Wales

Odds Format

Premier League

16th October 2019

The New Saints vs Airbus UK

  • 16th October
  • 18:45

18th October 2019

Cefn Druids vs Caernarfon Town

  • 18th October
  • 18:45

19th October 2019

Airbus UK vs Newtown

  • 19th October
  • 13:30

Cardiff MU vs Connah's Quay

  • 19th October
  • 13:30

Penybont vs The New Saints

  • 19th October
  • 13:30

Bala Town vs Barry Town United

  • 19th October
  • 13:30

Carmarthen Town vs Aberystwyth Town

  • 19th October
  • 13:30

25th October 2019

Newtown vs Cardiff MU

  • 25th October
  • 18:45

Aberystwyth Town vs Connah's Quay

  • 25th October
  • 18:45

The New Saints vs Bala Town

  • 25th October
  • 18:45

26th October 2019

Barry Town United vs Airbus UK

  • 26th October
  • 13:30

Caernarfon Town vs Carmarthen Town

  • 26th October
  • 13:30

27th October 2019

Penybont vs Cefn Druids

  • 27th October
  • 14:30

1st November 2019

Cardiff MU vs Penybont

  • 1st November
  • 19:45

Bala Town vs Newtown

  • 1st November
  • 19:45

Connah's Quay vs The New Saints

  • 1st November
  • 19:45

2nd November 2019

Airbus UK vs Aberystwyth Town

  • 2nd November
  • 14:30

Carmarthen Town vs Cefn Druids

  • 2nd November
  • 14:30

Caernarfon Town vs Barry Town United

  • 2nd November
  • 14:30

8th November 2019

Aberystwyth Town vs Bala Town

  • 8th November
  • 19:45

Newtown vs Caernarfon Town

  • 8th November
  • 19:45

9th November 2019

Airbus UK vs Penybont

  • 9th November
  • 14:30

The New Saints vs Carmarthen Town

  • 9th November
  • 14:30

Cefn Druids vs Cardiff MU

  • 9th November
  • 14:30

10th November 2019

Barry Town United vs Connah's Quay

  • 10th November
  • 14:30

15th November 2019

Bala Town vs Airbus UK

  • 15th November
  • 19:45

16th November 2019

Cefn Druids vs Barry Town United

  • 16th November
  • 14:30

Cardiff MU vs Carmarthen Town

  • 16th November
  • 14:30

Penybont vs Caernarfon Town

  • 16th November
  • 14:30

20th November 2019

Connah's Quay vs Newtown

  • 20th November
  • 19:45

The New Saints vs Aberystwyth Town

  • 20th November
  • 19:45

29th November 2019

Aberystwyth Town vs Cefn Druids

  • 29th November
  • 19:45

30th November 2019

Caernarfon Town vs Cardiff MU

  • 30th November
  • 14:30

Penybont vs Connah's Quay

  • 30th November
  • 14:30

Barry Town United vs Newtown

  • 30th November
  • 14:30

Carmarthen Town vs Bala Town

  • 30th November
  • 14:30

Airbus UK vs The New Saints

  • 30th November
  • 14:30

13th December 2019

Cefn Druids vs Connah's Quay

  • 13th December
  • 19:45

Caernarfon Town vs Airbus UK

  • 13th December
  • 19:45

14th December 2019

Barry Town United vs The New Saints

  • 14th December
  • 14:30

Newtown vs Carmarthen Town

  • 14th December
  • 14:30

Bala Town vs Penybont

  • 14th December
  • 14:30

Cardiff MU vs Aberystwyth Town

  • 14th December
  • 14:30

20th December 2019

Connah's Quay vs Bala Town

  • 20th December
  • 19:45

Aberystwyth Town vs Barry Town United

  • 20th December
  • 19:45

21st December 2019

Carmarthen Town vs Caernarfon Town

  • 21st December
  • 14:30

The New Saints vs Cardiff MU

  • 21st December
  • 14:30

Airbus UK vs Cefn Druids

  • 21st December
  • 14:30

Penybont vs Newtown

  • 21st December
  • 14:30

26th December 2019

Barry Town United vs Cardiff MU

  • 26th December
  • 14:30

Carmarthen Town vs Penybont

  • 26th December
