France

Odds Format

CFA Group A

22nd February 2020

Sainte Geneviève vs Belfort

  • 22nd February
  • 17:00

Schiltigheim vs Reims II

  • 22nd February
  • 17:00

Lens II vs Croix Football IC

  • 22nd February
  • 17:00

Bastia vs Sedan

  • 22nd February
  • 17:00

Olympique St Quentin vs Drancy JA

  • 22nd February
  • 17:00

Bobigny vs Mulhouse

  • 22nd February
  • 17:00

Épinal vs Lille II

  • 22nd February
  • 17:00

St Maur Lusitanos vs Haguenau

  • 22nd February
  • 17:00

7th March 2020

Lille II vs Bobigny

  • 7th March
  • 17:00

Haguenau vs Épinal

  • 7th March
  • 17:00

Sedan vs St Maur Lusitanos

  • 7th March
  • 17:00

Belfort vs Sainte Geneviève

  • 7th March
  • 17:00

Mulhouse vs Schiltigheim

  • 7th March
  • 17:00

Reims II vs Lens II

  • 7th March
  • 17:00

Croix Football IC vs Olympique St Quentin

  • 7th March
  • 17:00

Drancy JA vs Bastia

  • 7th March
  • 17:00

14th March 2020

Olympique St Quentin vs Reims II

  • 14th March
  • 17:00

Croix Football IC vs Drancy JA

  • 14th March
  • 17:00

Bobigny vs Haguenau

  • 14th March
  • 17:00

Épinal vs Sedan

  • 14th March
  • 17:00

St Maur Lusitanos vs Belfort

  • 14th March
  • 17:00

Sainte Geneviève vs Bastia

  • 14th March
  • 17:00

Schiltigheim vs Lille II

  • 14th March
  • 17:00

Lens II vs Mulhouse

  • 14th March
  • 17:00

21st March 2020

Haguenau vs Schiltigheim

  • 21st March
  • 17:00

Lille II vs Lens II

  • 21st March
  • 17:00

Mulhouse vs Olympique St Quentin

  • 21st March
  • 17:00

Reims II vs Croix Football IC

  • 21st March
  • 17:00

Sedan vs Bobigny

  • 21st March
  • 17:00

Belfort vs Épinal

  • 21st March
  • 17:00

Bastia vs St Maur Lusitanos

  • 21st March
  • 17:00

Drancy JA vs Sainte Geneviève

  • 21st March
  • 17:00

4th April 2020

St Maur Lusitanos vs Sainte Geneviève

  • 4th April
  • 16:00

Croix Football IC vs Mulhouse

  • 4th April
  • 16:00

Schiltigheim vs Sedan

  • 4th April
  • 16:00

Lens II vs Haguenau

  • 4th April
  • 16:00

Olympique St Quentin vs Lille II

  • 4th April
  • 16:00

Reims II vs Drancy JA

  • 4th April
  • 16:00

Bobigny vs Belfort

  • 4th April
  • 16:00

Épinal vs Bastia

  • 4th April
  • 16:00

11th April 2020

Bastia vs Bobigny

  • 11th April
  • 16:00

Sainte Geneviève vs Épinal

  • 11th April
  • 16:00

Drancy JA vs St Maur Lusitanos

  • 11th April
  • 16:00

Lille II vs Croix Football IC

  • 11th April
  • 16:00

Belfort vs Schiltigheim

  • 11th April
  • 16:00

Sedan vs Lens II

  • 11th April
  • 16:00

Haguenau vs Olympique St Quentin

  • 11th April
  • 16:00

Mulhouse vs Reims II

  • 11th April
  • 16:00

18th April 2020

Lens II vs Belfort

  • 18th April
  • 16:00

Croix Football IC vs Haguenau

  • 18th April
  • 16:00

Mulhouse vs Drancy JA

  • 18th April
  • 16:00

Bobigny vs Sainte Geneviève

  • 18th April
  • 16:00

Épinal vs St Maur Lusitanos

  • 18th April
  • 16:00

Olympique St Quentin vs Sedan

  • 18th April
  • 16:00

Reims II vs Lille II

  • 18th April
  • 16:00

Schiltigheim vs Bastia

  • 18th April
  • 16:00

2nd May 2020

Sainte Geneviève vs Schiltigheim

  • 2nd May
  • 16:00

Bastia vs Lens II

