Oberliga: Schleswig-Holstein

Odds Format

Oberliga: Schleswig-Holstein

2nd August 2019

Husumer SV vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 2nd August
  • 17:00

3rd August 2019

Eutiner SV vs Weiche Flensburg II

  • 3rd August
  • 12:00

TSB Flensburg vs Inter Türkspor Kiel

  • 3rd August
  • 12:00

Eichede vs Lubeck II

  • 3rd August
  • 12:00

Oldenburger SV vs Bordesholm

  • 3rd August
  • 13:00

4th August 2019

Union Neumünster vs Kropp

  • 4th August
  • 12:00

Todesfelde vs Preußen Reinfeld

  • 4th August
  • 12:00

Eckernforder SV vs Phönix Lübeck

  • 4th August
  • 13:00

7th August 2019

Phönix Lübeck vs Eichede

  • 7th August
  • 17:15

Lubeck II vs Union Neumünster

  • 7th August
  • 17:15

Kropp vs Husumer SV

  • 7th August
  • 17:15

Inter Türkspor Kiel vs Oldenburger SV

  • 7th August
  • 17:15

Bordesholm vs Todesfelde

  • 7th August
  • 17:15

Preußen Reinfeld vs Eutiner SV

  • 7th August
  • 17:15

Weiche Flensburg II vs Eckernforder SV

  • 7th August
  • 17:15

10th August 2019

Phönix Lübeck vs Husumer SV

  • 10th August
  • 12:00

Lubeck II vs TSB Flensburg

  • 10th August
  • 12:00

Kropp vs Oldenburger SV

  • 10th August
  • 12:00

Bordesholm vs Weiche Flensburg II

  • 10th August
  • 12:00

Inter Türkspor Kiel vs Eutiner SV

  • 10th August
  • 14:00

11th August 2019

Eichede vs Union Neumünster

  • 11th August
  • 12:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Todesfelde

  • 11th August
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Eckernforder SV

  • 11th August
  • 13:00

16th August 2019

TSB Flensburg vs Kropp

  • 16th August
  • 16:30

Eutiner SV vs Bordesholm

  • 16th August
  • 17:00

17th August 2019

Weiche Flensburg II vs Preußen Reinfeld

  • 17th August
  • 11:30

Husumer SV vs Lubeck II

  • 17th August
  • 12:00

18th August 2019

Todesfelde vs Inter Türkspor Kiel

  • 18th August
  • 12:00

Eckernforder SV vs Eichede

  • 18th August
  • 13:00

Union Neumünster vs Phönix Lübeck

  • 18th August
  • 13:00

24th August 2019

Eutiner SV vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 24th August
  • 12:00

TSB Flensburg vs Phönix Lübeck

  • 24th August
  • 12:00

Husumer SV vs Eichede

  • 24th August
  • 12:00

Oldenburger SV vs Lubeck II

  • 24th August
  • 13:00

25th August 2019

Todesfelde vs Kropp

  • 25th August
  • 12:00

Eckernforder SV vs Union Neumünster

  • 25th August
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Bordesholm

  • 25th August
  • 13:00

31st August 2019

Phönix Lübeck vs Oldenburger SV

  • 31st August
  • 12:00

Lubeck II vs Todesfelde

  • 31st August
  • 12:00

Kropp vs Eutiner SV

  • 31st August
  • 12:00

Bordesholm vs Eckernforder SV

  • 31st August
  • 12:00

1st September 2019

Union Neumünster vs Husumer SV

  • 1st September
  • 12:00

Eichede vs TSB Flensburg

  • 1st September
  • 12:00

7th September 2019

Weiche Flensburg II vs Kropp

  • 7th September
  • 11:30

Eutiner SV vs Lubeck II

  • 7th September
  • 12:00

TSB Flensburg vs Union Neumünster

  • 7th September
  • 12:00

Bordesholm vs Inter Türkspor Kiel

  • 7th September
  • 12:00

Oldenburger SV vs Eichede

  • 7th September
  • 13:00

8th September 2019

Todesfelde vs Phönix Lübeck

  • 8th September
  • 12:00

Eckernforder SV vs Husumer SV

  • 8th September
  • 13:00

13th September 2019

Inter Türkspor Kiel vs Eckernforder SV

  • 13th September
  • 17:00

14th September 2019

Phönix Lübeck vs Eutiner SV

  • 14th September
  • 12:00

Lubeck II vs Weiche Flensburg II

  • 14th September
  • 12:00

Kropp vs Preußen Reinfeld

  • 14th September
  • 12:00

Husumer SV vs TSB Flensburg

  • 14th September
  • 12:00

Union Neumünster vs Oldenburger SV

  • 14th September
  • 12:00

15th September 2019

Eichede vs Todesfelde

  • 15th September
  • 12:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Bordesholm

