Switzerland

Odds Format

1.Liga Classic

29th February 2020

Zug vs Schötz

  • 29th February
  • 15:00

Bassecourt vs Goldau

  • 29th February
  • 17:00

Azzurri 90 vs Vevey Sports

  • 29th February
  • 16:00

Baden vs Luzern II

  • 29th February
  • 15:00

Wohlen vs Solothurn

  • 29th February
  • 16:30

7th March 2020

Echallens vs Lausanne II

  • 7th March
  • 16:00

Wettswil-Bonstetten vs Gossau

  • 7th March
  • 15:00

Schötz vs Grasshopper II

  • 7th March
  • 15:00

Solothurn vs Bassecourt

  • 7th March
  • 15:00

14th March 2020

Baden vs Schötz

  • 14th March
  • 15:00

Wohlen vs Luzern II

  • 14th March
  • 16:30

Azzurri 90 vs Olympique de Genève

  • 14th March
  • 16:00

Zug vs Goldau

  • 14th March
  • 15:00

21st March 2020

Solothurn vs Biel-Bienne

  • 21st March
  • 15:00

Echallens vs Azzurri 90

  • 21st March
  • 16:00

Wettswil-Bonstetten vs Linth

  • 21st March
  • 15:00

Schötz vs Langenthal

  • 21st March
  • 15:00

Bassecourt vs Zug

  • 21st March
  • 17:00

28th March 2020

Baden vs Goldau

  • 28th March
  • 15:00

Wohlen vs Schötz

  • 28th March
  • 16:30

Zug vs Biel-Bienne

  • 28th March
  • 15:00

Azzurri 90 vs Chênois

  • 28th March
  • 16:00

4th April 2020

Schötz vs Delémont

  • 4th April
  • 14:00

Echallens vs Meyrin

  • 4th April
  • 15:00

Bassecourt vs Baden

  • 4th April
  • 16:00

Wettswil-Bonstetten vs Höngg

  • 4th April
  • 14:00

Solothurn vs Zug

  • 4th April
  • 14:00

18th April 2020

Wohlen vs Goldau

  • 18th April
  • 15:30

Wettswil-Bonstetten vs Thalwil

  • 18th April
  • 14:00

Baden vs Biel-Bienne

  • 18th April
  • 14:00

25th April 2020

Schötz vs Buochs

  • 25th April
  • 14:00

Bassecourt vs Wohlen

  • 25th April
  • 16:00

Echallens vs Vevey Sports

  • 25th April
  • 15:00

Zug vs Baden

  • 25th April
  • 14:00

Solothurn vs Grasshopper II

  • 25th April
  • 14:00

2nd May 2020

Baden vs Grasshopper II

  • 2nd May
  • 14:00

Schötz vs Solothurn

  • 2nd May
  • 14:00

Wohlen vs Biel-Bienne

  • 2nd May
  • 15:30

Azzurri 90 vs Lancy

  • 2nd May
  • 15:00

9th May 2020

Solothurn vs Baden

  • 9th May
  • 14:00

Echallens vs Olympique de Genève

  • 9th May
  • 15:00

Zug vs Wohlen

  • 9th May
  • 14:00

Bassecourt vs Luzern II

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Wohlen vs Grasshopper II

  • 16th May
  • 14:00

Young Boys II vs Bulle

  • 16th May
  • 14:00

La Chaux-de-Fonds vs Lausanne II

  • 16th May
  • 14:00

Höngg vs Dietikon

  • 16th May
  • 14:00

Linth vs Winterthur II

  • 16th May
  • 14:00

Buochs vs Bassecourt

  • 16th May
  • 14:00

Martigny Sports vs Azzurri 90

  • 16th May
  • 14:00

Delémont vs Zug

  • 16th May
  • 14:00

Olympique de Genève vs Chênois

  • 16th May
  • 14:00

Langenthal vs Baden

  • 16th May
  • 14:00

Meyrin vs Lancy

  • 16th May
  • 14:00

Wettswil-Bonstetten vs Red Star Zürich

  • 16th May
  • 14:00

Kosova vs St. Gallen II

  • 16th May
  • 14:00

Eschen / Mauren vs Gossau

  • 16th May
  • 14:00

Schötz vs Goldau

  • 16th May
  • 14:00

Luzern II vs Biel-Bienne

  • 16th May
  • 14:00

Echallens vs Naters

  • 16th May
  • 14:00

23rd May 2020

St. Gallen II vs Höngg

  • 23rd May
  • 14:00

Lancy vs La Chaux-de-Fonds

  • 23rd May
  • 14:00

Solothurn vs Langenthal

  • 23rd May
  • 14:00

Grasshopper II vs Delémont

  • 23rd May
  • 14:00

Chênois vs Echallens

  • 23rd May
