PDL

Odds Format

PDL

4th May 2019

5th May 2019

Weston vs The Villages

  • 5th May
  • 22:30

6th May 2019

San Francisco City vs SF Glens

  • 6th May
  • 01:00

8th May 2019

Sarasota Metropolis vs Weston

  • 8th May
  • 23:00

10th May 2019

Weston vs Florida Elite

  • 10th May
  • 22:30

North Carolina II vs Lionsbridge

  • 10th May
  • 23:00

11th May 2019

12th May 2019

Texas United vs Brazos Valley

  • 12th May
  • 00:00

Tormenta II vs Peachtree City

  • 12th May
  • 00:00

Orange County SC II vs SF Glens

  • 12th May
  • 20:00

TSS Rovers vs Lane United

  • 12th May
  • 21:00

14th May 2019

15th May 2019

16th May 2019

17th May 2019

18th May 2019

Corpus Christi vs AHFC Royals

  • 18th May
  • 00:00

SF Glens vs Santa Cruz Breakers

  • 18th May
  • 01:00

TSS Rovers vs Portland Timbers III

  • 18th May
  • 02:00

Weston vs Lakeland Tropics

  • 18th May
  • 22:30

Dalton Red Wolves vs Peachtree City

  • 18th May
  • 23:00

Florida Elite vs The Villages

  • 18th May
  • 23:00

New York RB III vs Evergreen

  • 18th May
  • 23:00

South Florida Surf vs Miami

  • 18th May
  • 23:00

19th May 2019

20th May 2019

Houston FC vs Corpus Christi

  • 20th May
  • 00:00

Tormenta II vs Discoveries

  • 20th May
  • 00:00

Michigan Bucks vs Chicago FC United

  • 20th May
  • 15:00

21st May 2019

22nd May 2019

23rd May 2019

24th May 2019

25th May 2019

AHFC Royals vs Houston FC

  • 25th May
  • 00:00

Kaw Valley vs Thunder Bay Chill

  • 25th May
  • 00:30

Des Moines Menace vs WSA Winnipeg

  • 25th May
  • 00:30

Calgary Foothills vs TSS Rovers

  • 25th May
  • 01:30

Lakeland Tropics vs The Villages

  • 25th May
  • 23:00

Lionsbridge vs Wake

  • 25th May
  • 23:00

Sarasota Metropolis vs Miami

  • 25th May
  • 23:00

South Florida Surf vs Florida Elite

  • 25th May
  • 23:00

Carolina Dynamo vs Tri-Cities

  • 25th May
  • 23:00

Discoveries vs Charlotte Eagles

  • 25th May
  • 23:30

26th May 2019

28th May 2019

29th May 2019

30th May 2019

Daytona vs Miami

  • 30th May
  • 23:30

31st May 2019

1st June 2019

Green Bay Voyageurs vs WSA Winnipeg

  • 1st June
  • 00:00

Houston FC vs Texas United

  • 1st June
  • 00:00

Tormenta II vs Charlotte Eagles

  • 1st June
  • 00:00

AHFC Royals vs Mississippi Brilla

  • 1st June
  • 00:00

Kaw Valley vs St. Louis Lions

  • 1st June
  • 00:30

Lane United vs Seattle Sounders III

  • 1st June
  • 02:00

San Francisco City vs Seahorses

  • 1st June
  • 20:00

Carolina Dynamo vs Wake

  • 1st June
  • 23:00

Lakeland Tropics vs Miami

  • 1st June
  • 23:00

Lionsbridge vs North Carolina II

  • 1st June
  • 23:00

Ocean City Nor'easters vs Evergreen

  • 1st June
  • 23:00

South Florida Surf vs Weston

  • 1st June
  • 23:00

Manhattan vs Boston Bolts

  • 1st June
  • 23:00

SC United Bantams vs Discoveries

  • 1st June
  • 23:30

Daytona vs The Villages

  • 1st June
  • 23:30

2nd June 2019

3rd June 2019

4th June 2019

Florida Elite vs Lakeland Tropics