  • 15th September
  • 13:00

21st September 2019

Eutiner SV vs Eichede

  • 21st September
  • 12:00

Bordesholm vs Kropp

  • 21st September
  • 12:00

Oldenburger SV vs Husumer SV

  • 21st September
  • 13:00

Weiche Flensburg II vs Phönix Lübeck

  • 21st September
  • 14:15

22nd September 2019

Todesfelde vs Union Neumünster

  • 22nd September
  • 12:00

Eckernforder SV vs TSB Flensburg

  • 22nd September
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Lubeck II

  • 22nd September
  • 13:00

28th September 2019

Phönix Lübeck vs Preußen Reinfeld

  • 28th September
  • 12:00

Lubeck II vs Bordesholm

  • 28th September
  • 12:00

Kropp vs Inter Türkspor Kiel

  • 28th September
  • 12:00

TSB Flensburg vs Oldenburger SV

  • 28th September
  • 12:00

Husumer SV vs Todesfelde

  • 28th September
  • 12:00

Union Neumünster vs Eutiner SV

  • 28th September
  • 12:00

29th September 2019

Eichede vs Weiche Flensburg II

  • 29th September
  • 12:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Eckernforder SV

  • 29th September
  • 13:00

5th October 2019

Weiche Flensburg II vs Union Neumünster

  • 5th October
  • 11:30

Eutiner SV vs Husumer SV

  • 5th October
  • 12:00

Bordesholm vs Phönix Lübeck

  • 5th October
  • 12:00

Inter Türkspor Kiel vs Lubeck II

  • 5th October
  • 14:00

6th October 2019

Todesfelde vs TSB Flensburg

  • 6th October
  • 12:00

Eckernforder SV vs Oldenburger SV

  • 6th October
  • 13:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Kropp

  • 6th October
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Eichede

  • 6th October
  • 13:00

12th October 2019

Phönix Lübeck vs Inter Türkspor Kiel

  • 12th October
  • 12:00

Lubeck II vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 12th October
  • 12:00

Kropp vs Eckernforder SV

  • 12th October
  • 12:00

TSB Flensburg vs Eutiner SV

  • 12th October
  • 12:00

Husumer SV vs Weiche Flensburg II

  • 12th October
  • 12:00

Union Neumünster vs Preußen Reinfeld

  • 12th October
  • 12:00

Oldenburger SV vs Todesfelde

  • 12th October
  • 13:00

13th October 2019

Eichede vs Bordesholm

  • 13th October
  • 12:00

19th October 2019

Eutiner SV vs Oldenburger SV

  • 19th October
  • 12:00

Kropp vs Lubeck II

  • 19th October
  • 12:00

Bordesholm vs Union Neumünster

  • 19th October
  • 12:00

Inter Türkspor Kiel vs Eichede

  • 19th October
  • 14:00

Weiche Flensburg II vs TSB Flensburg

  • 19th October
  • 14:15

20th October 2019

Eckernforder SV vs Todesfelde

  • 20th October
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Husumer SV

  • 20th October
  • 13:00

26th October 2019

Phönix Lübeck vs Kropp

  • 26th October
  • 12:00

Oldenburger SV vs Weiche Flensburg II

  • 26th October
  • 12:00

TSB Flensburg vs Preußen Reinfeld

  • 26th October
  • 12:00

Husumer SV vs Bordesholm

  • 26th October
  • 12:00

Union Neumünster vs Inter Türkspor Kiel

  • 26th October
  • 12:00

27th October 2019

Lubeck II vs Eckernforder SV

  • 27th October
  • 13:00

Todesfelde vs Eutiner SV

  • 27th October
  • 13:00

Eichede vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 27th October
  • 13:00

