1.Liga Classic

Odds Format

1.Liga Classic

29th February 2020

Baden vs Luzern II

  • 29th February
  • 15:00

Zug vs Schötz

  • 29th February
  • 15:00

Azzurri 90 vs Vevey Sports

  • 29th February
  • 16:00

Wohlen vs Solothurn

  • 29th February
  • 16:30

Bassecourt vs Goldau

  • 29th February
  • 17:00

7th March 2020

Solothurn vs Bassecourt

  • 7th March
  • 15:00

Schötz vs Grasshopper II

  • 7th March
  • 15:00

Wettswil-Bonstetten vs Gossau

  • 7th March
  • 15:00

Echallens vs Lausanne II

  • 7th March
  • 16:00

14th March 2020

Baden vs Schötz

  • 14th March
  • 15:00

Zug vs Goldau

  • 14th March
  • 15:00

Azzurri 90 vs Olympique de Genève

  • 14th March
  • 16:00

Wohlen vs Luzern II

  • 14th March
  • 16:30

21st March 2020

Solothurn vs Biel-Bienne

  • 21st March
  • 15:00

Schötz vs Langenthal

  • 21st March
  • 15:00

Wettswil-Bonstetten vs Linth

  • 21st March
  • 15:00

Echallens vs Azzurri 90

  • 21st March
  • 16:00

Bassecourt vs Zug

  • 21st March
  • 17:00

28th March 2020

Baden vs Goldau

  • 28th March
  • 15:00

Zug vs Biel-Bienne

  • 28th March
  • 15:00

Azzurri 90 vs Chênois

  • 28th March
  • 16:00

Wohlen vs Schötz

  • 28th March
  • 16:30

4th April 2020

Solothurn vs Zug

  • 4th April
  • 14:00

Schötz vs Delémont

  • 4th April
  • 14:00

Wettswil-Bonstetten vs Höngg

  • 4th April
  • 14:00

Echallens vs Meyrin

  • 4th April
  • 15:00

Bassecourt vs Baden

  • 4th April
  • 16:00

18th April 2020

Baden vs Biel-Bienne

  • 18th April
  • 14:00

Wettswil-Bonstetten vs Thalwil

  • 18th April
  • 14:00

Wohlen vs Goldau

  • 18th April
  • 15:30

25th April 2020

Solothurn vs Grasshopper II

  • 25th April
  • 14:00

Zug vs Baden

  • 25th April
  • 14:00

Schötz vs Buochs

  • 25th April
  • 14:00

Echallens vs Vevey Sports

  • 25th April
  • 15:00

Bassecourt vs Wohlen

  • 25th April
  • 16:00

2nd May 2020

Schötz vs Solothurn

  • 2nd May
  • 14:00

Baden vs Grasshopper II

  • 2nd May
  • 14:00

Azzurri 90 vs Lancy

  • 2nd May
  • 15:00

Wohlen vs Biel-Bienne

  • 2nd May
  • 15:30

9th May 2020

Solothurn vs Baden

  • 9th May
  • 14:00

Zug vs Wohlen

  • 9th May
  • 14:00

Echallens vs Olympique de Genève

  • 9th May
  • 15:00

Bassecourt vs Luzern II

  • 9th May
  • 16:00

16th May 2020

Echallens vs Naters

  • 16th May
  • 14:00

Olympique de Genève vs Chênois

  • 16th May
  • 14:00

Young Boys II vs Bulle

  • 16th May
  • 14:00

La Chaux-de-Fonds vs Lausanne II

  • 16th May
  • 14:00

Meyrin vs Lancy

  • 16th May
  • 14:00

Martigny Sports vs Azzurri 90

  • 16th May
  • 14:00

Schötz vs Goldau

  • 16th May
  • 14:00

Buochs vs Bassecourt

  • 16th May
  • 14:00

Luzern II vs Biel-Bienne

  • 16th May
  • 14:00

Delémont vs Zug

  • 16th May
  • 14:00

Wohlen vs Grasshopper II

  • 16th May
  • 14:00

Langenthal vs Baden

  • 16th May
  • 14:00

Höngg vs Dietikon

  • 16th May
  • 14:00

Kosova vs St. Gallen II

  • 16th May
  • 14:00

Linth vs Winterthur II

  • 16th May
  • 14:00

Eschen / Mauren vs Gossau

  • 16th May
  • 14:00

23rd May 2020

Naters vs Martigny Sports

  • 23rd May
  • 14:00

Azzurri 90 vs Meyrin

  • 23rd May
  • 14:00

Lancy vs La Chaux-de-Fonds

  • 23rd May
  • 14:00

Lausanne II vs Vevey Sports

  • 23rd May
  • 14:00

Bulle vs Olympique de Genève

  • 23rd May
  • 14:00

Chênois vs Echallens

  • 23rd May
  • 14:00

Solothurn vs Langenthal

  • 23rd May
  • 14:00

Baden vs Wohlen

  • 23rd May
  • 14:00

Grasshopper II vs Delémont

  • 23rd May
  • 14:00

Zug vs Luzern II

  • 23rd May
  • 14:00

Biel-Bienne vs Buochs

  • 23rd May
  • 14:00

Bassecourt vs Schötz

  • 23rd May
  • 14:00

Thalwil vs Eschen / Mauren

  • 23rd May
  • 14:00

Gossau vs Linth

  • 23rd May
  • 14:00

Winterthur II vs Kosova

  • 23rd May
  • 14:00

St. Gallen II vs Höngg

  • 23rd May
  • 14:00

Dietikon vs Wettswil-Bonstetten

  • 23rd May
  • 14:00