  • 4th June
  • 23:00

Tri-Cities vs North Carolina II

  • 4th June
  • 23:00

Tobacco Road vs Carolina Dynamo

  • 4th June
  • 23:00

5th June 2019

6th June 2019

7th June 2019

8th June 2019

Corpus Christi vs Texas United

  • 8th June
  • 00:00

Kaw Valley vs Green Bay Voyageurs

  • 8th June
  • 00:30

Seahorses vs Santa Cruz Breakers

  • 8th June
  • 02:00

TSS Rovers vs Victoria Highlanders

  • 8th June
  • 02:00

Florida Elite vs Daytona

  • 8th June
  • 23:00

Reading United vs Evergreen

  • 8th June
  • 23:00

Tri-Cities vs Carolina Dynamo

  • 8th June
  • 23:00

AC Connecticut vs Manhattan

  • 8th June
  • 23:00

Black Rock vs Boston

  • 8th June
  • 23:00

Virginia Beach United vs Wake

  • 8th June
  • 23:00

Thunder Bay Chill vs WSA Winnipeg

  • 8th June
  • 23:30

9th June 2019

10th June 2019

Wake vs North Carolina II

  • 10th June
  • 23:00

12th June 2019

Tormenta II vs SC United Bantams

  • 12th June
  • 00:00

Texas United vs Houston FC

  • 12th June
  • 00:00

Seahorses vs Golden State Force

  • 12th June
  • 02:00

Weston vs Miami

  • 12th June
  • 22:30

Tobacco Road vs Carolina Dynamo

  • 12th June
  • 23:00

Florida Elite vs South Florida Surf

  • 12th June
  • 23:00

Michigan Bucks vs Dayton Dutch Lions

  • 12th June
  • 23:00

14th June 2019

15th June 2019

Corpus Christi vs Brazos Valley

  • 15th June
  • 00:00

WSA Winnipeg vs Thunder Bay Chill

  • 15th June
  • 00:00

Mississippi Brilla vs Houston FC

  • 15th June
  • 00:00

TSS Rovers vs Lane United

  • 15th June
  • 02:00

Santa Cruz Breakers vs Seahorses

  • 15th June
  • 02:00

Evergreen vs Cedar Stars Rush

  • 15th June
  • 23:00

Lakeland Tropics vs Weston

  • 15th June
  • 23:00

Lionsbridge vs Tobacco Road

  • 15th June
  • 23:00

Sarasota Metropolis vs Florida Elite

  • 15th June
  • 23:00

South Florida Surf vs The Villages

  • 15th June
  • 23:00

Tri-Cities vs Wake

  • 15th June
  • 23:00

Westchester Flames vs Black Rock

  • 15th June
  • 23:30

16th June 2019

17th June 2019

Mississippi Brilla vs Houston FC

  • 17th June
  • 00:00

18th June 2019

Miami vs Lakeland Tropics

  • 18th June
  • 19:00

Charlotte Eagles vs Tormenta II

  • 18th June
  • 23:00

SC United Bantams vs Peachtree City

  • 18th June
  • 23:00

Tri-Cities vs Tobacco Road

  • 18th June
  • 23:00

19th June 2019

Texas United vs Corpus Christi

  • 19th June
  • 00:00

Weston vs Daytona

  • 19th June
  • 22:30

Evergreen vs Reading United

  • 19th June
  • 23:00

Portland Phoenix vs AC Connecticut

  • 19th June
  • 23:00

Black Rock vs Western Mass Pioneers

  • 19th June
  • 23:00

Westchester Flames vs Manhattan

  • 19th June
  • 23:30

20th June 2019

Orange County SC II vs San Diego Zest

  • 20th June
  • 00:00

21st June 2019

Green Bay Voyageurs vs Kaw Valley

  • 21st June
  • 00:00

Brazos Valley vs Houston FC

  • 21st June
  • 00:30

Chicago FC United vs Michigan Bucks

  • 21st June
  • 17:00

22nd June 2019