  • 14:30

Connah's Quay vs Airbus UK

  • 26th December
  • 14:30

Caernarfon Town vs Bala Town

  • 26th December
  • 14:30

Cefn Druids vs The New Saints

  • 26th December
  • 14:30

Newtown vs Aberystwyth Town

  • 26th December
  • 14:30

30th December 2019

Bala Town vs Caernarfon Town

  • 30th December
  • 19:45

The New Saints vs Cefn Druids

  • 30th December
  • 19:45

Cardiff MU vs Barry Town United

  • 30th December
  • 19:45

1st January 2020

Airbus UK vs Connah's Quay

  • 1st January
  • 14:30

Aberystwyth Town vs Newtown

  • 1st January
  • 14:30

Penybont vs Carmarthen Town

  • 1st January
  • 14:30

10th January 2020

Caernarfon Town vs Aberystwyth Town

  • 10th January
  • 19:45

11th January 2020

Connah's Quay vs Barry Town United

  • 11th January
  • 14:30

Cefn Druids vs Penybont

  • 11th January
  • 14:30

Newtown vs The New Saints

  • 11th January
  • 14:30

Carmarthen Town vs Airbus UK

  • 11th January
  • 14:30

12th January 2020

Cardiff MU vs Bala Town

  • 12th January
  • 14:30

17th January 2020

Bala Town vs Cefn Druids

  • 17th January
  • 20:00

Cardiff MU vs Caernarfon Town

  • 17th January
  • 20:00

The New Saints vs Connah's Quay

  • 17th January
  • 20:00

Aberystwyth Town vs Penybont

  • 17th January
  • 20:00

Barry Town United vs Carmarthen Town

  • 17th January
  • 20:00

Newtown vs Airbus UK

  • 17th January
  • 20:00

Welsh League Division 1

25th October 2019

Ammanford vs Haverfordwest County

  • 25th October
  • 18:30

Taff's Well vs Afan Lido

  • 25th October
  • 18:30

26th October 2019

Llantwit Major vs Pontypridd Town AFC

  • 26th October
  • 13:30

Cwmbran Celtic vs Cambrian & Clydach

  • 26th October
  • 13:30

Cwmamman United vs Goytre United

  • 26th October
  • 13:30

Undy Athletic vs Caerau (Ely)

  • 26th October
  • 13:30

STM Sports vs Briton Ferry

  • 26th October
  • 13:30

Swansea University vs Llanelli Town

  • 26th October
  • 13:30

1st November 2019

Goytre United vs Llantwit Major

  • 1st November
  • 19:30

Haverfordwest County vs Swansea University

  • 1st November
  • 19:30

Llanelli Town vs Cwmamman United

  • 1st November
  • 19:30

Cambrian & Clydach vs Taff's Well

  • 1st November
  • 19:30

2nd November 2019

Briton Ferry vs Caerau (Ely)

  • 2nd November
  • 14:30

Afan Lido vs Ammanford

  • 2nd November
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Undy Athletic

  • 2nd November
  • 14:30

STM Sports vs Cwmbran Celtic

  • 2nd November
  • 14:30

15th November 2019

Briton Ferry vs Pontypridd Town AFC

  • 15th November
  • 19:30

Llanelli Town vs Undy Athletic

  • 15th November
  • 19:30

Goytre United vs Caerau (Ely)

  • 15th November
  • 19:30

16th November 2019

Cambrian & Clydach vs Swansea University

  • 16th November
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Taff's Well

  • 16th November
  • 14:30

Afan Lido vs Cwmamman United

  • 16th November
  • 14:30

STM Sports vs Ammanford

  • 16th November
  • 14:30

Haverfordwest County vs Llantwit Major

  • 16th November
  • 14:30

22nd November 2019

Afan Lido vs Llanelli Town

  • 22nd November
  • 19:30

Haverfordwest County vs Briton Ferry

  • 22nd November
  • 19:30

Taff's Well vs Undy Athletic

  • 22nd November
  • 19:30

23rd November 2019

Cambrian & Clydach vs Goytre United

  • 23rd November
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Cwmbran Celtic

