Russia

Odds Format

Premier League

19th June 2020

Sochi vs Rostov

  • 19th June
  • 17:00

Krylya Sovetov vs Akhmat Grozny

  • 19th June
  • 15:00

20th June 2020

Arsenal Tula vs Spartak Moskva

  • 20th June
  • 13:30

CSKA Moskva vs Zenit

  • 20th June
  • 16:00

Ural vs Rubin Kazan'

  • 20th June
  • 11:00

21st June 2020

Krasnodar vs Dinamo Moskva

  • 21st June
  • 17:00

Lokomotiv Moskva vs Orenburg

  • 21st June
  • 14:30

Ufa vs Tambov

  • 21st June
  • 12:00

26th June 2020

Zenit vs Krylya Sovetov

  • 26th June
  • 17:30

Akhmat Grozny vs Sochi

  • 26th June
  • 15:00

27th June 2020

Rostov vs Arsenal Tula

  • 27th June
  • 17:00

Spartak Moskva vs Ufa

  • 27th June
  • 13:30

Dinamo Moskva vs CSKA Moskva

  • 27th June
  • 16:00

Rubin Kazan' vs Lokomotiv Moskva

  • 27th June
  • 14:30

Orenburg vs Krasnodar

  • 27th June
  • 11:00

28th June 2020

Ural vs Tambov

  • 28th June
  • 13:30

30th June 2020

CSKA Moskva vs Spartak Moskva

  • 30th June
  • 17:30

Lokomotiv Moskva vs Krylya Sovetov

  • 30th June
  • 15:00

1st July 2020

Tambov vs Zenit

  • 1st July
  • 14:30

Sochi vs Dinamo Moskva

  • 1st July
  • 17:00

Ufa vs Rubin Kazan'

  • 1st July
  • 12:00

Rostov vs Krasnodar

  • 1st July
  • 17:00

Arsenal Tula vs Akhmat Grozny

  • 1st July
  • 14:30

Orenburg vs Ural

  • 1st July
  • 12:00

4th July 2020

Lokomotiv Moskva vs Sochi

  • 4th July
  • 17:30

Spartak Moskva vs Tambov

  • 4th July
  • 15:30

Dinamo Moskva vs Arsenal Tula

  • 4th July
  • 13:30

Akhmat Grozny vs CSKA Moskva

  • 4th July
  • 17:30

Krylya Sovetov vs Rostov

  • 4th July
  • 15:30

5th July 2020

Rubin Kazan' vs Orenburg

  • 5th July
  • 15:30

Ufa vs Ural

  • 5th July
  • 13:30

Krasnodar vs Zenit

  • 5th July
  • 17:30

7th July 2020

Tambov vs Akhmat Grozny

  • 7th July
  • 15:30

Arsenal Tula vs Krylya Sovetov

  • 7th July
  • 17:30

8th July 2020

Orenburg vs CSKA Moskva

  • 8th July
  • 13:00

Spartak Moskva vs Lokomotiv Moskva

  • 8th July
  • 17:30

Zenit vs Sochi

  • 8th July
  • 15:00

Rostov vs Ufa

  • 8th July
  • 17:30

9th July 2020

Ural vs Dinamo Moskva

  • 9th July
  • 15:00

Rubin Kazan' vs Krasnodar

  • 9th July
  • 17:30

11th July 2020

Sochi vs Spartak Moskva

  • 11th July
  • 17:30

Akhmat Grozny vs Zenit

  • 11th July
  • 15:30

Arsenal Tula vs Tambov

  • 11th July
  • 13:00

12th July 2020

CSKA Moskva vs Rubin Kazan'

  • 12th July
  • 15:30

Lokomotiv Moskva vs Ufa

  • 12th July
  • 13:30

Orenburg vs Rostov

  • 12th July
  • 11:00

Krasnodar vs Ural

  • 12th July
  • 17:30

Dinamo Moskva vs Krylya Sovetov

  • 12th July
  • 15:30

15th July 2020

Spartak Moskva vs Akhmat Grozny

  • 15th July
  • 15:00

Lokomotiv Moskva vs CSKA Moskva

  • 15th July
  • 17:30

Krylya Sovetov vs Krasnodar

  • 15th July
  • 13:00

Ural vs Arsenal Tula

  • 15th July
  • 13:00

Zenit vs Orenburg

  • 15th July
  • 17:30

Rubin Kazan' vs Rostov

  • 15th July
  • 15:00

16th July 2020

Ufa vs Dinamo Moskva

  • 16th July
  • 15:00

Tambov vs Sochi

  • 16th July
  • 17:30

22nd July 2020

Ural vs Lokomotiv Moskva

  • 22nd July
  • 16:00

Rostov vs Zenit

  • 22nd July
  • 16:00

CSKA Moskva vs Tambov

  • 22nd July
  • 16:00

Rubin Kazan' vs Spartak Moskva

  • 22nd July
  • 16:00

Ufa vs Arsenal Tula

  • 22nd July
  • 16:00

Krasnodar vs Akhmat Grozny

  • 22nd July
  • 16:00

Dinamo Moskva vs Orenburg

  • 22nd July
  • 16:00

Krylya Sovetov vs Sochi

  • 22nd July
  • 16:00

FNL

Pfl