
Roasso K vs Fagiano Okayama 06:00
Kofu vs Kamatamare Sanuki 07:00
Omiya Ardija vs Kyoto 07:00
Ehime FC vs Tokyo Verdy 08:00
Grampus Eight vs Sapporo 06:00
Varda SE vs MOL Vidi FC 17:00
Lippstadt 08 vs Wattenscheid 14:00
Halmstad vs Brage 14:00
Falkenberg vs Värnamo 16:30
Arouca vs Mafra 16:00
Gimnastic vs Real Oviedo 11:00
Rayo Majadahonda vs Osasuna 17:00
Extremadura vs Albacete 17:00
Elche vs Zaragoza 19:30
Örebro vs Djurgården 14:00
Hammarby vs Kalmar 14:00
Sirius vs Brommapojkarna 16:30
Norrkoping vs Östersund 16:30
Ranheim vs Lillestrom 17:00
Odd Grenland vs Tromso 17:00
Kristiansund vs Sandefjord 17:00
Bodø/Glimt vs Stabaek 17:00
Sparta Sarpsborg vs Haugesund 17:00
Sarpsborg 08 vs Haugesund 18:00
Brann vs Rosenborg 19:00
Korona Kielce vs Cracovia Kraków 14:30
Górnik Zabrze vs Zag??bie Lubin 17:00
CD Tondela vs Setabul 15:00
Moreirense vs CS Funchal 15:00
Porto vs Feirense 17:30
Sporting CP vs Boavista 20:00
Florø vs Åsane 14:00
Nest-Sotra vs Tromsdalen 14:00
Stroemmen vs Sandnes 18:00
Viking vs Ullensaker 18:00
Levanger vs Notodden 18:00
Sogndal vs Aalesund 18:00
Jerv vs Kongsvinger 18:00
LKS Nieciecza vs Stal Mielec 16:00
Puszcza N vs Wigry Suwa?ki 17:00
Chojniczanka C vs ?KS ?ód? 17:00
GKS Jastrzebie vs GKS Tychy 71 17:45
Hearts vs Celtic 13:30
Aberdeen vs Rangers 16:30
FC ViOn Zlaté Moravce vs FC Spartak Trnava 16:00
Vitesse vs Fortuna Sittard 11:15
Ajax vs Feyenoord 13:30
Willem vs Utrecht 13:30
AZ Alkmaar vs Heerenveen 15:45
Avarta vs Marienlyst 13:00
AB Copenhagen vs B 93 15:00
Staaken 1919 vs Lichtenberg 47 14:00
Avarta vs Marienlyst 12:00
Ringkøbing IF vs Kjellerup IF 13:00
AB Copenhagen vs B 93 14:00
Górnik Zabrze vs Legia Warsaw 12:00
Slavoj Trebišov vs KFC Komarno 12:30

29th October 2018

Game 1 X 2
Lazio vs Inter 19:30
Ceara vs Atletico Mineiro 23:00
Slavia Praha vs Mladá Boleslav 11:00
Newells Old Boys vs Argentinos Juniors 22:00
Leon vs Puebla 02:00
Clermont Foot vs Brest 19:45
Bochum vs Regensburg 19:30
Tottenham vs Man City 20:00
Kryliya Sovetov vs Zenit 15:00
Kazan vs Spartak Moscow 17:30
FC Midtjylland vs Brøndby IF 18:00
Aalen vs Kaiserslautern 18:00
Xanthi vs PAS Giannina 18:00
Olympiakos vs Apollon Smyrnis 18:30
Akhisar Beled vs Goztepe 17:00
Besiktas vs Rizespor 18:00
Slavia Praha vs Dukla Praha 17:00
Doxa Katokopias vs Apollon Limassol 18:00
Anorthosis vs AEK Larnaca 18:00
Gefle vs Norrby 18:00
Jonkoping Sodra vs GAIS 18:00
Malaga vs Numancia 20:00
AIK Stockholm vs Malmo FF 18:00
Start vs Molde 18:00
Wis?a Kraków vs Zaglebie Sosnowiec 17:00

30th October 2018

Game 1 X 2
Ebro vs Valencia 19:30
Lugo vs Levante 19:30
Leganes vs Rayo Vallecano 20:30
Sant Andreu vs Atlético Madrid 21:30
Vyso?ina Jihlava vs Trinec 13:00
San Martín vs Defensa y Justicia 00:00
Club Brugge vs Oostende 20:30
Mouscron-Peruwelz vs AA Gent 20:30
Charleroi vs Sint Truiden 20:30
Iwata Jubilo vs Shonan 11:00
Bournemouth vs Norwich 19:45
Leicester City vs Southampton 19:45
Burton Albion vs Nottingham Forest 19:45
Montpellier vs Nantes 18:45
Strasbourg vs Lille 21:05
BSG Chemie Leipzig vs Paderborn 18:30
SSV Ulm 1846 vs Dussledorf 18:30
Darmstadt vs Hertha 18:30
Hannover vs Wolfsburg 18:30
Wehen vs Hamburg 20:45
SV Rodinghausen vs Bayern Munich 20:45
Augsburg vs Mainz 20:45
FC Heidenheim 1846 vs SV Sandhausen 20:45
Orgryte vs Varbergs 18:00