  • 2nd May
  • 16:00

Sedan vs Croix Football IC

  • 2nd May
  • 16:00

Lille II vs Mulhouse

  • 2nd May
  • 16:00

St Maur Lusitanos vs Bobigny

  • 2nd May
  • 16:00

Drancy JA vs Épinal

  • 2nd May
  • 16:00

Belfort vs Olympique St Quentin

  • 2nd May
  • 16:00

Haguenau vs Reims II

  • 2nd May
  • 16:00

9th May 2020

Croix Football IC vs Belfort

  • 9th May
  • 16:00

Mulhouse vs Haguenau

  • 9th May
  • 16:00

Schiltigheim vs St Maur Lusitanos

  • 9th May
  • 16:00

Olympique St Quentin vs Bastia

  • 9th May
  • 16:00

Reims II vs Sedan

  • 9th May
  • 16:00

Lille II vs Drancy JA

  • 9th May
  • 16:00

Bobigny vs Épinal

  • 9th May
  • 16:00

Lens II vs Sainte Geneviève

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Bobigny vs Drancy JA

  • 16th May
  • 16:00

St Maur Lusitanos vs Lens II

  • 16th May
  • 16:00

Bastia vs Croix Football IC

  • 16th May
  • 16:00

Sedan vs Mulhouse

  • 16th May
  • 16:00

Épinal vs Schiltigheim

  • 16th May
  • 16:00

Sainte Geneviève vs Olympique St Quentin

  • 16th May
  • 16:00

Belfort vs Reims II

  • 16th May
  • 16:00

Haguenau vs Lille II

  • 16th May
  • 16:00

23rd May 2020

Croix Football IC vs Sainte Geneviève

  • 23rd May
  • 16:00

Mulhouse vs Belfort

  • 23rd May
  • 16:00

Drancy JA vs Haguenau

  • 23rd May
  • 16:00

Schiltigheim vs Bobigny

  • 23rd May
  • 16:00

Olympique St Quentin vs St Maur Lusitanos

  • 23rd May
  • 16:00

Reims II vs Bastia

  • 23rd May
  • 16:00

Lille II vs Sedan

  • 23rd May
  • 16:00

Lens II vs Épinal

  • 23rd May
  • 16:00

CFA Group B

22nd February 2020

Rouen vs Granville

  • 22nd February
  • 17:00

Stade Briochin vs Oissel CMS

  • 22nd February
  • 17:00

Guingamp II vs Vannes

  • 22nd February
  • 17:30

Poissy vs Lorient II

  • 22nd February
  • 18:00

Fleury 91 vs Mantes 78

  • 22nd February
  • 17:00

Saint-Malo vs Angers SCO II

  • 22nd February
  • 17:00

Vitré vs Entente SSG

  • 22nd February
  • 17:00

C' Chartres vs Gobelins

  • 22nd February
  • 17:30

7th March 2020

Vannes vs C' Chartres

  • 7th March
  • 17:00

Gobelins vs Poissy

  • 7th March
  • 17:00

Oissel CMS vs Entente SSG

  • 7th March
  • 17:00

Granville vs Fleury 91

  • 7th March
  • 17:00

Angers SCO II vs Rouen

  • 7th March
  • 17:00

Lorient II vs Stade Briochin

  • 7th March
  • 17:00

Saint-Malo vs Vitré

  • 7th March
  • 17:00

Mantes 78 vs Guingamp II

  • 7th March
  • 17:00

14th March 2020

C' Chartres vs Mantes 78

  • 14th March
  • 17:00

Fleury 91 vs Angers SCO II

  • 14th March
  • 17:00

Rouen vs Saint-Malo

  • 14th March
  • 17:00

Vitré vs Oissel CMS

  • 14th March
  • 17:00

Guingamp II vs Granville

  • 14th March
  • 17:00

Stade Briochin vs Gobelins

  • 14th March
  • 17:00

Entente SSG vs Lorient II

  • 14th March
  • 17:00

Poissy vs Vannes

  • 14th March
  • 17:30

21st March 2020

Granville vs C' Chartres

  • 21st March
  • 17:00

Angers SCO II vs Guingamp II

  • 21st March
  • 17:00

Saint-Malo vs Fleury 91

  • 21st March
  • 17:00

Rouen vs Vitré

  • 21st March
  • 17:00

Mantes 78 vs Poissy

  • 21st March
  • 17:00

Vannes vs Stade Briochin

  • 21st March