2nd November 2019

Lubeck II vs Phönix Lübeck

  • 2nd November
  • 13:00

Kropp vs Eichede

  • 2nd November
  • 13:00

Bordesholm vs TSB Flensburg

  • 2nd November
  • 13:00

Weiche Flensburg II vs Todesfelde

  • 2nd November
  • 13:00

Inter Türkspor Kiel vs Husumer SV

  • 2nd November
  • 15:00

3rd November 2019

Eckernforder SV vs Eutiner SV

  • 3rd November
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Oldenburger SV

  • 3rd November
  • 13:00

9th November 2019

Bordesholm vs Eutiner SV

  • 9th November
  • 13:00

Kropp vs TSB Flensburg

  • 9th November
  • 13:00

Lubeck II vs Husumer SV

  • 9th November
  • 13:00

Phönix Lübeck vs Union Neumünster

  • 9th November
  • 13:00

Inter Türkspor Kiel vs Todesfelde

  • 9th November
  • 15:00

10th November 2019

Eichede vs Eckernforder SV

  • 10th November
  • 13:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Oldenburger SV

  • 10th November
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs Weiche Flensburg II

  • 10th November
  • 13:00

16th November 2019

Union Neumünster vs Lubeck II

  • 16th November
  • 13:00

Husumer SV vs Kropp

  • 16th November
  • 13:00

TSB Flensburg vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 16th November
  • 13:00

Oldenburger SV vs Inter Türkspor Kiel

  • 16th November
  • 13:00

Eutiner SV vs Preußen Reinfeld

  • 16th November
  • 13:00

17th November 2019

Eichede vs Phönix Lübeck

  • 17th November
  • 13:00

Todesfelde vs Bordesholm

  • 17th November
  • 13:00

Eckernforder SV vs Weiche Flensburg II

  • 17th November
  • 13:00

23rd November 2019

Union Neumünster vs Eckernforder SV

  • 23rd November
  • 13:00

Kropp vs Todesfelde

  • 23rd November
  • 13:00

Lubeck II vs Oldenburger SV

  • 23rd November
  • 13:00

Phönix Lübeck vs TSB Flensburg

  • 23rd November
  • 13:00

Bordesholm vs Preußen Reinfeld

  • 23rd November
  • 13:00

Inter Türkspor Kiel vs Weiche Flensburg II

  • 23rd November
  • 15:00

24th November 2019

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Eutiner SV

  • 24th November
  • 13:00

Eichede vs Husumer SV

  • 24th November
  • 13:00

30th November 2019

Weiche Flensburg II vs Bordesholm

  • 30th November
  • 12:30

Husumer SV vs Phönix Lübeck

  • 30th November
  • 13:00

TSB Flensburg vs Lubeck II

  • 30th November
  • 13:00

Oldenburger SV vs Kropp

  • 30th November
  • 13:00

Eutiner SV vs Inter Türkspor Kiel

  • 30th November
  • 13:00

Union Neumünster vs Eichede

  • 30th November
  • 13:00

1st December 2019

Todesfelde vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 1st December
  • 13:00

