CFA Group D

Odds Format

CFA Group D

10th August 2019

Chasselay MDA vs Fréjus St-Raphaël

  • 10th August
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Grasse

  • 10th August
  • 16:00

Monaco II vs Louhans-Cuiseaux

  • 10th August
  • 16:00

Nîmes II vs Olympique Lyonnais II

  • 10th August
  • 16:00

Hyères vs Marignane Gignac

  • 10th August
  • 16:00

Yzeure vs Martigues

  • 10th August
  • 16:30

Annecy vs Olympique Marseille II

  • 10th August
  • 17:30

17th August 2019

Martigues vs Chasselay MDA

  • 17th August
  • 16:00

Grasse vs Yzeure

  • 17th August
  • 16:00

Saint-Priest vs Jura Sud Foot

  • 17th August
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Monaco II

  • 17th August
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Nîmes II

  • 17th August
  • 16:00

Hyères vs Annecy

  • 17th August
  • 16:00

Marignane Gignac vs Fréjus St-Raphaël

  • 17th August
  • 16:00

24th August 2019

Chasselay MDA vs Grasse

  • 24th August
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Martigues

  • 24th August
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Louhans-Cuiseaux

  • 24th August
  • 16:00

Monaco II vs Olympique Marseille II

  • 24th August
  • 16:00

Nîmes II vs Hyères

  • 24th August
  • 16:00

Yzeure vs Saint-Priest

  • 24th August
  • 16:30

Annecy vs Marignane Gignac

  • 24th August
  • 17:30

31st August 2019

Saint-Priest vs Chasselay MDA

  • 31st August
  • 16:00

Grasse vs Fréjus St-Raphaël

  • 31st August
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Yzeure

  • 31st August
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Jura Sud Foot

  • 31st August
  • 16:00

Hyères vs Monaco II

  • 31st August
  • 16:00

Marignane Gignac vs Martigues

  • 31st August
  • 16:00

Annecy vs Nîmes II

  • 31st August
  • 17:30

7th September 2019

Chasselay MDA vs Louhans-Cuiseaux

  • 7th September
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Saint-Priest

  • 7th September
  • 16:00

Martigues vs Grasse

  • 7th September
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Olympique Marseille II

  • 7th September
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Hyères

  • 7th September
  • 16:00

Monaco II vs Annecy

  • 7th September
  • 16:00

Nîmes II vs Marignane Gignac

  • 7th September
  • 16:00

Yzeure vs Olympique Lyonnais II

  • 7th September
  • 16:30

14th September 2019

Olympique Lyonnais II vs Chasselay MDA

  • 14th September
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Fréjus St-Raphaël

  • 14th September
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Yzeure

  • 14th September
  • 16:00

Saint-Priest vs Martigues

  • 14th September
  • 16:00

Hyères vs Jura Sud Foot

  • 14th September
  • 16:00

Nîmes II vs Monaco II

  • 14th September
  • 16:00

Marignane Gignac vs Grasse

  • 14th September
  • 16:00

Annecy vs Marseille Endoume Catalans

  • 14th September
  • 17:30

21st September 2019

Chasselay MDA vs Olympique Marseille II

  • 21st September
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Olympique Lyonnais II

  • 21st September
  • 16:00

Martigues vs Louhans-Cuiseaux

  • 21st September
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Annecy

  • 21st September
  • 16:00

Grasse vs Saint-Priest

  • 21st September
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Nîmes II

  • 21st September
  • 16:00

Monaco II vs Marignane Gignac

  • 21st September
  • 16:00

Yzeure vs Hyères

  • 21st September
  • 16:30

5th October 2019

Hyères vs Chasselay MDA

  • 5th October
  • 16:00

Annecy vs Yzeure

  • 5th October
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Martigues

  • 5th October
  • 16:00

Nîmes II vs Jura Sud Foot

  • 5th October
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Grasse

  • 5th October
  • 16:00

Monaco II vs Marseille Endoume Catalans

  • 5th October
  • 16:00

Marignane Gignac vs Saint-Priest

  • 5th October
  • 16:00

19th October 2019

Chasselay MDA vs Annecy

  • 19th October
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Hyères

  • 19th October
  • 16:00

Martigues vs Olympique Marseille II

  • 19th October
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Monaco II

  • 19th October
  • 16:00

Grasse vs Olympique Lyonnais II

  • 19th October
  • 16:00

Saint-Priest vs Louhans-Cuiseaux

  • 19th October
  • 16:00

Yzeure vs Nîmes II

  • 19th October
  • 16:30

2nd November 2019

Nîmes II vs Chasselay MDA

  • 2nd November
  • 17:00

Annecy vs Fréjus St-Raphaël

  • 2nd November
  • 17:00

Monaco II vs Yzeure

  • 2nd November
  • 17:00

Hyères vs Martigues

  • 2nd November
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Grasse

  • 2nd November
  • 17:00

Olympique Lyonnais II vs Saint-Priest

  • 2nd November
  • 17:00

Marignane Gignac vs Louhans-Cuiseaux

  • 2nd November
  • 17:00

9th November 2019

Chasselay MDA vs Monaco II

  • 9th November
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Nîmes II

  • 9th November
  • 17:00

Martigues vs Annecy

  • 9th November
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Marignane Gignac