Corpus Christi vs Mississippi Brilla

  • 22nd June
  • 00:00

Colorado Switchbacks II vs Ogden City

  • 22nd June
  • 00:30

Lane United vs TSS Rovers

  • 22nd June
  • 02:00

Seahorses vs SF Glens

  • 22nd June
  • 02:00

Florida Elite vs Weston

  • 22nd June
  • 23:00

Lionsbridge vs Carolina Dynamo

  • 22nd June
  • 23:00

Tri-Cities vs Virginia Beach United

  • 22nd June
  • 23:00

Black Rock vs Manhattan

  • 22nd June
  • 23:00

SC United Bantams vs Charlotte Eagles

  • 22nd June
  • 23:30

Western Mass Pioneers vs Boston Bolts

  • 22nd June
  • 23:30

23rd June 2019

Green Bay Voyageurs vs Kaw Valley

  • 23rd June
  • 00:00

San Diego Zest vs SF Glens

  • 23rd June
  • 00:00

Brazos Valley vs Texas United

  • 23rd June
  • 00:30

Colorado Switchbacks II vs Ogden City

  • 23rd June
  • 19:00

Seahorses vs San Francisco City

  • 23rd June
  • 20:00

Seattle Sounders III vs Lane United

  • 23rd June
  • 21:00

Portland Timbers III vs TSS Rovers

  • 23rd June
  • 21:00

Dalton Red Wolves vs Tormenta II

  • 23rd June
  • 23:00

24th June 2019

Houston FC vs Mississippi Brilla

  • 24th June
  • 00:00

WSA Winnipeg vs Des Moines Menace

  • 24th June
  • 00:00

25th June 2019

Carolina Dynamo vs Tri-Cities

  • 25th June
  • 23:00

Wake vs North Carolina II

  • 25th June
  • 23:00

Daytona vs Lakeland Tropics

  • 25th June
  • 23:30

Peachtree City vs Dalton Red Wolves

  • 25th June
  • 23:30

26th June 2019

Texas United vs Brazos Valley

  • 26th June
  • 00:00

WSA Winnipeg vs Des Moines Menace

  • 26th June
  • 00:00

AC Connecticut vs Westchester Flames

  • 26th June
  • 19:00

Lionsbridge vs Virginia Beach United

  • 26th June
  • 23:00

Virginia Beach United vs Wake

  • 26th June
  • 23:00

Evergreen vs New York RB III

  • 26th June
  • 23:00

Florida Elite vs Sarasota Metropolis

  • 26th June
  • 23:00

Manhattan vs Black Rock

  • 26th June
  • 23:00

27th June 2019

Orange County SC II vs Seahorses

  • 27th June
  • 02:00

Michigan Bucks vs Chicago FC United

  • 27th June
  • 23:00

28th June 2019

Texas United vs Houston FC

  • 28th June
  • 00:00

Ogden City vs Albuquerque Sol

  • 28th June
  • 01:00

Black Rock vs AC Connecticut

  • 28th June
  • 23:00

29th June 2019

Brazos Valley vs Mississippi Brilla

  • 29th June
  • 00:30

Golden State Force vs San Diego Zest

  • 29th June
  • 02:00

Carolina Dynamo vs Tobacco Road

  • 29th June
  • 23:00

Evergreen vs Long Island Rough Riders

  • 29th June
  • 23:00

Florida Elite vs Miami

  • 29th June
  • 23:00

Reading United vs New York RB III

  • 29th June
  • 23:00

Wake vs Lionsbridge

  • 29th June
  • 23:00

Discoveries vs Charlotte Eagles

  • 29th June
  • 23:30

Daytona vs Weston

  • 29th June
  • 23:30

30th June 2019

Tormenta II vs Peachtree City

  • 30th June
  • 00:00

WSA Winnipeg vs St. Louis Lions

  • 30th June
  • 00:00

Des Moines Menace vs Kaw Valley

  • 30th June
  • 00:30

Ogden City vs Albuquerque Sol

  • 30th June