Eckernforder SV vs Preußen Reinfeld

  • 1st December
  • 13:00

29th February 2020

Weiche Flensburg II vs Eutiner SV

  • 29th February
  • 12:30

Phönix Lübeck vs Eckernforder SV

  • 29th February
  • 13:00

Bordesholm vs Oldenburger SV

  • 29th February
  • 13:00

Kropp vs Union Neumünster

  • 29th February
  • 13:00

Lubeck II vs Eichede

  • 29th February
  • 13:00

Inter Türkspor Kiel vs TSB Flensburg

  • 29th February
  • 15:00

1st March 2020

Preußen Reinfeld vs Todesfelde

  • 1st March
  • 14:00

7th March 2020

Weiche Flensburg II vs Lubeck II

  • 7th March
  • 12:30

Eutiner SV vs Phönix Lübeck

  • 7th March
  • 13:00

TSB Flensburg vs Husumer SV

  • 7th March
  • 13:00

Oldenburger SV vs Union Neumünster

  • 7th March
  • 13:00

8th March 2020

Preußen Reinfeld vs Kropp

  • 8th March
  • 13:00

Todesfelde vs Eichede

  • 8th March
  • 13:00

14th March 2020

TSB Flensburg vs Eckernforder SV

  • 14th March
  • 13:00

Union Neumünster vs Todesfelde

  • 14th March
  • 13:00

Husumer SV vs Oldenburger SV

  • 14th March
  • 13:00

Kropp vs Bordesholm

  • 14th March
  • 13:00

Lubeck II vs Preußen Reinfeld

  • 14th March
  • 13:00

Phönix Lübeck vs Weiche Flensburg II

  • 14th March
  • 13:00

15th March 2020

Eichede vs Eutiner SV

  • 15th March
  • 13:00

21st March 2020

Weiche Flensburg II vs Eichede

  • 21st March
  • 12:30

Bordesholm vs Lubeck II

  • 21st March
  • 13:00

Eutiner SV vs Union Neumünster

  • 21st March
  • 13:00

Oldenburger SV vs TSB Flensburg

  • 21st March
  • 14:00

Inter Türkspor Kiel vs Kropp

  • 21st March
  • 15:00

22nd March 2020

Preußen Reinfeld vs Phönix Lübeck

  • 22nd March
  • 13:00

Todesfelde vs Husumer SV

  • 22nd March
  • 13:00

28th March 2020

Husumer SV vs Eutiner SV

  • 28th March
  • 13:00

TSB Flensburg vs Todesfelde

  • 28th March
  • 13:00

Kropp vs Frisia 03 Risum-Lindholm

  • 28th March
  • 13:00

Lubeck II vs Inter Türkspor Kiel

  • 28th March
  • 13:00

Phönix Lübeck vs Bordesholm

  • 28th March
  • 13:00

Oldenburger SV vs Eckernforder SV

  • 28th March
  • 14:00

29th March 2020

Eichede vs Preußen Reinfeld

  • 29th March
  • 12:00

4th April 2020

Weiche Flensburg II vs Husumer SV

  • 4th April
  • 11:30

Eutiner SV vs TSB Flensburg

  • 4th April
  • 12:00

Bordesholm vs Eichede

  • 4th April
  • 12:00

5th April 2020

Todesfelde vs Oldenburger SV

  • 5th April
  • 12:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Lubeck II

  • 5th April
  • 13:00

Eckernforder SV vs Kropp

  • 5th April
  • 13:00

18th April 2020

Lubeck II vs Kropp

  • 18th April
  • 12:00

Union Neumünster vs Bordesholm

  • 18th April
  • 12:00

Husumer SV vs Preußen Reinfeld

  • 18th April
  • 12:00

TSB Flensburg vs Weiche Flensburg II

  • 18th April
  • 12:00

Oldenburger SV vs Eutiner SV

  • 18th April
  • 13:00

19th April 2020

Todesfelde vs Eckernforder SV

  • 19th April
  • 12:00

Eichede vs Inter Türkspor Kiel

  • 19th April
  • 12:00

25th April 2020

Weiche Flensburg II vs Oldenburger SV

  • 25th April
  • 11:30

Kropp vs Phönix Lübeck

  • 25th April
  • 12:00

Eutiner SV vs Todesfelde

  • 25th April
  • 12:00

Bordesholm vs Husumer SV

  • 25th April
  • 12:00

26th April 2020

Eckernforder SV vs Lubeck II

  • 26th April
  • 13:00

Preußen Reinfeld vs TSB Flensburg

  • 26th April
  • 13:00

Frisia 03 Risum-Lindholm vs Eichede

  • 26th April
  • 13:00

2nd May 2020

3rd May 2020

Eichede vs Kropp

  • 3rd May
  • 12:00

Todesfelde vs Weiche Flensburg II

  • 3rd May
  • 12:00

9th May 2020

Husumer SV vs Eckernforder SV

  • 9th May
  • 12:00

Lubeck II vs Eutiner SV

  • 9th May
  • 12:00

Phönix Lübeck vs Todesfelde

  • 9th May
  • 12:00

Union Neumünster vs TSB Flensburg

  • 9th May
  • 12:00

Kropp vs Weiche Flensburg II

  • 9th May
  • 12:00

Inter Türkspor Kiel vs Bordesholm

  • 9th May
  • 14:00

10th May 2020

16th May 2020

Oldenburger SV vs Phönix Lübeck

  • 16th May
  • 13:00

Todesfelde vs Lubeck II

  • 16th May
  • 13:00

Eutiner SV vs Kropp

  • 16th May
  • 13:00

Eckernforder SV vs Bordesholm

  • 16th May
  • 13:00

Husumer SV vs Union Neumünster

  • 16th May
  • 13:00

TSB Flensburg vs Eichede

  • 16th May
  • 13:00