  • 9th November
  • 17:00

Grasse vs Hyères

  • 9th November
  • 17:00

Saint-Priest vs Olympique Marseille II

  • 9th November
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Olympique Lyonnais II

  • 9th November
  • 17:00

Yzeure vs Marseille Endoume Catalans

  • 9th November
  • 17:30

23rd November 2019

Marseille Endoume Catalans vs Chasselay MDA

  • 23rd November
  • 17:00

Monaco II vs Fréjus St-Raphaël

  • 23rd November
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Yzeure

  • 23rd November
  • 17:00

Nîmes II vs Martigues

  • 23rd November
  • 17:00

Annecy vs Grasse

  • 23rd November
  • 17:00

Hyères vs Saint-Priest

  • 23rd November
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Louhans-Cuiseaux

  • 23rd November
  • 17:00

Marignane Gignac vs Olympique Lyonnais II

  • 23rd November
  • 17:00

30th November 2019

Chasselay MDA vs Jura Sud Foot

  • 30th November
  • 17:00

Martigues vs Monaco II

  • 30th November
  • 17:00

Grasse vs Nîmes II

  • 30th November
  • 17:00

Saint-Priest vs Annecy

  • 30th November
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Hyères

  • 30th November
  • 17:00

Yzeure vs Marignane Gignac

  • 30th November
  • 17:30

14th December 2019

Jura Sud Foot vs Fréjus St-Raphaël

  • 14th December
  • 17:00

Marseille Endoume Catalans vs Martigues

  • 14th December
  • 17:00

Monaco II vs Grasse

  • 14th December
  • 17:00

Nîmes II vs Saint-Priest

  • 14th December
  • 17:00

Annecy vs Louhans-Cuiseaux

  • 14th December
  • 17:00

Hyères vs Olympique Lyonnais II

  • 14th December
  • 17:00

Marignane Gignac vs Olympique Marseille II

  • 14th December
  • 17:00

Yzeure vs Chasselay MDA

  • 14th December
  • 17:30

21st December 2019

Marignane Gignac vs Chasselay MDA

  • 21st December
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Yzeure

  • 21st December
  • 17:00

Martigues vs Jura Sud Foot

  • 21st December
  • 17:00

Grasse vs Marseille Endoume Catalans

  • 21st December
  • 17:00

Saint-Priest vs Monaco II

  • 21st December
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Nîmes II

  • 21st December
  • 17:00

Olympique Lyonnais II vs Annecy

  • 21st December
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Hyères

  • 21st December
  • 17:00

11th January 2020

Chasselay MDA vs Martigues

  • 11th January
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Saint-Priest

  • 11th January
  • 17:00

Monaco II vs Olympique Lyonnais II

  • 11th January
  • 17:00

Nîmes II vs Olympique Marseille II

  • 11th January
  • 17:00

Annecy vs Hyères

  • 11th January
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Marignane Gignac

  • 11th January
  • 17:00

Yzeure vs Grasse

  • 11th January
  • 17:30

25th January 2020

Grasse vs Chasselay MDA

  • 25th January
  • 17:00

Martigues vs Fréjus St-Raphaël

  • 25th January
  • 17:00

Saint-Priest vs Yzeure

  • 25th January
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Jura Sud Foot

  • 25th January
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Monaco II

  • 25th January
  • 17:00

Hyères vs Nîmes II

  • 25th January
  • 17:00

Marignane Gignac vs Annecy

  • 25th January
  • 17:00

8th February 2020

Chasselay MDA vs Saint-Priest

  • 8th February
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Grasse

  • 8th February
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Olympique Lyonnais II

  • 8th February
  • 17:00

Monaco II vs Hyères

  • 8th February
  • 17:00

Nîmes II vs Annecy

  • 8th February
  • 17:00

Martigues vs Marignane Gignac

  • 8th February
  • 17:00

Yzeure vs Louhans-Cuiseaux

  • 8th February
  • 17:00

15th February 2020

Louhans-Cuiseaux vs Chasselay MDA

  • 15th February
  • 17:00

Saint-Priest vs Fréjus St-Raphaël

  • 15th February
  • 17:00

Olympique Lyonnais II vs Yzeure

  • 15th February
  • 17:00

Grasse vs Martigues

  • 15th February
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Jura Sud Foot