  • 14:00

Biel-Bienne vs Buochs

  • 23rd May
  • 14:00

Thalwil vs Eschen / Mauren

  • 23rd May
  • 14:00

Winterthur II vs Kosova

  • 23rd May
  • 14:00

Azzurri 90 vs Meyrin

  • 23rd May
  • 14:00

Dietikon vs Wettswil-Bonstetten

  • 23rd May
  • 14:00

Lausanne II vs Vevey Sports

  • 23rd May
  • 14:00

Baden vs Wohlen

  • 23rd May
  • 14:00

Bulle vs Olympique de Genève

  • 23rd May
  • 14:00

Zug vs Luzern II

  • 23rd May
  • 14:00

Bassecourt vs Schötz

  • 23rd May
  • 14:00

Gossau vs Linth

  • 23rd May
  • 14:00

Naters vs Martigny Sports

  • 23rd May
  • 14:00

1.Liga Promotion

29th February 2020

Basel II vs YF Juventus

  • 29th February
  • 14:00

Cham vs Zürich II

  • 29th February
  • 15:00

7th March 2020

Black Stars vs Stade Nyonnais

  • 7th March
  • 14:00

Rapperswil-Jona vs Brühl

  • 7th March
  • 15:00

Köniz vs Yverdon Sport

  • 7th March
  • 15:00

14th March 2020

Cham vs Breitenrain

  • 14th March
  • 15:00

Basel II vs Rapperswil-Jona

  • 14th March
  • 14:00

Yverdon Sport vs Black Stars

  • 14th March
  • 16:30

21st March 2020

Black Stars vs Köniz

  • 21st March
  • 14:00

Rapperswil-Jona vs Cham

  • 21st March
  • 15:00

28th March 2020

Yverdon Sport vs YF Juventus

  • 28th March
  • 16:30

Basel II vs Münsingen

  • 28th March
  • 14:00

Cham vs Étoile Carouge

  • 28th March
  • 15:00

Köniz vs Zürich II

  • 28th March
  • 15:00

4th April 2020

Rapperswil-Jona vs Stade Nyonnais

  • 4th April
  • 14:00

11th April 2020

Basel II vs Brühl

  • 11th April
  • 13:00

Köniz vs Breitenrain

  • 11th April
  • 14:00

Yverdon Sport vs Rapperswil-Jona

  • 11th April
  • 15:30

Black Stars vs YF Juventus

  • 11th April
  • 13:00

Cham vs Bavois

  • 11th April
  • 14:00

18th April 2020

Rapperswil-Jona vs Köniz

  • 18th April
  • 14:00

Basel II vs Sion II

  • 18th April
  • 13:00

25th April 2020

Köniz vs Étoile Carouge

  • 25th April
  • 14:00

Yverdon Sport vs Münsingen

  • 25th April
  • 15:30

Black Stars vs Rapperswil-Jona

  • 25th April
  • 13:00

Cham vs Basel II

  • 25th April
  • 14:00

2nd May 2020

Cham vs Sion II

  • 2nd May
  • 14:00

Rapperswil-Jona vs Zürich II

  • 2nd May
  • 14:00

Basel II vs Bellinzona

  • 2nd May
  • 13:00

9th May 2020

Köniz vs Bavois

  • 9th May
  • 14:00

Black Stars vs Münsingen

  • 9th May
  • 13:00

Yverdon Sport vs Brühl

  • 9th May
  • 15:30

16th May 2020

Bellinzona vs Sion II

  • 16th May
  • 14:00

Basel II vs Yverdon Sport

  • 16th May
  • 14:00

Bavois vs Black Stars

  • 16th May
  • 14:00

Étoile Carouge vs YF Juventus

  • 16th May
  • 14:00

Cham vs Stade Nyonnais

  • 16th May
  • 14:00

Brühl vs Köniz

  • 16th May
  • 14:00

Münsingen vs Zürich II

  • 16th May
  • 14:00

Rapperswil-Jona vs Breitenrain

  • 16th May
  • 14:00

23rd May 2020

Zürich II vs Bavois

  • 23rd May
  • 14:00

Köniz vs Basel II

  • 23rd May
  • 14:00

Stade Nyonnais vs Bellinzona

  • 23rd May
  • 14:00

Sion II vs Rapperswil-Jona

  • 23rd May
  • 14:00

YF Juventus vs Münsingen

  • 23rd May
  • 14:00

Black Stars vs Brühl

  • 23rd May
  • 14:00

Yverdon Sport vs Cham

  • 23rd May
  • 14:00

Breitenrain vs Étoile Carouge

  • 23rd May
  • 14:00

Nationalliga A Women

30th May 2020

Grasshopper W vs Lugano W

  • 30th May
  • 15:00

Young Boys W vs Basel W

  • 30th May
  • 15:00

Luzern W vs Zurich W

  • 30th May
  • 15:00