  • 17:00

Gobelins vs Entente SSG

  • 21st March
  • 17:00

Lorient II vs Oissel CMS

  • 21st March
  • 17:00

4th April 2020

Poissy vs Granville

  • 4th April
  • 16:00

Guingamp II vs Saint-Malo

  • 4th April
  • 16:00

Fleury 91 vs Rouen

  • 4th April
  • 16:00

Oissel CMS vs Gobelins

  • 4th April
  • 16:30

Stade Briochin vs Mantes 78

  • 4th April
  • 16:00

C' Chartres vs Angers SCO II

  • 4th April
  • 16:00

Vitré vs Lorient II

  • 4th April
  • 16:00

Entente SSG vs Vannes

  • 4th April
  • 16:30

11th April 2020

Mantes 78 vs Entente SSG

  • 11th April
  • 16:00

Angers SCO II vs Poissy

  • 11th April
  • 16:00

Saint-Malo vs C' Chartres

  • 11th April
  • 16:00

Fleury 91 vs Vitré

  • 11th April
  • 16:00

Granville vs Stade Briochin

  • 11th April
  • 16:00

Gobelins vs Lorient II

  • 11th April
  • 16:00

Rouen vs Guingamp II

  • 11th April
  • 16:00

Vannes vs Oissel CMS

  • 11th April
  • 17:00

18th April 2020

Guingamp II vs Fleury 91

  • 18th April
  • 16:00

Oissel CMS vs Mantes 78

  • 18th April
  • 16:00

Lorient II vs Vannes

  • 18th April
  • 16:00

Vitré vs Gobelins

  • 18th April
  • 16:00

C' Chartres vs Rouen

  • 18th April
  • 16:00

Entente SSG vs Granville

  • 18th April
  • 16:00

Stade Briochin vs Angers SCO II

  • 18th April
  • 16:00

Poissy vs Saint-Malo

  • 18th April
  • 16:00

2nd May 2020

Vannes vs Gobelins

  • 2nd May
  • 16:00

Saint-Malo vs Stade Briochin

  • 2nd May
  • 16:00

Fleury 91 vs C' Chartres

  • 2nd May
  • 16:00

Mantes 78 vs Lorient II

  • 2nd May
  • 16:30

Granville vs Oissel CMS

  • 2nd May
  • 16:00

Angers SCO II vs Entente SSG

  • 2nd May
  • 16:00

Rouen vs Poissy

  • 2nd May
  • 16:00

Guingamp II vs Vitré

  • 2nd May
  • 16:00

9th May 2020

Poissy vs Fleury 91

  • 9th May
  • 16:00

Lorient II vs Granville

  • 9th May
  • 16:00

Oissel CMS vs Angers SCO II

  • 9th May
  • 16:00

Stade Briochin vs Rouen

  • 9th May
  • 16:00

C' Chartres vs Guingamp II

  • 9th May
  • 16:00

Gobelins vs Mantes 78

  • 9th May
  • 16:00

Vitré vs Vannes

  • 9th May
  • 16:00

Entente SSG vs Saint-Malo

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Mantes 78 vs Vannes

  • 16th May
  • 16:00

Angers SCO II vs Lorient II

  • 16th May
  • 16:00

Rouen vs Entente SSG

  • 16th May
  • 16:00

Guingamp II vs Poissy

  • 16th May
  • 16:00

Granville vs Gobelins

  • 16th May
  • 16:00

Saint-Malo vs Oissel CMS

  • 16th May
  • 16:00

Fleury 91 vs Stade Briochin

  • 16th May
  • 16:00

C' Chartres vs Vitré

  • 16th May
  • 16:00

23rd May 2020

Entente SSG vs Fleury 91

  • 23rd May
  • 16:00

Poissy vs C' Chartres

  • 23rd May
  • 16:00

Mantes 78 vs Vitré

  • 23rd May
  • 16:00

Gobelins vs Angers SCO II

  • 23rd May
  • 16:00

Oissel CMS vs Rouen

  • 23rd May
  • 16:00

Stade Briochin vs Guingamp II

  • 23rd May
  • 16:00

Vannes vs Granville

  • 23rd May
  • 16:00

Lorient II vs Saint-Malo

  • 23rd May
  • 16:00

CFA Group C

22nd February 2020

Chamalières vs Montpellier II

  • 22nd February
  • 17:00

Andrézieux vs Trélissac

  • 22nd February
  • 17:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Nantes II