  • 15th February
  • 17:00

Hyères vs Marseille Endoume Catalans

  • 15th February
  • 17:00

Annecy vs Monaco II

  • 15th February
  • 17:00

Marignane Gignac vs Nîmes II

  • 15th February
  • 17:00

22nd February 2020

Chasselay MDA vs Olympique Lyonnais II

  • 22nd February
  • 17:00

Fréjus St-Raphaël vs Louhans-Cuiseaux

  • 22nd February
  • 17:00

Martigues vs Saint-Priest

  • 22nd February
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Hyères

  • 22nd February
  • 17:00

Marseille Endoume Catalans vs Annecy

  • 22nd February
  • 17:00

Monaco II vs Nîmes II

  • 22nd February
  • 17:00

Grasse vs Marignane Gignac

  • 22nd February
  • 17:00

Yzeure vs Olympique Marseille II

  • 22nd February
  • 17:30

7th March 2020

Hyères vs Yzeure

  • 7th March
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Martigues

  • 7th March
  • 17:00

Annecy vs Jura Sud Foot

  • 7th March
  • 17:00

Saint-Priest vs Grasse

  • 7th March
  • 17:00

Marignane Gignac vs Monaco II

  • 7th March
  • 17:00

14th March 2020

Chasselay MDA vs Hyères

  • 14th March
  • 17:00

Martigues vs Olympique Lyonnais II

  • 14th March
  • 17:00

Jura Sud Foot vs Nîmes II

  • 14th March
  • 17:00

Grasse vs Louhans-Cuiseaux

  • 14th March
  • 17:00

Saint-Priest vs Marignane Gignac

  • 14th March
  • 17:00

Yzeure vs Annecy

  • 14th March
  • 17:30

21st March 2020

Annecy vs Chasselay MDA

  • 21st March
  • 17:00

Hyères vs Fréjus St-Raphaël

  • 21st March
  • 17:00

Nîmes II vs Yzeure

  • 21st March
  • 17:00

Olympique Marseille II vs Martigues

  • 21st March
  • 17:00

Monaco II vs Jura Sud Foot

  • 21st March
  • 17:00

Olympique Lyonnais II vs Grasse

  • 21st March
  • 17:00

Louhans-Cuiseaux vs Saint-Priest

  • 21st March
  • 17:00

4th April 2020

Chasselay MDA vs Nîmes II

  • 4th April
  • 16:00

Fréjus St-Raphaël vs Annecy

  • 4th April
  • 16:00

Martigues vs Hyères

  • 4th April
  • 16:00

Grasse vs Olympique Marseille II

  • 4th April
  • 16:00

Saint-Priest vs Olympique Lyonnais II

  • 4th April
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Marignane Gignac

  • 4th April
  • 16:00

Yzeure vs Monaco II

  • 4th April
  • 16:30

11th April 2020

Monaco II vs Chasselay MDA

  • 11th April
  • 16:00

Nîmes II vs Fréjus St-Raphaël

  • 11th April
  • 16:00

Marseille Endoume Catalans vs Yzeure

  • 11th April
  • 16:00

Annecy vs Martigues

  • 11th April
  • 16:00

Marignane Gignac vs Jura Sud Foot

  • 11th April
  • 16:00

Hyères vs Grasse

  • 11th April
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Saint-Priest

  • 11th April
  • 16:00

18th April 2020

Fréjus St-Raphaël vs Monaco II

  • 18th April
  • 16:00

Martigues vs Nîmes II

  • 18th April
  • 16:00

Grasse vs Annecy

  • 18th April
  • 16:00

Saint-Priest vs Hyères

  • 18th April
  • 16:00

Yzeure vs Jura Sud Foot

  • 18th April
  • 16:30

2nd May 2020

Jura Sud Foot vs Chasselay MDA

  • 2nd May
  • 16:00

Marignane Gignac vs Yzeure

  • 2nd May
  • 16:00

Monaco II vs Martigues

  • 2nd May
  • 16:00

Nîmes II vs Grasse

  • 2nd May
  • 16:00

Annecy vs Saint-Priest

  • 2nd May
  • 16:00

Hyères vs Louhans-Cuiseaux

  • 2nd May
  • 16:00

9th May 2020

Chasselay MDA vs Yzeure

  • 9th May
  • 16:00

Grasse vs Monaco II

  • 9th May
  • 16:00

Saint-Priest vs Nîmes II

  • 9th May
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Annecy

  • 9th May
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Hyères

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Chasselay MDA vs Marignane Gignac

  • 16th May
  • 16:00

Yzeure vs Fréjus St-Raphaël

  • 16th May
  • 16:00

Jura Sud Foot vs Martigues

  • 16th May
  • 16:00

Monaco II vs Saint-Priest

  • 16th May
  • 16:00

Nîmes II vs Louhans-Cuiseaux

  • 16th May
  • 16:00

Annecy vs Olympique Lyonnais II

  • 16th May
  • 16:00

Hyères vs Olympique Marseille II

  • 16th May
  • 16:00

23rd May 2020

Martigues vs Yzeure

  • 23rd May
  • 16:00

Grasse vs Jura Sud Foot

  • 23rd May
  • 16:00

Louhans-Cuiseaux vs Monaco II

  • 23rd May
  • 16:00

Olympique Lyonnais II vs Nîmes II

  • 23rd May
  • 16:00

Olympique Marseille II vs Annecy

  • 23rd May
  • 16:00

Marignane Gignac vs Hyères

  • 23rd May
  • 16:00