  • 23rd November
  • 14:30

Swansea University vs Cwmamman United

  • 23rd November
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs STM Sports

  • 23rd November
  • 14:30

Ammanford vs Llantwit Major

  • 23rd November
  • 14:30

29th November 2019

Ammanford vs Taff's Well

  • 29th November
  • 19:30

Briton Ferry vs Goytre United

  • 29th November
  • 19:30

30th November 2019

Undy Athletic vs Afan Lido

  • 30th November
  • 14:30

Cwmamman United vs STM Sports

  • 30th November
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Haverfordwest County

  • 30th November
  • 14:30

Llantwit Major vs Cambrian & Clydach

  • 30th November
  • 14:30

Swansea University vs Cwmbran Celtic

  • 30th November
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Llanelli Town

  • 30th November
  • 14:30

13th December 2019

Swansea University vs Taff's Well

  • 13th December
  • 19:30

Llanelli Town vs Goytre United

  • 13th December
  • 19:30

14th December 2019

Ammanford vs Briton Ferry

  • 14th December
  • 14:30

STM Sports vs Llantwit Major

  • 14th December
  • 14:30

Afan Lido vs Caerau (Ely)

  • 14th December
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Cwmamman United

  • 14th December
  • 14:30

Cambrian & Clydach vs Undy Athletic

  • 14th December
  • 14:30

Haverfordwest County vs Pontypridd Town AFC

  • 14th December
  • 14:30

20th December 2019

Briton Ferry vs Llanelli Town

  • 20th December
  • 19:30

Cwmamman United vs Taff's Well

  • 20th December
  • 19:30

Goytre United vs Haverfordwest County

  • 20th December
  • 19:30

21st December 2019

Pontypridd Town AFC vs Afan Lido

  • 21st December
  • 14:30

Undy Athletic vs STM Sports

  • 21st December
  • 14:30

Swansea University vs Ammanford

  • 21st December
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Cambrian & Clydach

  • 21st December
  • 14:30

Llantwit Major vs Cwmbran Celtic

  • 21st December
  • 14:30

27th December 2019

Haverfordwest County vs Llanelli Town

  • 27th December
  • 19:30

Afan Lido vs Goytre United

  • 27th December
  • 19:30

28th December 2019

Taff's Well vs Llantwit Major

  • 28th December
  • 14:30

Caerau (Ely) vs STM Sports

  • 28th December
  • 14:30

Swansea University vs Briton Ferry

  • 28th December
  • 14:30

Ammanford vs Cwmamman United

  • 28th December
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Undy Athletic

  • 28th December
  • 14:30

Cambrian & Clydach vs Pontypridd Town AFC

  • 28th December
  • 14:30

3rd January 2020

Llanelli Town vs Haverfordwest County

  • 3rd January
  • 19:30

Cwmamman United vs Ammanford

  • 3rd January
  • 19:30

Goytre United vs Afan Lido

  • 3rd January
  • 19:30

4th January 2020

Llantwit Major vs Taff's Well

  • 4th January
  • 14:30

STM Sports vs Caerau (Ely)

  • 4th January
  • 14:30

Briton Ferry vs Swansea University

  • 4th January
  • 14:30

Undy Athletic vs Cwmbran Celtic

  • 4th January
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Cambrian & Clydach

  • 4th January
  • 14:30

10th January 2020

Afan Lido vs Haverfordwest County

  • 10th January
  • 19:30

Taff's Well vs Caerau (Ely)

  • 10th January
  • 19:30

Cwmamman United vs Briton Ferry

  • 10th January
  • 19:30

11th January 2020

STM Sports vs Goytre United

  • 11th January
  • 14:30

Swansea University vs Llantwit Major

  • 11th January
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Pontypridd Town AFC

