Oberliga: Hessen

Odds Format

Oberliga: Hessen

29th February 2020

Eintracht Stadtallendorf vs Baunatal

  • 29th February
  • 13:00

Rot-Weiß Hadamar vs Hessen Kassel

  • 29th February
  • 13:30

Türk Gücü Friedberg vs Hanau 93

  • 29th February
  • 13:30

Waldgirmes vs Hessen Dreieich

  • 29th February
  • 13:30

FV Bad Vilbel vs Ginsheim

  • 29th February
  • 13:30

Viktoria Griesheim vs SV Steinbach

  • 29th February
  • 13:30

Lehnerz vs Eddersheim

  • 29th February
  • 13:30

1st March 2020

Rot-Weiß Walldorf vs Fernwald

  • 1st March
  • 14:00

Neuhof vs Dietkirchen

  • 1st March
  • 14:00

7th March 2020

Baunatal vs Hanau 93

  • 7th March
  • 13:00

Hessen Kassel vs Hessen Dreieich

  • 7th March
  • 13:00

Lehnerz vs Neuhof

  • 7th March
  • 14:00

Fernwald vs Waldgirmes

  • 7th March
  • 14:00

Dietkirchen vs FV Bad Vilbel

  • 7th March
  • 14:00

8th March 2020

Ginsheim vs Rot-Weiß Walldorf

  • 8th March
  • 14:00

Eddersheim vs Türk Gücü Friedberg

  • 8th March
  • 14:30

14th March 2020

Baunatal vs Ginsheim

  • 14th March
  • 13:00

Hessen Kassel vs Hanau 93

  • 14th March
  • 13:00

Türk Gücü Friedberg vs SV Steinbach

  • 14th March
  • 14:00

Waldgirmes vs Eddersheim

  • 14th March
  • 14:00

FV Bad Vilbel vs Fernwald

  • 14th March
  • 14:00

Hessen Dreieich vs Dietkirchen

  • 14th March
  • 14:00

Rot-Weiß Hadamar vs Lehnerz

  • 14th March
  • 14:00

15th March 2020

Neuhof vs Rot-Weiß Walldorf

  • 15th March
  • 14:00

21st March 2020

Hessen Kassel vs Baunatal

  • 21st March
  • 13:00

Fernwald vs Hessen Dreieich

  • 21st March
  • 14:00

Lehnerz vs Eintracht Stadtallendorf

  • 21st March
  • 14:00

Dietkirchen vs Hanau 93

  • 21st March
  • 14:00

22nd March 2020

SV Steinbach vs Waldgirmes

  • 22nd March
  • 14:00

Ginsheim vs Neuhof

  • 22nd March
  • 14:00

Eddersheim vs FV Bad Vilbel

  • 22nd March
  • 14:30

28th March 2020

Hessen Kassel vs Ginsheim

  • 28th March
  • 13:00

Baunatal vs Dietkirchen

  • 28th March
  • 13:00

Türk Gücü Friedberg vs Lehnerz

  • 28th March
  • 14:00

Waldgirmes vs Viktoria Griesheim

  • 28th March
  • 14:00

FV Bad Vilbel vs SV Steinbach

  • 28th March
  • 14:00

Hessen Dreieich vs Eddersheim

  • 28th March
  • 14:00

Hanau 93 vs Fernwald

  • 28th March
  • 14:00

Rot-Weiß Hadamar vs Neuhof

  • 28th March
  • 14:00

4th April 2020

Fernwald vs Baunatal

  • 4th April
  • 13:00

Lehnerz vs Waldgirmes

  • 4th April
  • 13:00

Viktoria Griesheim vs FV Bad Vilbel

  • 4th April
  • 13:00

Dietkirchen vs Hessen Kassel

  • 4th April
  • 13:00

5th April 2020

SV Steinbach vs Hessen Dreieich

  • 5th April
  • 13:00

Neuhof vs Eintracht Stadtallendorf

  • 5th April
  • 13:00

Ginsheim vs Rot-Weiß Hadamar

  • 5th April
  • 13:00

Eddersheim vs Hanau 93

  • 5th April
  • 13:30

