Oberliga: Niedersachsen

Odds Format

Oberliga: Niedersachsen

1st March 2020

Heeslinger SC vs FT Braunschweig

  • 1st March
  • 14:00

TB Uphusen vs VfL Oldenburg

  • 1st March
  • 14:00

Wolfenbüttel vs Atlas Delmenhorst

  • 1st March
  • 14:00

Kickers Emden vs Gifhorn

  • 1st March
  • 14:00

Spelle-Venhaus vs Borussia Hildesheim

  • 1st March
  • 14:00

Arminia Hannover vs Eintracht Celle

  • 1st March
  • 14:00

Lupo-Martini vs Bersenbrück

  • 1st March
  • 14:00

7th March 2020

8th March 2020

Gifhorn vs Spelle-Venhaus

  • 8th March
  • 14:00

VfL Oldenburg vs Wolfenbüttel

  • 8th March
  • 14:00

Bersenbrück vs TB Uphusen

  • 8th March
  • 14:00

Eintracht Celle vs Lupo-Martini

  • 8th March
  • 14:00

FT Braunschweig vs Germania Egestorf

  • 8th March
  • 14:00

14th March 2020

15th March 2020

Eintracht Northeim vs Gifhorn

  • 15th March
  • 13:00

TB Uphusen vs Eintracht Celle

  • 15th March
  • 14:00

Wolfenbüttel vs Bersenbrück

  • 15th March
  • 14:00

Kickers Emden vs VfL Oldenburg

  • 15th March
  • 14:00

Spelle-Venhaus vs Atlas Delmenhorst

  • 15th March
  • 14:00

Heeslinger SC vs Borussia Hildesheim

  • 15th March
  • 14:00

Arminia Hannover vs Germania Egestorf

  • 15th March
  • 14:00

Lupo-Martini vs Hagen / ​Uthlede

  • 15th March
  • 14:00

21st March 2020

22nd March 2020

Gifhorn vs Heeslinger SC

  • 22nd March
  • 14:00

VfL Oldenburg vs Spelle-Venhaus

  • 22nd March
  • 14:00

Eintracht Celle vs Wolfenbüttel

  • 22nd March
  • 14:00

Bersenbrück vs Kickers Emden

  • 22nd March
  • 14:00

Hagen / ​Uthlede vs TB Uphusen

  • 22nd March
  • 14:00

Germania Egestorf vs Lupo-Martini

  • 22nd March
  • 14:00

FT Braunschweig vs Arminia Hannover

  • 22nd March
  • 14:00

28th March 2020

HSC BW Schwalbe Tündern vs Gifhorn

  • 28th March
  • 15:00

29th March 2020

Eintracht Northeim vs VfL Oldenburg

  • 29th March
  • 12:00

TB Uphusen vs Germania Egestorf

  • 29th March
  • 13:00

Wolfenbüttel vs Hagen / ​Uthlede

  • 29th March
  • 13:00

Kickers Emden vs Eintracht Celle

  • 29th March
  • 13:00

Spelle-Venhaus vs Bersenbrück

  • 29th March
  • 13:00

Borussia Hildesheim vs FT Braunschweig

  • 29th March
  • 13:00

Heeslinger SC vs Atlas Delmenhorst

  • 29th March
  • 13:00

Lupo-Martini vs Arminia Hannover

  • 29th March
  • 13:00

4th April 2020

5th April 2020

Gifhorn vs Borussia Hildesheim

  • 5th April
  • 13:00

VfL Oldenburg vs Heeslinger SC

  • 5th April
  • 13:00

Bersenbrück vs Eintracht Northeim

  • 5th April
  • 13:00

Eintracht Celle vs Spelle-Venhaus

  • 5th April
  • 13:00

Germania Egestorf vs Wolfenbüttel

  • 5th April
  • 13:00

Hagen / ​Uthlede vs Kickers Emden

  • 5th April
  • 13:00

Arminia Hannover vs TB Uphusen

  • 5th April
  • 13:00

FT Braunschweig vs Lupo-Martini

  • 5th April
  • 13:00

18th April 2020

19th April 2020

Eintracht Northeim vs Eintracht Celle

  • 19th April
  • 12:00

TB Uphusen vs Lupo-Martini

  • 19th April
  • 13:00

Wolfenbüttel vs Arminia Hannover

  • 19th April
  • 13:00

Kickers Emden vs Germania Egestorf

  • 19th April
  • 13:00

Spelle-Venhaus vs Hagen / ​Uthlede

  • 19th April
  • 13:00

Heeslinger SC vs Bersenbrück

  • 19th April
  • 13:00

Gifhorn vs FT Braunschweig

  • 19th April
  • 13:00

25th April 2020

Atlas Delmenhorst vs Gifhorn

  • 25th April
  • 14:00

26th April 2020

FT Braunschweig vs TB Uphusen

  • 26th April
  • 13:00

VfL Oldenburg vs Borussia Hildesheim

  • 26th April
  • 13:00

Eintracht Celle vs Heeslinger SC

  • 26th April
  • 13:00

Germania Egestorf vs Spelle-Venhaus

  • 26th April
  • 13:00

Lupo-Martini vs Wolfenbüttel

  • 26th April
  • 13:00

Arminia Hannover vs Kickers Emden

  • 26th April
  • 13:00

2nd May 2020

3rd May 2020

Gifhorn vs VfL Oldenburg

  • 3rd May
  • 13:00

Wolfenbüttel vs TB Uphusen

  • 3rd May
  • 13:00

Kickers Emden vs Lupo-Martini

  • 3rd May
  • 13:00

Spelle-Venhaus vs Arminia Hannover

  • 3rd May
  • 13:00

10th May 2020

Lupo-Martini vs Spelle-Venhaus

  • 10th May
  • 13:00

Wolfenbüttel vs FT Braunschweig

  • 10th May
  • 13:00

TB Uphusen vs Kickers Emden

  • 10th May
  • 13:00

VfL Oldenburg vs Atlas Delmenhorst

  • 10th May
  • 13:00

Bersenbrück vs Gifhorn

  • 10th May
  • 13:00

Germania Egestorf vs Heeslinger SC

  • 10th May
  • 13:00

17th May 2020

Gifhorn vs Eintracht Celle

  • 17th May
  • 13:00

Atlas Delmenhorst vs Bersenbrück

  • 17th May
  • 13:00

Kickers Emden vs Wolfenbüttel

  • 17th May
  • 13:00

FT Braunschweig vs VfL Oldenburg

  • 17th May
  • 13:00

Spelle-Venhaus vs TB Uphusen

  • 17th May
  • 13:00

Eintracht Northeim vs Lupo-Martini

  • 17th May
  • 13:00

Heeslinger SC vs Arminia Hannover

  • 17th May
  • 13:00