  • 11th January
  • 14:30

Cambrian & Clydach vs Llanelli Town

  • 11th January
  • 14:30

Ammanford vs Undy Athletic

  • 11th January
  • 14:30

17th January 2020

Pontypridd Town AFC vs Taff's Well

  • 17th January
  • 19:30

Briton Ferry vs Afan Lido

  • 17th January
  • 19:30

Llanelli Town vs STM Sports

  • 17th January
  • 19:30

18th January 2020

Haverfordwest County vs Cambrian & Clydach

  • 18th January
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Ammanford

  • 18th January
  • 14:30

Llantwit Major vs Cwmamman United

  • 18th January
  • 14:30

Goytre United vs Cwmbran Celtic

  • 18th January
  • 14:30

Undy Athletic vs Swansea University

  • 18th January
  • 14:30

24th January 2020

Cambrian & Clydach vs Afan Lido

  • 24th January
  • 19:30

Ammanford vs Pontypridd Town AFC

  • 24th January
  • 19:30

Taff's Well vs Goytre United

  • 24th January
  • 19:30

25th January 2020

Swansea University vs Caerau (Ely)

  • 25th January
  • 14:30

STM Sports vs Haverfordwest County

  • 25th January
  • 14:30

Llantwit Major vs Briton Ferry

  • 25th January
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Llanelli Town

  • 25th January
  • 14:30

Cwmamman United vs Undy Athletic

  • 25th January
  • 14:30

7th February 2020

Llanelli Town vs Taff's Well

  • 7th February
  • 19:30

Briton Ferry vs Cambrian & Clydach

  • 7th February
  • 19:30

Goytre United vs Ammanford

  • 7th February
  • 19:30

8th February 2020

Haverfordwest County vs Cwmbran Celtic

  • 8th February
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Cwmamman United

  • 8th February
  • 14:30

Afan Lido vs STM Sports

  • 8th February
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Swansea University

  • 8th February
  • 14:30

Undy Athletic vs Llantwit Major

  • 8th February
  • 14:30

14th February 2020

Swansea University vs Goytre United

  • 14th February
  • 19:30

Ammanford vs Llanelli Town

  • 14th February
  • 19:30

15th February 2020

Undy Athletic vs Briton Ferry

  • 15th February
  • 14:30

Cwmamman United vs Pontypridd Town AFC

  • 15th February
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs Afan Lido

  • 15th February
  • 14:30

Llantwit Major vs Caerau (Ely)

  • 15th February
  • 14:30

Taff's Well vs Haverfordwest County

  • 15th February
  • 14:30

STM Sports vs Cambrian & Clydach

  • 15th February
  • 14:30

21st February 2020

Afan Lido vs Taff's Well

  • 21st February
  • 19:30

Llanelli Town vs Swansea University

  • 21st February
  • 19:30

Cambrian & Clydach vs Cwmbran Celtic

  • 21st February
  • 19:30

Haverfordwest County vs Ammanford

  • 21st February
  • 19:30

22nd February 2020

Pontypridd Town AFC vs Llantwit Major

  • 22nd February
  • 14:30

Briton Ferry vs STM Sports

  • 22nd February
  • 14:30

Goytre United vs Cwmamman United

  • 22nd February
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Undy Athletic

  • 22nd February
  • 14:30

28th February 2020

Taff's Well vs Cambrian & Clydach

  • 28th February
  • 19:30

Cwmamman United vs Llanelli Town

  • 28th February
  • 19:30

29th February 2020

Llantwit Major vs Goytre United

  • 29th February
  • 14:30

Ammanford vs Afan Lido

  • 29th February
  • 14:30

Cwmbran Celtic vs STM Sports

  • 29th February
  • 14:30

Undy Athletic vs Pontypridd Town AFC

  • 29th February
  • 14:30

Swansea University vs Haverfordwest County

  • 29th February
  • 14:30

Caerau (Ely) vs Briton Ferry

  • 29th February
  • 14:30

13th March 2020

Afan Lido vs Swansea University

  • 13th March
  • 19:30

Llanelli Town vs Llantwit Major

  • 13th March
  • 19:30

Haverfordwest County vs Cwmamman United

  • 13th March
  • 19:30

14th March 2020

STM Sports vs Taff's Well

  • 14th March
  • 14:30

Goytre United vs Undy Athletic

  • 14th March
  • 14:30

Briton Ferry vs Cwmbran Celtic

  • 14th March
  • 14:30

Cambrian & Clydach vs Ammanford

  • 14th March
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Caerau (Ely)