18th April 2020

Baunatal vs Eddersheim

  • 18th April
  • 12:00

Hessen Kassel vs Fernwald

  • 18th April
  • 12:00

Waldgirmes vs Rot-Weiß Walldorf

  • 18th April
  • 13:00

FV Bad Vilbel vs Lehnerz

  • 18th April
  • 13:00

Hessen Dreieich vs Viktoria Griesheim

  • 18th April
  • 13:00

Dietkirchen vs Ginsheim

  • 18th April
  • 13:00

Hanau 93 vs SV Steinbach

  • 18th April
  • 13:00

19th April 2020

Neuhof vs Türk Gücü Friedberg

  • 19th April
  • 13:00

25th April 2020

Fernwald vs Dietkirchen

  • 25th April
  • 13:00

Viktoria Griesheim vs Hanau 93

  • 25th April
  • 13:00

Lehnerz vs Hessen Dreieich

  • 25th April
  • 13:00

26th April 2020

SV Steinbach vs Baunatal

  • 26th April
  • 13:00

Neuhof vs Waldgirmes

  • 26th April
  • 13:00

Rot-Weiß Walldorf vs FV Bad Vilbel

  • 26th April
  • 13:00

Ginsheim vs Eintracht Stadtallendorf

  • 26th April
  • 13:00

Eddersheim vs Hessen Kassel

  • 26th April
  • 13:30

2nd May 2020

Baunatal vs Viktoria Griesheim

  • 2nd May
  • 12:00

Waldgirmes vs Rot-Weiß Hadamar

  • 2nd May
  • 13:00

FV Bad Vilbel vs Neuhof

  • 2nd May
  • 13:00

Hanau 93 vs Lehnerz

  • 2nd May
  • 13:00

Fernwald vs Ginsheim

  • 2nd May
  • 13:00

Dietkirchen vs Eddersheim

  • 2nd May
  • 13:00

3rd May 2020

SV Steinbach vs Hessen Kassel

  • 3rd May
  • 13:00

9th May 2020

Lehnerz vs Baunatal

  • 9th May
  • 13:00

Rot-Weiß Hadamar vs FV Bad Vilbel

  • 9th May
  • 13:00

10th May 2020

Ginsheim vs Türk Gücü Friedberg

  • 10th May
  • 13:00

SV Steinbach vs Dietkirchen

  • 10th May
  • 13:00

Rot-Weiß Walldorf vs Hanau 93

  • 10th May
  • 13:00

Neuhof vs Hessen Dreieich

  • 10th May
  • 13:00

Eddersheim vs Fernwald

  • 10th May
  • 13:30

16th May 2020

Baunatal vs Rot-Weiß Walldorf

  • 16th May
  • 12:00

Hessen Kassel vs Lehnerz

  • 16th May
  • 12:00

Fernwald vs SV Steinbach

  • 16th May
  • 13:00

Hanau 93 vs Neuhof

  • 16th May
  • 13:00

Dietkirchen vs Viktoria Griesheim

  • 16th May
  • 13:00

17th May 2020

Eddersheim vs Ginsheim

  • 17th May
  • 13:30

23rd May 2020

Waldgirmes vs Ginsheim

  • 23rd May
  • 13:00

Viktoria Griesheim vs Fernwald

  • 23rd May
  • 13:00

Lehnerz vs Dietkirchen

  • 23rd May
  • 13:00

Rot-Weiß Hadamar vs Hanau 93

  • 23rd May
  • 13:00

24th May 2020

SV Steinbach vs Eddersheim

  • 24th May
  • 13:00

Rot-Weiß Walldorf vs Hessen Kassel

  • 24th May
  • 13:00

Neuhof vs Baunatal

  • 24th May
  • 13:00

30th May 2020

Baunatal vs Rot-Weiß Hadamar

  • 30th May
  • 12:00

Hessen Kassel vs Neuhof

  • 30th May
  • 12:00

Fernwald vs Lehnerz

  • 30th May
  • 13:00

Viktoria Griesheim vs Eddersheim

  • 30th May
  • 13:00

FV Bad Vilbel vs Waldgirmes

  • 30th May
  • 13:00

Ginsheim vs SV Steinbach

  • 30th May
  • 13:00

Dietkirchen vs Rot-Weiß Walldorf

  • 30th May
  • 13:00