31st October 2018

Game 1 X 2
AC Milan vs Genoa 19:30
Athletic Bilbao vs Huesca 18:00
Melilla vs Real Madrid 19:30
Cordoba vs Getafe 20:30
Mallorca vs Valladolid 20:30
Alaves vs Girona 20:30
Cultural Leonesa vs Barcelona 21:30
Eupen vs Cercle Brugge 20:30
Antwerpen vs Racing Genk 20:30
Kortrijk vs Waasland 20:30
Chelsea vs Derby County 19:45
West Ham vs Tottenham 19:45
Arsenal vs Blackpool 19:45
Middlesbrough vs Crystal Palace 20:00
Zenit vs Rostov 12:00
Dinamo Moscow vs Kazan 12:00
Dortmund vs Union Berlin 18:30
Hansa Rostock vs Nurnberg 18:30
FC Köln vs Schalke 18:30
Weiche Flensburg vs Werder Bremen 18:30
Borussia Mgladbach vs Leverkusen 20:45
Holstein Kiel vs Freiburg 20:45
RB Leipzig vs Hoffenheim 20:45
Bielefeld vs MSV Duisburg 20:45
Nice vs Auxerre 18:45
Dijon vs Caen 21:05
Le Havre vs Troyes 21:05
Metz vs Amiens 21:05
Guingamp vs Angers 21:05
Toulouse vs Lorient 21:05
Reims vs Orleans 21:05

1st November 2018

Game 1 X 2
Sporting Gihon vs Eibar 12:00
Celta vs Real Sociedad 16:15
Villanovense vs Sevilla 16:15
Almeria vs Villarreal 18:30
Cadiz vs Espanyol 18:30
Racing Santander vs Betis 20:45
Anderlecht vs Lokeren 14:30
Zulte-Waregem vs St Liege 18:00
Man City vs Fulham 19:45

2nd November 2018

Game 1 X 2
Napoli vs Empoli 19:30
PSG vs Lille 19:45
Stuttgart vs Ein Frankfurt 19:30
OB vs Hobro 18:00

3rd November 2018

Game 1 X 2
Inter vs Genoa 14:00
Fiorentina vs Roma 17:00
Juventus vs Cagliari 19:30
Lyon vs Bordeaux 16:00
Reims vs Monaco 19:00
Caen vs Rennes 19:00
Strasbourg vs Toulouse 19:00
Nice vs Amiens 19:00
Dijon vs Nimes 19:00
Leganes vs Atlético Madrid 12:00
Real Madrid vs Valladolid 15:15
Valencia vs Girona 17:30
Rayo Vallecano vs Barcelona 19:45
Monarcas Morelia vs Tigres 02:00
Monterrey vs Veracruz 04:00
Leverkusen vs Hoffenheim 14:30
Wolfsburg vs Dortmund 14:30
Augsburg vs Nurnberg 14:30
Schalke vs Hannover 14:30
Bayern Munich vs Freiburg 14:30
Hertha vs RB Leipzig 17:30
Bournemouth vs Manchester Utd 12:30
West Ham vs Burnley 15:00
Cardiff City vs Leicester City 15:00
Newcastle vs Watford 15:00
Everton vs Brighton 15:00
Arsenal vs Liverpool 17:30
Wolves vs Tottenham 19:45
Lokomotiv Moscow vs Arsenal Tula 12:00
Dinamo Moscow vs CSKA Moscow 14:30
FK Tuzla City vs GOSK Gabela 13:30
FK Krupa vs Sloboda Tuzla 13:30
Cheltenham vs Mansfield 16:00
Margate vs Burgess Hill Town 16:00
Potters Bar T vs Wingate & Finchley 16:00
SC Wiedenbrück vs RW Essen 14:00

4th November 2018

Game 1 X 2
Lazio vs Spal 1907 11:30
Chievo vs Sassuolo 14:00
Parma vs Frosinone 14:00
Sampdoria vs Torino 14:00
Bologna vs Atalanta 17:00
Udinese vs AC Milan 19:30
Nantes vs Guingamp 14:00
Saint Etienne vs Angers 16:00
Montpellier vs Marseille 20:00
Eibar vs Alaves 11:00
Villarreal vs Levante 15:15
Huesca vs Getafe 17:30
Real Sociedad vs Sevilla 17:30
Betis vs Celta 19:45
Pachuca vs Necaxa 00:00
Club America vs Toluca 02:00
Lobos BUAP vs Tijuana 04:00
Unam Pumas vs Cruz Azul 19:00
Querétaro vs Santos Laguna 23:00
Borussia Mgladbach vs Dussledorf 14:30
Mainz vs Werder Bremen 17:00
Man City vs Southampton 15:00
Chelsea vs Crystal Palace 16:00
Zenit vs FC Akhmat Grozny 12:00
FC Krasnodar vs Rostov 14:30
Spartak Moscow vs Ural 17:00
Wigan vs Leeds United 14:30

5th November 2018

Game 1 X 2
Stuttgart 2 vs FSV Frankfurt 20:15
Espanyol vs Athletic Bilbao 20:00