  • 14th March
  • 14:30

20th March 2020

Cwmamman United vs Afan Lido

  • 20th March
  • 19:30

Taff's Well vs Cwmbran Celtic

  • 20th March
  • 19:30

21st March 2020

Caerau (Ely) vs Goytre United

  • 21st March
  • 14:30

Llantwit Major vs Haverfordwest County

  • 21st March
  • 14:30

Ammanford vs STM Sports

  • 21st March
  • 14:30

Pontypridd Town AFC vs Briton Ferry

  • 21st March
  • 14:30

Undy Athletic vs Llanelli Town

  • 21st March
  • 14:30

Swansea University vs Cambrian & Clydach

  • 21st March
  • 14:30

27th March 2020

Llanelli Town vs Caerau (Ely)

  • 27th March
  • 19:30

Afan Lido vs Llantwit Major

  • 27th March
  • 19:30

Cambrian & Clydach vs Cwmamman United

  • 27th March
  • 19:30

28th March 2020

Cwmbran Celtic vs Ammanford

  • 28th March
  • 14:30

Haverfordwest County vs Undy Athletic

  • 28th March
  • 14:30

Briton Ferry vs Taff's Well

  • 28th March
  • 14:30

STM Sports vs Swansea University

  • 28th March
  • 14:30

Goytre United vs Pontypridd Town AFC

  • 28th March
  • 14:30

4th April 2020

Cwmamman United vs Haverfordwest County

  • 4th April
  • 13:30

Cwmbran Celtic vs Briton Ferry

  • 4th April
  • 13:30

Swansea University vs Afan Lido

  • 4th April
  • 13:30

Undy Athletic vs Goytre United

  • 4th April
  • 13:30

Taff's Well vs STM Sports

  • 4th April
  • 13:30

Ammanford vs Cambrian & Clydach

  • 4th April
  • 13:30

Llantwit Major vs Llanelli Town

  • 4th April
  • 13:30

Caerau (Ely) vs Pontypridd Town AFC

  • 4th April
  • 13:30

Cymru Alliance

16th October 2019

Conwy Borough vs Corwen

  • 16th October
  • 18:30

Buckley Town vs Guilsfield

  • 16th October
  • 18:30

Llangefni Town vs Llanrhaeadr

  • 16th October
  • 18:30

26th October 2019

Corwen vs Buckley Town

  • 26th October
  • 13:30

Guilsfield vs Porthmadog

  • 26th October
  • 13:30

Llanrhaeadr vs Llandudno

  • 26th October
  • 13:30

Rhyl vs Colwyn Bay

  • 26th October
  • 13:30

Gresford Athletic vs Conwy Borough

  • 26th October
  • 13:30

Llanfair United vs Flint Town United

  • 26th October
  • 13:30

Penrhyncoch vs Bangor City

  • 26th October
  • 13:30

Ruthin Town vs Llangefni Town

  • 26th October
  • 13:30

2nd November 2019

Llangefni Town vs Llanfair United

  • 2nd November
  • 14:30

Prestatyn Town vs Llanrhaeadr

  • 2nd November
  • 14:30

Bangor City vs Guilsfield

  • 2nd November
  • 14:30

Conwy Borough vs Rhyl

  • 2nd November
  • 14:30

Llandudno vs Ruthin Town

  • 2nd November
  • 14:30

Porthmadog vs Corwen

  • 2nd November
  • 14:30

Buckley Town vs Gresford Athletic

  • 2nd November
  • 14:30

Flint Town United vs Penrhyncoch

  • 2nd November
  • 14:30

9th November 2019

Corwen vs Bangor City

  • 9th November
  • 14:30

Guilsfield vs Flint Town United

  • 9th November
  • 14:30

Penrhyncoch vs Llangefni Town

  • 9th November
  • 14:30

Ruthin Town vs Prestatyn Town

  • 9th November
  • 14:30

Colwyn Bay vs Conwy Borough

  • 9th November
  • 14:30

Gresford Athletic vs Porthmadog

  • 9th November
  • 14:30

Llanfair United vs Llandudno

  • 9th November