  • 01:00

AC Connecticut vs Boston Bolts

  • 30th June
  • 19:00

SF Glens vs Ventura County Fusion

  • 30th June
  • 20:00

Lane United vs Victoria Highlanders

  • 30th June
  • 21:00

Seattle Sounders III vs TSS Rovers

  • 30th June
  • 21:00

Black Rock vs Westchester Flames

  • 30th June
  • 23:00

1st July 2019

2nd July 2019

WSA Winnipeg vs Green Bay Voyageurs

  • 2nd July
  • 00:00

Miami vs The Villages

  • 2nd July
  • 19:00

3rd July 2019

Tormenta II vs Discoveries

  • 3rd July
  • 00:00

SF Glens vs San Francisco City

  • 3rd July
  • 01:00

Evergreen vs Ocean City Nor'easters

  • 3rd July
  • 23:00

Lionsbridge vs Tri-Cities

  • 3rd July
  • 23:00

Daytona vs Florida Elite

  • 3rd July
  • 23:30

4th July 2019

Mississippi Brilla vs Brazos Valley

  • 4th July
  • 00:00

Seahorses vs Ventura County Fusion

  • 4th July
  • 02:00

Houston FC vs AHFC Royals

  • 4th July
  • 23:00

Manhattan vs Portland Phoenix

  • 4th July
  • 23:00

5th July 2019

Park City Red Wolves vs Ogden City

  • 5th July
  • 00:30

Lane United vs Calgary Foothills

  • 5th July
  • 02:00

Victoria Highlanders vs TSS Rovers

  • 5th July
  • 02:15

6th July 2019

Carolina Dynamo vs Lionsbridge

  • 6th July
  • 23:00

Tobacco Road vs North Carolina II

  • 6th July
  • 23:00

Charlotte Eagles vs Peachtree City

  • 6th July
  • 23:00

Daytona vs Sarasota Metropolis

  • 6th July
  • 23:30

Discoveries vs SC United Bantams

  • 6th July
  • 23:30

Thunder Bay Chill vs Kaw Valley

  • 6th July
  • 23:30

Western Mass Pioneers vs Manhattan

  • 6th July
  • 23:30

7th July 2019

8th July 2019

Corpus Christi vs AHFC Royals

  • 8th July
  • 00:00

Houston FC vs Brazos Valley

  • 8th July
  • 00:00

WSA Winnipeg vs Kaw Valley

  • 8th July
  • 00:00

9th July 2019

Tri-Cities vs Tobacco Road

  • 9th July
  • 23:00

Dalton Red Wolves vs Tormenta II

  • 9th July
  • 23:00

10th July 2019

AHFC Royals vs Texas United

  • 10th July
  • 00:00

Carolina Dynamo vs North Carolina II

  • 10th July
  • 23:00

Dayton Dutch Lions vs Michigan Bucks

  • 10th July
  • 23:00

Reading United vs Cedar Stars Rush

  • 10th July
  • 23:00

Manhattan vs Westchester Flames

  • 10th July
  • 23:00

11th July 2019

TSS Rovers vs Seattle Sounders III

  • 11th July
  • 02:00

Seahorses vs San Diego Zest

  • 11th July
  • 02:00

Texas United vs AHFC Royals

  • 11th July
  • 23:00

Brazos Valley vs Corpus Christi

  • 11th July
  • 23:30

12th July 2019

Albuquerque Sol vs Ogden City

  • 12th July
  • 00:30

Ventura County Fusion vs SF Glens

  • 12th July
  • 02:00

Charlotte Eagles vs Dalton Red Wolves

  • 12th July
  • 21:00

Lakeland Tropics vs Florida Elite

  • 12th July
  • 23:00

Manhattan vs Seacoast United Phantoms

  • 12th July
  • 23:00

AC Connecticut vs Black Rock

  • 12th July
  • 23:00

Discoveries vs Peachtree City

  • 12th July
  • 23:30

13th July 2019

14th July 2019

15th July 2019

Corpus Christi vs Houston FC

  • 15th July
  • 00:00