  • 22nd February
  • 17:00

Sète vs Stade Bordelais

  • 22nd February
  • 17:00

Romorantin vs Les Herbiers

  • 22nd February
  • 17:00

Colomiers US vs Angoulême

  • 22nd February
  • 17:00

Bourges Foot vs Blois

  • 22nd February
  • 17:00

Bergerac vs Saint-Étienne II

  • 22nd February
  • 17:00

7th March 2020

Nantes II vs Bourges Foot

  • 7th March
  • 17:00

Saint-Étienne II vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 7th March
  • 17:00

Les Herbiers vs Chamalières

  • 7th March
  • 17:00

Montpellier II vs Andrézieux

  • 7th March
  • 17:00

Trélissac vs Sète

  • 7th March
  • 17:00

Stade Bordelais vs Bergerac

  • 7th March
  • 17:00

Angoulême vs Romorantin

  • 7th March
  • 17:00

Blois vs Colomiers US

  • 7th March
  • 17:00

14th March 2020

Romorantin vs Blois

  • 14th March
  • 17:00

Colomiers US vs Nantes II

  • 14th March
  • 17:00

Bourges Foot vs Saint-Étienne II

  • 14th March
  • 17:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Bergerac

  • 14th March
  • 17:00

Chamalières vs Angoulême

  • 14th March
  • 17:00

Andrézieux vs Les Herbiers

  • 14th March
  • 17:00

Sète vs Montpellier II

  • 14th March
  • 17:00

Trélissac vs Stade Bordelais

  • 14th March
  • 17:00

21st March 2020

Angoulême vs Andrézieux

  • 21st March
  • 17:00

Les Herbiers vs Sète

  • 21st March
  • 17:00

Montpellier II vs Trélissac

  • 21st March
  • 17:00

Nantes II vs Romorantin

  • 21st March
  • 17:00

Saint-Étienne II vs Colomiers US

  • 21st March
  • 17:00

Bergerac vs Bourges Foot

  • 21st March
  • 17:00

Stade Bordelais vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 21st March
  • 17:00

Blois vs Chamalières

  • 21st March
  • 17:00

4th April 2020

Chamalières vs Nantes II

  • 4th April
  • 16:00

Andrézieux vs Blois

  • 4th April
  • 16:00

Sète vs Angoulême

  • 4th April
  • 16:00

Montpellier II vs Stade Bordelais

  • 4th April
  • 16:00

Romorantin vs Saint-Étienne II

  • 4th April
  • 16:00

Colomiers US vs Bergerac

  • 4th April
  • 16:00

Bourges Foot vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 4th April
  • 16:00

Trélissac vs Les Herbiers

  • 4th April
  • 16:00

11th April 2020

Stade Bordelais vs Bourges Foot

  • 11th April
  • 16:00

Angoulême vs Trélissac

  • 11th April
  • 16:00

Saint-Étienne II vs Chamalières

  • 11th April
  • 16:00

Nantes II vs Andrézieux

  • 11th April
  • 16:00

Blois vs Sète

  • 11th April
  • 16:00

Les Herbiers vs Montpellier II

  • 11th April
  • 16:00

Bergerac vs Romorantin

  • 11th April
  • 16:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Colomiers US

  • 11th April
  • 16:00

18th April 2020

Romorantin vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 18th April
  • 16:00