  • 14:30

Rhyl vs Buckley Town

  • 9th November
  • 14:30

16th November 2019

Porthmadog vs Rhyl

  • 16th November
  • 14:30

Buckley Town vs Colwyn Bay

  • 16th November
  • 14:30

Llandudno vs Penrhyncoch

  • 16th November
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Ruthin Town

  • 16th November
  • 14:30

Prestatyn Town vs Llanfair United

  • 16th November
  • 14:30

Bangor City vs Gresford Athletic

  • 16th November
  • 14:30

Flint Town United vs Corwen

  • 16th November
  • 14:30

Llangefni Town vs Guilsfield

  • 16th November
  • 14:30

23rd November 2019

Colwyn Bay vs Porthmadog

  • 23rd November
  • 14:30

Corwen vs Llangefni Town

  • 23rd November
  • 14:30

Guilsfield vs Llandudno

  • 23rd November
  • 14:30

Penrhyncoch vs Prestatyn Town

  • 23rd November
  • 14:30

Conwy Borough vs Buckley Town

  • 23rd November
  • 14:30

Gresford Athletic vs Flint Town United

  • 23rd November
  • 14:30

Llanfair United vs Llanrhaeadr

  • 23rd November
  • 14:30

Rhyl vs Bangor City

  • 23rd November
  • 14:30

30th November 2019

Penrhyncoch vs Llanrhaeadr

  • 30th November
  • 14:30

Ruthin Town vs Llanfair United

  • 30th November
  • 14:30

Colwyn Bay vs Bangor City

  • 30th November
  • 14:30

Corwen vs Llandudno

  • 30th November
  • 14:30

Guilsfield vs Prestatyn Town

  • 30th November
  • 14:30

Rhyl vs Flint Town United

  • 30th November
  • 14:30

Conwy Borough vs Porthmadog

  • 30th November
  • 14:30

Gresford Athletic vs Llangefni Town

  • 30th November
  • 14:30

13th December 2019

Llangefni Town vs Rhyl

  • 13th December
  • 19:30

14th December 2019

Bangor City vs Conwy Borough

  • 14th December
  • 14:30

Gresford Athletic vs Llandudno

  • 14th December
  • 14:30

Porthmadog vs Buckley Town

  • 14th December
  • 14:30

Ruthin Town vs Penrhyncoch

  • 14th December
  • 14:30

Flint Town United vs Colwyn Bay

  • 14th December
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Guilsfield

  • 14th December
  • 14:30

Prestatyn Town vs Corwen

  • 14th December
  • 14:30

21st December 2019

Gresford Athletic vs Prestatyn Town

  • 21st December
  • 14:30

Penrhyncoch vs Llanfair United

  • 21st December
  • 14:30

Colwyn Bay vs Llangefni Town

  • 21st December
  • 14:30

Corwen vs Llanrhaeadr

  • 21st December
  • 14:30

Guilsfield vs Ruthin Town

  • 21st December
  • 14:30

Rhyl vs Llandudno

  • 21st December
  • 14:30

Buckley Town vs Bangor City

  • 21st December
  • 14:30

Conwy Borough vs Flint Town United

  • 21st December
  • 14:30

28th December 2019

Bangor City vs Porthmadog

  • 28th December
  • 14:30

Gresford Athletic vs Llanrhaeadr

  • 28th December
  • 14:30

Llanfair United vs Guilsfield

  • 28th December
  • 14:30

Prestatyn Town vs Rhyl

  • 28th December
  • 14:30

Flint Town United vs Buckley Town

  • 28th December
  • 14:30

Llandudno vs Colwyn Bay

  • 28th December
  • 14:30

Llangefni Town vs Conwy Borough

  • 28th December
  • 14:30

Ruthin Town vs Corwen

  • 28th December
  • 14:30

1st January 2020

Corwen vs Llanfair United