Colomiers US vs Bourges Foot

  • 18th April
  • 16:00

Sète vs Nantes II

  • 18th April
  • 16:00

Montpellier II vs Angoulême

  • 18th April
  • 16:00

Chamalières vs Bergerac

  • 18th April
  • 16:00

Andrézieux vs Saint-Étienne II

  • 18th April
  • 16:00

Trélissac vs Blois

  • 18th April
  • 16:00

Les Herbiers vs Stade Bordelais

  • 18th April
  • 16:00

2nd May 2020

Bergerac vs Andrézieux

  • 2nd May
  • 16:00

Nantes II vs Trélissac

  • 2nd May
  • 16:00

Angoulême vs Les Herbiers

  • 2nd May
  • 16:00

Bourges Foot vs Romorantin

  • 2nd May
  • 16:00

Stade Bordelais vs Colomiers US

  • 2nd May
  • 16:00

Saint-Étienne II vs Sète

  • 2nd May
  • 16:00

Blois vs Montpellier II

  • 2nd May
  • 16:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Chamalières

  • 2nd May
  • 16:00

9th May 2020

Chamalières vs Bourges Foot

  • 9th May
  • 16:00

Sète vs Bergerac

  • 9th May
  • 16:00

Montpellier II vs Nantes II

  • 9th May
  • 16:00

Angoulême vs Stade Bordelais

  • 9th May
  • 16:00

Romorantin vs Colomiers US

  • 9th May
  • 16:00

Andrézieux vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 9th May
  • 16:00

Trélissac vs Saint-Étienne II

  • 9th May
  • 16:00

Les Herbiers vs Blois

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Bourges Foot vs Andrézieux

  • 16th May
  • 16:00

Bergerac vs Trélissac

  • 16th May
  • 16:00

Nantes II vs Les Herbiers

  • 16th May
  • 16:00

Colomiers US vs Chamalières

  • 16th May
  • 16:00

St-Pryvé St-Hilaire vs Sète

  • 16th May
  • 16:00

Saint-Étienne II vs Montpellier II

  • 16th May
  • 16:00

Blois vs Angoulême

  • 16th May
  • 16:00

Romorantin vs Stade Bordelais

  • 16th May
  • 16:00

23rd May 2020

Chamalières vs Romorantin

  • 23rd May
  • 16:00

Sète vs Bourges Foot

  • 23rd May
  • 16:00

Montpellier II vs Bergerac

  • 23rd May
  • 16:00

Angoulême vs Nantes II

  • 23rd May
  • 16:00

Andrézieux vs Colomiers US

  • 23rd May
  • 16:00

Trélissac vs St-Pryvé St-Hilaire

  • 23rd May
  • 16:00

Les Herbiers vs Saint-Étienne II

  • 23rd May
  • 16:00

Stade Bordelais vs Blois

  • 23rd May
  • 16:00

CFA Group D

22nd February 2020

Fréjus St-Raphaël vs Louhans-Cuiseaux

  • 22nd February
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Hyères

  • 22nd February
  • 17:00

Monaco II vs Nîmes II

  • 22nd February
  • 17:00

Yzeure vs Olympique Marseille II

  • 22nd February
  • 17:30

Chasselay MDA vs Olympique Lyonnais II

  • 22nd February
  • 17:00

Martigues vs Saint-Priest

  • 22nd February
  • 17:00

Marseille Endoume Catalans vs Annecy

  • 22nd February
  • 17:00

Grasse vs Marignane Gignac

  • 22nd February
  • 17:00

7th March 2020

Olympique Lyonnais II vs Fréjus St-Raphaël

  • 7th March
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Martigues

  • 7th March
  • 17:00

Saint-Priest vs Grasse

  • 7th March
  • 17:00

Marignane Gignac vs Monaco II

  • 7th March
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Chasselay MDA

  • 7th March
  • 17:00

Hyères vs Yzeure

  • 7th March
  • 17:00

Annecy vs Jura Sud Foot

  • 7th March
  • 17:00

Nîmes II vs Marseille Endoume Catalans

  • 7th March
  • 17:00

14th March 2020

Chasselay MDA vs Hyères

  • 14th March
  • 17:00

Martigues vs Olympique Lyonnais II

  • 14th March
  • 17:00

Grasse vs Louhans-Cuiseaux

  • 14th March
  • 17:00

Saint-Priest vs Marignane Gignac

  • 14th March
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Olympique Marseille II