  • 1st January
  • 14:30

Guilsfield vs Penrhyncoch

  • 1st January
  • 14:30

Rhyl vs Llanrhaeadr

  • 1st January
  • 14:30

Buckley Town vs Llangefni Town

  • 1st January
  • 14:30

Conwy Borough vs Llandudno

  • 1st January
  • 14:30

Gresford Athletic vs Ruthin Town

  • 1st January
  • 14:30

Porthmadog vs Flint Town United

  • 1st January
  • 14:30

Colwyn Bay vs Prestatyn Town

  • 1st January
  • 14:30

10th January 2020

Llangefni Town vs Porthmadog

  • 10th January
  • 19:30

11th January 2020

Corwen vs Penrhyncoch

  • 11th January
  • 14:30

Llandudno vs Buckley Town

  • 11th January
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Colwyn Bay

  • 11th January
  • 14:30

Ruthin Town vs Rhyl

  • 11th January
  • 14:30

Flint Town United vs Bangor City

  • 11th January
  • 14:30

Llanfair United vs Gresford Athletic

  • 11th January
  • 14:30

Prestatyn Town vs Conwy Borough

  • 11th January
  • 14:30

18th January 2020

Colwyn Bay vs Ruthin Town

  • 18th January
  • 14:30

Corwen vs Guilsfield

  • 18th January
  • 14:30

Porthmadog vs Llandudno

  • 18th January
  • 14:30

Buckley Town vs Prestatyn Town

  • 18th January
  • 14:30

Conwy Borough vs Llanrhaeadr

  • 18th January
  • 14:30

Gresford Athletic vs Penrhyncoch

  • 18th January
  • 14:30

Rhyl vs Llanfair United

  • 18th January
  • 14:30

Bangor City vs Llangefni Town

  • 18th January
  • 14:30

7th February 2020

Llangefni Town vs Flint Town United

  • 7th February
  • 19:30

8th February 2020

Llandudno vs Bangor City

  • 8th February
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Buckley Town

  • 8th February
  • 14:30

Prestatyn Town vs Porthmadog

  • 8th February
  • 14:30

Guilsfield vs Gresford Athletic

  • 8th February
  • 14:30

Llanfair United vs Colwyn Bay

  • 8th February
  • 14:30

Penrhyncoch vs Rhyl

  • 8th February
  • 14:30

Ruthin Town vs Conwy Borough

  • 8th February
  • 14:30

15th February 2020

Buckley Town vs Ruthin Town

  • 15th February
  • 14:30

Conwy Borough vs Llanfair United

  • 15th February
  • 14:30

Gresford Athletic vs Corwen

  • 15th February
  • 14:30

Rhyl vs Guilsfield

  • 15th February
  • 14:30

Bangor City vs Prestatyn Town

  • 15th February
  • 14:30

Colwyn Bay vs Penrhyncoch

  • 15th February
  • 14:30

Flint Town United vs Llandudno

  • 15th February
  • 14:30

Porthmadog vs Llanrhaeadr

  • 15th February
  • 14:30

22nd February 2020

Guilsfield vs Colwyn Bay

  • 22nd February
  • 14:30

Llanfair United vs Buckley Town

  • 22nd February
  • 14:30

Penrhyncoch vs Conwy Borough

  • 22nd February
  • 14:30

Ruthin Town vs Porthmadog

  • 22nd February
  • 14:30

Corwen vs Rhyl

  • 22nd February
  • 14:30

Llandudno vs Llangefni Town

  • 22nd February
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Bangor City

  • 22nd February
  • 14:30

Prestatyn Town vs Flint Town United

  • 22nd February
  • 14:30

6th March 2020

Llangefni Town vs Prestatyn Town

  • 6th March
  • 19:30

7th March 2020

Buckley Town vs Penrhyncoch

  • 7th March
  • 14:30

Conwy Borough vs Guilsfield

  • 7th March
  • 14:30

Porthmadog vs Llanfair United

  • 7th March
  • 14:30

Bangor City vs Ruthin Town

  • 7th March
  • 14:30

Colwyn Bay vs Corwen

  • 7th March
  • 14:30

Flint Town United vs Llanrhaeadr

  • 7th March
  • 14:30

Rhyl vs Gresford Athletic

  • 7th March
  • 14:30

14th March 2020

Ruthin Town vs Flint Town United

  • 14th March
  • 14:30

Corwen vs Conwy Borough

  • 14th March
  • 14:30

Guilsfield vs Buckley Town

  • 14th March
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Llangefni Town

  • 14th March
  • 14:30

Prestatyn Town vs Llandudno

  • 14th March
  • 14:30

Gresford Athletic vs Colwyn Bay

  • 14th March
  • 14:30

Llanfair United vs Bangor City

  • 14th March
  • 14:30

Penrhyncoch vs Porthmadog

  • 14th March
  • 14:30

20th March 2020

Llandudno vs Llanrhaeadr

  • 20th March
  • 19:30

21st March 2020

Bangor City vs Penrhyncoch

  • 21st March
  • 14:30

Colwyn Bay vs Rhyl

  • 21st March
  • 14:30

Flint Town United vs Llanfair United

  • 21st March
  • 14:30

Porthmadog vs Guilsfield

  • 21st March
  • 14:30

Buckley Town vs Corwen

  • 21st March
  • 14:30

Conwy Borough vs Gresford Athletic

  • 21st March
  • 14:30

Llangefni Town vs Ruthin Town

  • 21st March
  • 14:30

28th March 2020

Rhyl vs Conwy Borough

  • 28th March
  • 14:30

Gresford Athletic vs Buckley Town

  • 28th March
  • 14:30

Llanfair United vs Llangefni Town

  • 28th March
  • 14:30

Penrhyncoch vs Flint Town United

  • 28th March
  • 14:30

Ruthin Town vs Llandudno

  • 28th March
  • 14:30

Corwen vs Porthmadog

  • 28th March
  • 14:30

Guilsfield vs Bangor City

  • 28th March
  • 14:30

Llanrhaeadr vs Prestatyn Town

  • 28th March
  • 14:30

11th April 2020

Bangor City vs Corwen

  • 11th April
  • 13:30

Conwy Borough vs Colwyn Bay

  • 11th April
  • 13:30

Llandudno vs Llanfair United

  • 11th April
  • 13:30

Porthmadog vs Gresford Athletic

  • 11th April
  • 13:30

Buckley Town vs Rhyl

  • 11th April
  • 13:30

Flint Town United vs Guilsfield

  • 11th April
  • 13:30

Llangefni Town vs Penrhyncoch

  • 11th April
  • 13:30

Prestatyn Town vs Ruthin Town

  • 11th April
  • 13:30

18th April 2020

Penrhyncoch vs Llandudno

  • 18th April
  • 13:30

Ruthin Town vs Llanrhaeadr

  • 18th April
  • 13:30

Colwyn Bay vs Buckley Town

  • 18th April
  • 13:30

Gresford Athletic vs Bangor City

  • 18th April
  • 13:30

Llanfair United vs Prestatyn Town

  • 18th April
  • 13:30

Rhyl vs Porthmadog

  • 18th April
  • 13:30

Corwen vs Flint Town United

  • 18th April
  • 13:30

Guilsfield vs Llangefni Town

  • 18th April
  • 13:30

25th April 2020

Buckley Town vs Conwy Borough

  • 25th April
  • 13:30

Llandudno vs Guilsfield

  • 25th April
  • 13:30

Llanrhaeadr vs Llanfair United

  • 25th April
  • 13:30

Prestatyn Town vs Penrhyncoch

  • 25th April
  • 13:30

Bangor City vs Rhyl

  • 25th April
  • 13:30

Flint Town United vs Gresford Athletic

  • 25th April
  • 13:30

Llangefni Town vs Corwen

  • 25th April
  • 13:30

Porthmadog vs Colwyn Bay

  • 25th April
  • 13:30