  • 14th March
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Nîmes II

  • 14th March
  • 17:00

Marseille Endoume Catalans vs Monaco II

  • 14th March
  • 17:00

Yzeure vs Annecy

  • 14th March
  • 17:30

21st March 2020

Louhans-Cuiseaux vs Saint-Priest

  • 21st March
  • 17:00

Annecy vs Chasselay MDA

  • 21st March
  • 17:00

Nîmes II vs Yzeure

  • 21st March
  • 17:00

Monaco II vs Jura Sud Foot

  • 21st March
  • 17:00

Marignane Gignac vs Marseille Endoume Catalans

  • 21st March
  • 17:00

Hyères vs Fréjus St-Raphaël

  • 21st March
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Martigues

  • 21st March
  • 17:00

Olympique Lyonnais II vs Grasse

  • 21st March
  • 17:00

4th April 2020

Fréjus St-Raphaël vs Annecy

  • 4th April
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Marseille Endoume Catalans

  • 4th April
  • 16:00

Saint-Priest vs Olympique Lyonnais II

  • 4th April
  • 16:00

Yzeure vs Monaco II

  • 4th April
  • 16:30

Chasselay MDA vs Nîmes II

  • 4th April
  • 16:00

Martigues vs Hyères

  • 4th April
  • 16:00

Grasse vs Olympique Marseille II

  • 4th April
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Marignane Gignac

  • 4th April
  • 16:00

11th April 2020

Olympique Marseille II vs Saint-Priest

  • 11th April
  • 16:00

Nîmes II vs Fréjus St-Raphaël

  • 11th April
  • 16:00

Annecy vs Martigues

  • 11th April
  • 16:00

Hyères vs Grasse

  • 11th April
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Louhans-Cuiseaux

  • 11th April
  • 16:00

Monaco II vs Chasselay MDA

  • 11th April
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Yzeure

  • 11th April
  • 16:00

Marignane Gignac vs Jura Sud Foot

  • 11th April
  • 16:00

18th April 2020

Chasselay MDA vs Marseille Endoume Catalans

  • 18th April
  • 16:00

Martigues vs Nîmes II

  • 18th April
  • 16:00

Saint-Priest vs Hyères

  • 18th April
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Marignane Gignac

  • 18th April
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Monaco II

  • 18th April
  • 16:00

Grasse vs Annecy

  • 18th April
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Olympique Marseille II

  • 18th April
  • 16:00

Yzeure vs Jura Sud Foot

  • 18th April
  • 16:30

2nd May 2020

Annecy vs Saint-Priest

  • 2nd May
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Olympique Lyonnais II

  • 2nd May
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Chasselay MDA

  • 2nd May
  • 16:00

Marignane Gignac vs Yzeure

  • 2nd May
  • 16:00

Nîmes II vs Grasse

  • 2nd May
  • 16:00

Hyères vs Louhans-Cuiseaux

  • 2nd May
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Fréjus St-Raphaël

  • 2nd May
  • 16:00

Monaco II vs Martigues

  • 2nd May
  • 16:00

9th May 2020

Fréjus St-Raphaël vs Jura Sud Foot

  • 9th May
  • 16:00

Grasse vs Monaco II

  • 9th May
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Annecy

  • 9th May
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Marignane Gignac

  • 9th May
  • 16:00

Chasselay MDA vs Yzeure

  • 9th May
  • 16:00

Martigues vs Marseille Endoume Catalans

  • 9th May
  • 16:00

Saint-Priest vs Nîmes II

  • 9th May
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Hyères

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Monaco II vs Saint-Priest

  • 16th May
  • 16:00

Annecy vs Olympique Lyonnais II

  • 16th May
  • 16:00

Yzeure vs Fréjus St-Raphaël

  • 16th May
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Grasse

  • 16th May
  • 16:00

Nîmes II vs Louhans-Cuiseaux

  • 16th May
  • 16:00

Hyères vs Olympique Marseille II

  • 16th May
  • 16:00

Chasselay MDA vs Marignane Gignac

  • 16th May
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Martigues

  • 16th May
  • 16:00

23rd May 2020

Fréjus St-Raphaël vs Chasselay MDA

  • 23rd May
  • 16:00

Grasse vs Jura Sud Foot

  • 23rd May
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Monaco II

  • 23rd May
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Annecy

  • 23rd May
  • 16:00

Martigues vs Yzeure

  • 23rd May
  • 16:00

Saint-Priest vs Marseille Endoume Catalans

  • 23rd May
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Nîmes II

  • 23rd May
  • 16:00

Marignane Gignac vs Hyères

  • 23rd May
  • 16:00